Ročník: 2012
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8690
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Nela Drncová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jana Pěkníková | 3 : 0 | 0 | |
Johana Sliacká | 1 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Kniezková | 3 : 1 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 04.05.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Kniezková | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jana Pěkníková | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Natálie Kniezková | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (G15), 23.03.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Sliacká | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (G13), 23.03.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vanesa Vališová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (G13), 16.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Vanesa Vališová | 3 : 0 | 0 | |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Barbora Valovičová | 1 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Eliška Nevřelová | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Nela Drncová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4434 |
Carine Maria Fabiánová | 3 : 1 | 0 | 9. - 10. |
Klára Novosádová | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Jana Pěkníková | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Barbora Valovičová | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Sabina Duroňová | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Barbora Valovičová | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Jana Pěkníková | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Magdaléna Kosíková | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (G13), 06.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Terezie Weiszová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Barbora Valovičová | 3 : 1 | 0 | |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Nevřelová | 3 : 2 | 0 | |
Arina Borisová | 0 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Šmídová | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jana Pěkníková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Barbora Valovičová | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nella Krejčířová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 18.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Nevřelová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Valovičová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Eliška Nevřelová | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nella Krejčířová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Nella Krejčířová | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Barbora Valovičová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G13), 07.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Valovičová | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Líkařová | 0 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Barbora Valovičová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Barbora Paličková | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sabina Duroňová | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3092 |
Tereza Šmídová | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Klaudie Khestlová | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Isabelle Mackrill | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AB Squash Cup - junioři B, (G13), 18.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2233 |
Eliška Nevřelová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | |
Klaudie Khestlová | 3 : 2 | 36 | |
AB Squash Cup jun D G11, (G11), 03.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.