Přátelé dobrého juniorského squashe,
G11 (5)G13 (9)G15 (11)G17 (11)G19 (5)B11 (8)B13 (15)B15 (12)B17 (19)B19 (14)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Tomáš Holinka | ||||
Tomáš Holinka | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Tomáš Holinka | ||||
Daniel Šrámek | 8/11, 11/9, 11/8, 12/14, 11/7 | |||
Daniel Šrámek | ||||
Jan Gerstdorf | 12/10, 9/11, 6/11, 11/7, 11/7 | |||
David Linhart | ||||
Šimon Rynt | 11/4, 11/7, 11/4 | |||
David Linhart | ||||
David Linhart | 13/15, 11/8, 11/6, 7/11, 11/7 | |||
David Linhart | ||||
Jakub Planka | 11/4, 13/11, 15/13 | |||
Radim Jurášek | ||||
Radim Jurášek | 11/3, 11/6, 11/3 | |||
František Procházka | ||||
František Procházka | 14/12, 11/4, 15/13 | |||
František Procházka | ||||
Patrik Závacký | 11/5, 11/2, 11/4 | |||
František Procházka | ||||
Alex Kelar | 11/6, 5/11, 11/8, 11/7 | |||
Alex Kelar | ||||
Faríd Farrag | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
František Procházka | ||||
Jan Holuša | 11/8, 11/9, 13/11 | |||
Jan Holuša | ||||
Adam Horák | 11/9, 11/5, 11/8 | |||
Michal Jurášek | ||||
bye | 11/5, 11/3, 11/5 | |||
Michal Jurášek | ||||
Michal Jurášek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Tomáš Holinka | ||||
Michal Jurášek | ||||
11/7, 11/2, 11/3 | ||||
Michal Jurášek | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Daniel Šrámek | ||||
Radim Jurášek | ||||
11/5, 11/7, 11/7 | ||||
Radim Jurášek | ||||
Alex Kelar | ||||
11/5, 11/9, 11/1 | ||||
Alex Kelar | ||||
Alex Kelar | ||||
11/3, 11/3, 11/6 | ||||
Jan Holuša | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Daniel Šrámek | ||||
Jan Holuša | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jan Holuša | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Jan Gerstdorf | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jan Gerstdorf | ||||
Šimon Rynt | ||||
11/8, 11/1, 11/7 | ||||
Šimon Rynt | ||||
Šimon Rynt | ||||
11/6, 11/6, 11/7 | ||||
Jakub Planka | ||||
Šimon Rynt | ||||
11/9, 11/8, 11/9 | ||||
Patrik Závacký | ||||
Patrik Závacký | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | ||||
Patrik Závacký | ||||
8/11, 10/12, 11/3, 11/9, 11/5 | ||||
Adam Horák | ||||
Adam Horák | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Jan Gerstdorf | ||||
Jan Gerstdorf | ||||
11/2, 11/5, 11/9 | ||||
Adam Horák | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
bye | ||||
Jakub Planka | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Planka | ||||
Jakub Planka | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.