Ročník: 1979
Klub: Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s.
Družstvo:VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A
Registrační číslo: 1800
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 62 | (29) | 9895 | (2508) | ||
01.04.2024 | 91 | (2) | 7387 | (0) | ||
01.03.2024 | 93 | (-24) | 7387 | (-1876) | ||
01.02.2024 | 69 | (-17) | 9263 | (-2205) | ||
01.01.2024 | 52 | (2) | 11468 | (0) | ||
01.12.2023 | 54 | (-2) | 11468 | (0) | ||
01.11.2023 | 52 | (-12) | 11468 | (-1983) | ||
01.10.2023 | 40 | (10) | 13451 | (1309) | ||
01.09.2023 | 50 | (0) | 12142 | (0) | ||
01.08.2023 | 50 | (0) | 12142 | (0) | ||
01.07.2023 | 50 | (0) | 12142 | (0) | ||
01.06.2023 | 50 | (-12) | 12142 | (-2159) | ||
01.05.2023 | 38 | (-3) | 14301 | (-1649) | ||
01.04.2023 | 35 | (-5) | 15950 | (-1973) | ||
01.03.2023 | 30 | (4) | 17923 | (2118) | ||
01.02.2023 | 34 | (-1) | 15805 | (-724) | ||
01.01.2023 | 33 | (2) | 16529 | (0) | ||
01.12.2022 | 35 | (3) | 16529 | (400) | ||
01.11.2022 | 38 | (1) | 16129 | (-538) | ||
01.10.2022 | 39 | (1) | 16667 | (0) | ||
01.09.2022 | 40 | (1) | 16667 | (-243) | ||
01.08.2022 | 41 | (0) | 16910 | (0) | ||
01.07.2022 | 41 | (3) | 16910 | (0) | ||
01.06.2022 | 44 | (2) | 16910 | (210) | ||
01.05.2022 | 46 | (-4) | 16700 | (-794) | ||
01.04.2022 | 42 | (1) | 17494 | (655) | ||
01.03.2022 | 43 | (-1) | 16839 | (117) | ||
01.02.2022 | 42 | (0) | 16722 | (-749) | ||
01.01.2022 | 42 | (1) | 17471 | (0) | ||
01.12.2021 | 43 | (-2) | 17471 | (-480) | ||
01.11.2021 | 41 | (4) | 17951 | (1795) | ||
01.10.2021 | 45 | (-3) | 16156 | (-900) | ||
01.09.2021 | 42 | (-3) | 17056 | (497) | ||
01.08.2021 | 39 | (0) | 16559 | (0) | ||
01.07.2021 | 39 | (1) | 16559 | (-527) | ||
01.06.2021 | 40 | (0) | 17086 | (0) | ||
01.03.2021 | 40 | (0) | 17086 | (0) | ||
01.11.2020 | 40 | (-5) | 17086 | (0) | ||
01.10.2020 | 35 | (5) | 17086 | (1900) | ||
01.04.2020 | 40 | (-3) | 15186 | (-1968) | ||
01.03.2020 | 37 | (-1) | 17154 | (142) | ||
01.02.2020 | 36 | (-4) | 17012 | (-938) | ||
01.01.2020 | 32 | (1) | 17950 | (0) | ||
01.12.2019 | 33 | (0) | 17950 | (480) | ||
01.11.2019 | 33 | (0) | 17470 | (-580) | ||
01.10.2019 | 33 | (3) | 18050 | (406) | ||
01.09.2019 | 36 | (0) | 17644 | (0) | ||
01.08.2019 | 36 | (0) | 17644 | (0) | ||
01.07.2019 | 36 | (0) | 17644 | (0) | ||
01.06.2019 | 36 | (-1) | 17644 | (-156) | ||
01.05.2019 | 35 | (2) | 17800 | (-40) | ||
01.04.2019 | 37 | (5) | 17840 | (1541) | ||
01.03.2019 | 42 | (4) | 16299 | (559) | ||
01.02.2019 | 46 | (5) | 15740 | (1216) | ||
01.01.2019 | 51 | (-4) | 14524 | (-200) | ||
01.12.2018 | 47 | (-5) | 14724 | (-1510) | ||
01.11.2018 | 42 | (1) | 16234 | (319) | ||
01.10.2018 | 43 | (7) | 15915 | (1103) | ||
01.09.2018 | 50 | (0) | 14812 | (0) | ||
01.08.2018 | 50 | (0) | 14812 | (0) | ||
01.07.2018 | 50 | (0) | 14812 | (0) | ||
01.06.2018 | 50 | (8) | 14812 | (1707) | ||
01.05.2018 | 58 | (-6) | 13105 | (-384) | ||
01.04.2018 | 52 | (-13) | 13489 | (-2185) | ||
01.03.2018 | 39 | (6) | 15674 | (466) | ||
01.02.2018 | 45 | (-13) | 15208 | (-2420) | ||
01.01.2018 | 32 | (1) | 17628 | (-1817) | ||
01.12.2017 | 33 | (-1) | 19445 | (857) | ||
01.11.2017 | 32 | (0) | 18588 | (-1085) | ||
01.10.2017 | 32 | (-2) | 19673 | (-222) | ||
01.09.2017 | 30 | (0) | 19895 | (0) | ||
01.07.2017 | 30 | (0) | 19895 | (0) | ||
01.06.2017 | 30 | (-3) | 19895 | (-1091) | ||
01.05.2017 | 27 | (-2) | 20986 | (-100) | ||
01.04.2017 | 25 | (-1) | 21086 | (-175) | ||
01.03.2017 | 24 | (0) | 21261 | (-360) | ||
01.02.2017 | 24 | (1) | 21621 | (1098) | ||
01.01.2017 | 25 | (0) | 20523 | (-450) | ||
01.12.2016 | 25 | (-1) | 20973 | (16) | ||
01.11.2016 | 24 | (-4) | 20957 | (-902) | ||
01.10.2016 | 20 | (0) | 21859 | (-667) | ||
01.09.2016 | 20 | (0) | 22526 | (0) | ||
01.06.2016 | 20 | (0) | 22526 | (-230) | ||
01.05.2016 | 20 | (1) | 22756 | (480) | ||
01.04.2016 | 21 | (0) | 22276 | (414) | ||
01.03.2016 | 21 | (-1) | 21862 | (-558) | ||
01.02.2016 | 20 | (-3) | 22420 | (0) | ||
01.01.2016 | 17 | (-1) | 22420 | (9839) | ||
01.12.2015 | 16 | (-3) | 12581 | (-36) | ||
01.11.2015 | 13 | (6) | 12617 | (1403) | ||
01.10.2015 | 19 | (-1) | 11214 | (-412) | ||
01.09.2015 | 18 | (0) | 11626 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 52 | 69 | 93 | 91 | 62 | 2024 | |||||||
2023 | 33 | 34 | 30 | 35 | 38 | 50 | 50 | 50 | 50 | 40 | 52 | 54 | 2023 |
2022 | 42 | 42 | 43 | 42 | 46 | 44 | 41 | 41 | 40 | 39 | 38 | 35 | 2022 |
2021 | 40 | 40 | 39 | 39 | 42 | 45 | 41 | 43 | 2021 | ||||
2020 | 32 | 36 | 37 | 40 | 35 | 40 | 2020 | ||||||
2019 | 51 | 46 | 42 | 37 | 35 | 36 | 36 | 36 | 36 | 33 | 33 | 33 | 2019 |
2018 | 32 | 45 | 39 | 52 | 58 | 50 | 50 | 50 | 50 | 43 | 42 | 47 | 2018 |
2017 | 25 | 24 | 24 | 25 | 27 | 30 | 30 | 30 | 32 | 32 | 33 | 2017 | |
2016 | 17 | 20 | 21 | 21 | 20 | 20 | 20 | 20 | 24 | 25 | 2016 | ||
2015 | 18 | 19 | 13 | 16 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Muži B - Morenďácké B-čko, 27.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 0 | finále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1178 |
Petr Rohun | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Pavel Cigánek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 20. |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1309 |
Lukáš Kamp | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Ladislav Burián | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jiří Dušek | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2954 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 2205 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Boris Heneš | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1983 |
Martin Kantor | 3 : 0 | 49.6 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 2159 |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 14 | 13. - 14. |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1949 |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 24.8 | 3. - 4. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 22.32 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1973 |
Martin Sládeček | 3 : 0 wo. | 24.8 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Pavel Cigánek | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 1968 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2487 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2597 |
Martin Kříž | 2 : 1 | 52.8 | 23. - 24. |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Miroslav Kolář | 2 : 1 | 39.6 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2901 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3021 |
