OSTRAVA SQUASH KLUB ve spolupráci se sportovním centrem FAJNE Ostrava si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie "B".
G11 (0)G13 (7)G15 (11)G17 (8)G19 (3)B11 (7)B13 (14)B15 (9)B17 (6)B19 (5)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Martin Jašek | ||||
Martin Jašek | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Martin Jašek | ||||
Jakub Schorník | 11/3, 11/3, 11/4 | |||
Lukas Pári | ||||
Lukas Pári | 11/1, 11/2, 11/6 | |||
Dominik Novák | ||||
Dominik Novák | 11/9, 11/7, 11/3 | |||
Dominik Novák | ||||
Michal Noel Zoubek | 11/1, 11/1, 11/3 | |||
Dominik Novák | ||||
Ondřej Zapletal | 13/11, 6/11, 9/11, 11/7, 11/7 | |||
Jakub Novák | ||||
Jakub Novák | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Dominik Novák | ||||
Thomas Koukola | 11/7, 11/4, 14/12 | |||
Benedikt Bořil | ||||
Benedikt Bořil | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Matyáš Závacký | ||||
Ondřej Němec | 11/0, 11/2, 11/0 | |||
Matyáš Závacký | ||||
Matyáš Závacký | 11/2, 11/0, 11/0 | |||
Matyáš Závacký | ||||
Hynek Rak | 11/3, 11/5, 11/2 | |||
Matěj Kudr | ||||
Matěj Kudr | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Jan Jašek | ||||
bye | 11/3, 11/5, 11/3 | |||
Jan Jašek | ||||
Jan Jašek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Martin Jašek | ||||
Martin Jašek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jan Jašek | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Lukas Pári | ||||
Jakub Novák | ||||
11/0, 11/1, 11/0 | ||||
Jakub Novák | ||||
Jakub Novák | ||||
11/2, 11/1, 11/3 | ||||
Benedikt Bořil | ||||
Benedikt Bořil | ||||
11/3, 11/2, 11/3 | ||||
Matěj Kudr | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Lukas Pári | ||||
Lukas Pári | ||||
11/5, 11/2, 11/2 | ||||
Matěj Kudr | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Jakub Schorník | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Schorník | ||||
Michal Noel Zoubek | ||||
11/8, 11/5, 11/1 | ||||
Michal Noel Zoubek | ||||
Michal Noel Zoubek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Ondřej Zapletal | ||||
Michal Noel Zoubek | ||||
11/5, 11/0, 11/4 | ||||
Thomas Koukola | ||||
Ondřej Němec | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Ondřej Němec | ||||
Ondřej Němec | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Hynek Rak | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Jakub Schorník | ||||
Jakub Schorník | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
bye | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Ondřej Zapletal | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Thomas Koukola | ||||
Hynek Rak | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Hynek Rak | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.