Rádi, bychom pozvali všechny nadšence squashe na 3. ročník Memoriálu Jany Kosinkové
SCC Hradec Králové pořádá tento turnaj za podpory města Hradce Králové a sponzorů.
Těšíme se na Vás.
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Jan Koukal | Squashová akademie, z.s. | 1 |
2. | Petr Martin | Squash centrum club HK z.s. | 2 |
3. | Martin Švec | Squash Viktoria, z.s. | 4 |
4. | Jakub Solnický | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 5 |
5. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 7 |
6. | Ondřej Ertl | Squash club Praha, z.s. | 8 |
7. | Petr Zatřepálek | Corkers Ostrava | 9 |
8. | David Zeman | Squashclub Strahov z.s. | 10 |
9. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 12 |
10. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 14 |
11. | Jakub Kosinka | Squash centrum club HK z.s. | 15 |
12. | Jaroslav Čech | Squashclub Strahov z.s. | 18 |
13. | Matej Hrnčiřík | Squash Viktoria, z.s. | 18 |
14. | Petr Steiner | SK Squash Modrý svět | 19 |
15. | Petr Kopecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 20 |
16. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 21 |
17. | Petr Zlámal | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 22 |
18. | Ondřej Pavelka | SC Otec | 24 |
19. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 27 |
20. | Dominik Dubský | ixi club (TJ Čechie Cihelna) | 31 |
21. | Štěpán Václavek | SC Stroke Znojmo, z.s. | 32 |
22. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 34 |
23. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 36 |
24. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 37 |
25. | Ladislav Burián | Corkers Ostrava | 38 |
26. | Jakub Vavřík | Squashclub Strahov z.s. | 39 |
27. | Pavel Jakubů | SC Otec | 40 |
28. | Matouš Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 42 |
29. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 43 |
30. | Michal Bodiš | SC Otec | 45 |
31. | Karel Kudláček | Squash klub Poděbrady, z.s. | 47 |
32. | Roman Kubričan | Squash klub Poděbrady, z.s. | 48 |
33. | David Orálek | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 49 |
34. | Petr Volný | SK HAMR, z.s. | 50 |
35. | Tomáš Strmiska | SK US Praha, z.s. | 54 |
36. | Radim Valášek | SK US Praha, z.s. | 58 |
37. | Harry Londy | Squashclub Strahov z.s. | 60 |
38. | Kamil Staněk | SquashYard | 62 |
39. | Zdeněk Suchan | SK Squash Modrý svět | 63 |
40. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 64 |
41. | Martin Schuller | SK HAMR, z.s. | 65 |
42. | Ondřej Souhrada | SK Prague United, z.s. | 72 |
43. | Marek Wojnarski | Corkers Ostrava | 73 |
44. | Jan Čaboun | Squash Stará Praha, z.s. | 86 |
45. | Ondřej Jánský | Squash centrum club HK z.s. | 106 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.