Matěj Slabý | 3 : 0 wo. | 52 | 23. - 24. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
František Procházka | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 46.8 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1663 |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 6. |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1318 |
Jakub Slavíček | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2192 |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 43.2 | 23. - 24. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Michal Jirka | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1778 |
Michal Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2512 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2670 |
Michal Kareš | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 20. |
Jáchym Mraček | 2 : 1 | 48 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.6, 31.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 1575 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1695 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 wo. | 0 | 35. - 36. |
Ondřej Kožina | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 36. |
Jan Ryšavý | 2 : 0 | 60 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 2035 |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Sládeček | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Miroslav Sikora | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1352 |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Tomáš Havlík | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
Martin Sládeček | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1606 |
Radovan Kojecký | 2 : 0 | 41 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 12. |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Josef Šebek | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2294 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2406 |
Michal Vaněk | 2 : 0 wo. | 40 | 23. - 24. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Benjamin Bergel | 1 : 2 | 32 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1795 |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2222 |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 28 | 13. - 14. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Dan Teuchner | 1 : 3 | 14 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2646 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2786 |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 26. |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 28. |
Petr Veselý | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 32. |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 15.6 | 17. - 32. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 2069 |
Dan Teuchner | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 6. |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2254 |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 64 | 19. - 20. |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2253 |
Michal Jirka | 2 : 3 | 24.8 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Vítězslav Lazar | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1695 | Body za soupeře: 203 | Body celkem: 1898 |
Jaroslav Cerman | 1 : 2 | 25.6 | 25. - 26. |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 64 | 25. - 28. |
Petr Veselý | 2 : 0 | 64 | 25. - 32. |
Petr Nohel ml. | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 1798 |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 19.84 | 3. - 4. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Štefan Hudák | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Vítězslav Lazar | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1811 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2000 |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 56 | 19. - 20. |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 56 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 56 | 17. - 32. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1985 |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 1357 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1438 |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 37. - 38. |
Dan Teuchner | 2 : 1 | 32.4 | 37. - 40. |
Jakub Vavřík | 1 : 2 | 21.6 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1774 |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 50 | 15. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Matoušek | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HANYA corporation Cup, 12.05.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2378 |
Michal Jirka | 3 : 2 | 38.4 | 17. - 18. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 51.2 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
5. kolo D-TOUR FAJNE, 21.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
4. kolo D-TOUR FAJNE, 03.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1741 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1866 |
Jaroslav Kaleta | 2 : 0 | 48 | 25. - 26. |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 48 | 25. - 28. |
Miroslav Sikora | 2 : 1 | 28.8 | 25. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 1937 |
Petr Veselý | 2 : 0 wo. | 36 | 29. - 30. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 72 | 29. - 32. |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jaroslav Kaleta | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3534 |
Filip Kočárek | 2 : 1 | 66 | 13. - 14. |
Ondřej Ertl | 2 : 0 wo. | 55 | 13. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1766 |
Jaroslav Kaleta | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Honek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2809 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 2856 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Petr Steiner | 3 : 2 | 46.8 | 17. - 32. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1753 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1815 |
Miroslav Kolář | 0 : 3 wo. | 0 | 31. - 32. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Jakub Stupka | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2369 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 2635 |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 96 | 27. - 28. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 19.2 | 25. - 28. |
Robert Michalec | 3 : 0 | 96 | 25. - 32. |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 19.2 | 17. - 32. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1422 |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Libor Přibyl | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1648 |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 6. |
