Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost Prima stavebniny a partnerem SALMING.
Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení.Program turnaje bude upřesněn po vylosování
Sobota (bude odehráno celkem 111 utkání):
G11 - předpokládané ukončení zápasů 12,10 hod
B11 - předpokládané ukončení zápasů 12,20 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 18,00 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 15,40 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 17,45 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 18,30 hod.
Neděle (bude odehráno celkem 97 utkání):
G13 - předpokládané ukončení zápasů 17,15 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 17,15 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 15,45 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 16,30 hod.
Těšíme se na vaši účast !!!!!!!!!
G11 (4)G13 (11)G15 (9)G17 (8)G19 (7)G23 (1)B11 (7)B13 (17)B15 (24)B17 (16)B19 (11)B23 (1)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Vojtěch Ryba | ||||
Vojtěch Ryba | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Vojtěch Ryba | ||||
Dalibor Procházka ml. | 11/6, 11/0, 11/9 | |||
Filip Strouhal | ||||
Filip Strouhal | 12/10, 12/10, 7/11, 11/7 | |||
Vojtěch Ryba | ||||
Šimon Makovský | 11/6, 11/2, 11/5 | |||
Šimon Makovský | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Matyáš Dufek | ||||
bye | 11/13, 6/11, 11/2, 11/6, 11/9 | |||
Matyáš Dufek | ||||
Matyáš Dufek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Vojtěch Ryba | ||||
Matouš Sochůrek | 11/4, 8/11, 9/11, 11/3, 11/6 | |||
Matouš Sochůrek | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Matouš Sochůrek | ||||
Adam Sinkule | 11/2, 11/4, 11/5 | |||
Adam Sinkule | ||||
Petr Nohel ml. | 10/12, 12/10, 11/3, 11/4 | |||
Ondřej Vorlíček | ||||
Jakub Slavíček | 11/8, 11/9, 12/10 | |||
Vojtěch Hanzal | ||||
Vojtěch Hanzal | 11/8, 11/6, 11/5 | |||
Ondřej Vorlíček | ||||
bye | 11/5, 11/3, 11/5 | |||
Ondřej Vorlíček | ||||
Ondřej Vorlíček | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Matyáš Dufek | ||||
Matouš Sochůrek | ||||
11/5, 11/5, 11/4 | ||||
Matouš Sochůrek | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Filip Strouhal | ||||
Filip Strouhal | ||||
11/4, 11/2, 14/12 | ||||
Šimon Makovský | ||||
Filip Strouhal | ||||
11/2, 11/4, 12/10 | ||||
Adam Sinkule | ||||
Vojtěch Hanzal | ||||
4/11, 11/9, 11/6, 12/10 | ||||
Vojtěch Hanzal | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Šimon Makovský | ||||
Šimon Makovský | ||||
10/12, 12/10, 14/12, 9/11, 11/7 | ||||
Adam Sinkule | ||||
Procházka ml., Dalibor | Nohel ml., Petr | Slavíček, Jakub | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Procházka ml., Dalibor | Skupina o 9. - 11. místo | 11/0, 11/0, 11/0 | 11/9, 11/13, 11/9, 11/8 | 9 |
Nohel ml., Petr | 0/11, 0/11, 0/11 | Skupina o 9. - 11. místo | 4/11, 11/7, 11/7, 11/2 | 10 |
Slavíček, Jakub | 9/11, 13/11, 9/11, 8/11 | 11/4, 7/11, 7/11, 2/11 | Skupina o 9. - 11. místo | 11 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.