Ročník: 2004
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2333 |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Adam Gacek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2174 |
Tomáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Netolička | 3 : 0 wo. | 35 | |
Teodor Čablík | 0 : 3 | 0 | |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
Adam Gacek | 0 : 3 | 0 | |
Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 21.09.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 2187 |
Marian Papula | 1 : 3 | 14.4 | 7. - 8. |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1918 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1982 |
Michal Jurášek | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 21. - 24. |
Radim Jurášek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2061 |
Alex Kelar | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Cedric Berger | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3047 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 3091 |
Ondřej Malina | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Svatopluk Kreidl | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 09.12.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Moravskoslezské Dětské Déčko B15, (B15), 17.06.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2089 |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Čepelák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2333 |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Denis Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 1820 |
Jan Holuša | 1 : 3 | 10 | 11. - 12. |
Adam Gacek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Eliáš Bencúr | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 2833 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2221 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2261 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 23. - 24. |
Dominik Neradil | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Leoš Gjumija ml. | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2826 |
Lukáš Krišica | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Theodor Barry | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1714 |
Vojtěch Volák | 3 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Eliáš Bencúr | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Alesio Carducci | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Gruber | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 2270 |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Stoklasa | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.