David Juráň | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 8. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 2439 |
Petr Steiner | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Štěpán Václavek | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2329 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 2677 |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 88 | 25. - 26. |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 88 | 25. - 28. |
Štěpán Václavek | 3 : 0 | 88 | 25. - 32. |
Harry Londy | 1 : 3 | 17.6 | 17. - 32. |
Mahesh Mangaonkar | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 66 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.2, 14.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3051 |
Matej Hrnčiřík | 3 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radim Valášek | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2037 |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 26. |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 36 | 25. - 28. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 72 | 25. - 32. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
HANYA CUP, 14.05.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3128 |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jan Koukal | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 30.04.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Olomoucký pohár, 02.04.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1800 |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 19.84 | 3. - 4. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2901 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3031 |
Štěpán Václavek | 3 : 0 wo. | 52 | 23. - 24. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 78 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 2057 |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Petr Volný | 2 : 3 | 32 | 17. - 32. |
Martin Volf | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2629 |
Martin Kubát | 3 : 0 wo. | 40 | 21. - 22. |
Jakub Vavřík | 3 : 0 wo. | 40 | 21. - 24. |
Ondřej Vorlíček | 2 : 3 | 32 | 17. - 24. |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 48 | 17. - 32. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 222 | Body celkem: 2661 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 80 | 21. - 22. |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 wo. | 40 | 21. - 24. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 16 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
David Zeman | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1759 |
Josef Šebek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Babišta | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3673 |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
David Orálek | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Čaboun | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2566 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2724 |
Aleš Král | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
David Orálek | 3 : 0 | 88 | 21. - 24. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 70.4 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů A, 16.05.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 2878 |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 0 | |
Martin Kubát | 3 : 2 | 0 | |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2617 |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 0 | |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 0 | |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2815 |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Petr Marek | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2097 |
Michal Valenta | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Stupka | 1 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 0 | |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Ladislav Burián | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 1951 |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 0 | |
Roman Hlaváč | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2678 |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Adam Kilián | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3245 |
bye | 3 : 0 | ||
Vojtěch Babišta | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | |
Dávid Kubíček | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Bajgar | 3 : 0 wo. | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2655 |
Dominik Knap | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 3 : 2 | 0 | |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 06.03.2014 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2717 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2906 |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Steiner | 2 : 3 | 0 | |
Richard Nádvorník | 3 : 0 wo. | 0 | |
Karel Kudláček | 3 : 2 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 22.02.2014 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1466 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1524 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 wo. | 0 | |
Štěpán Václavek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Ryba | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1866 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2056 |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 0 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
Radim Valášek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Daňsa | 1 : 3 | 0 | |
Martin Volf | 2 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3062 |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 wo. | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 16.11.2013 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 1284 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1356 |
Jan Ryba | 1 : 3 | 0 | |
Karel Kudláček | 0 : 3 wo. | 0 | |
Martin Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Jakub Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 2479 |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 1 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 wo. | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A , 18.05.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1722 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1790 |
bye | 3 : 0 | ||
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Marek Fremel | 3 : 2 | 0 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.