První letošní juniorské Áčko se bude konat v sobotu 15.9. a v neděli 16.9.18 na kurtech Squash bowling centra na Chodově. Pro hráče bude k dispozici občerstvení a pro nejlepší 3 hráče jsou připravené poháry. Vítězové jednotlivých kategorií také obdrží knihu z nakladatelství Albatros Media, který tento turnaj sponzoruje.. :-)
G11 (6)G13 (7)G15 (11)G17 (10)G19 (9)B11 (14)B13 (14)B15 (19)B17 (14)B19 (15)
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Alex Kelar | |||||
Alex Kelar | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Alex Kelar | |||||
Radim Jurášek | 11/1, 11/1, 11/1 | ||||
Matěj Kolpak | |||||
Matěj Kolpak | 11/5, 11/3, 11/6 | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Miloslav Vaněrka | 12/10, 11/6, 11/13, 11/7 | ||||
Miloslav Vaněrka | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/2, 11/5, 11/3 | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Martin Štěpán ml. | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Vojtěch Martinovský | 11/5, 9/11, 11/5, 11/7 | ||||
Vojtěch Martinovský | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
David Linhart | |||||
bye | 12/10, 8/11, 11/6, 9/11, 11/6 | ||||
David Linhart | |||||
David Linhart | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
David Linhart | |||||
Antonín Eliášek | 10/12, 11/6, 9/11, 11/5, 13/11 | ||||
Antonín Eliášek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Daniel Svoboda | |||||
bye | 11/8, 5/11, 11/5, 11/6 | ||||
Daniel Svoboda | |||||
Daniel Svoboda | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Matěj Bomba | 11/3, 10/12, 11/3, 4/11, 11/8 | ||||
Matěj Bomba | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Matěj Bomba | |||||
Dominik Wojtucki | 11/3, 11/7, 11/6 | ||||
Dominik Wojtucki | |||||
Adam Horák | 11/9, 11/3, 11/9 | ||||
Filip Walter | |||||
Mikuláš Janda | 11/5, 11/7, 7/11, 12/10 | ||||
Mikuláš Janda | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Walter | |||||
bye | 11/8, 11/2, 7/11, 11/6 | ||||
Filip Walter | |||||
Filip Walter | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Tomáš Holinka | 11/4, 11/6, 11/3 | ||||
Tomáš Holinka | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tomáš Holinka | |||||
bye | 11/3, 11/2, 11/8 | ||||
Michal Jurášek | |||||
Michal Jurášek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Alexej Izotov | 11/2, 11/1, 11/1 | ||||
Šimon Rynt | |||||
Šimon Rynt | 11/8, 9/11, 11/4, 11/3 | ||||
Faríd Farrag | |||||
bye | 11/2, 11/4, 11/5 | ||||
Faríd Farrag | |||||
Faríd Farrag | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
David Linhart | |||||
David Linhart | |||||
11/3, 11/2, 11/3 | |||||
Filip Walter | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Alex Kelar | |||||
Alex Kelar | |||||
11/3, 11/3, 11/4 | |||||
Daniel Svoboda | |||||
Alex Kelar | |||||
11/5, 11/2, 11/6 | |||||
Matěj Bomba | |||||
Matěj Bomba | |||||
8/11, 11/8, 15/13, 11/4 | |||||
Tomáš Holinka | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Daniel Svoboda | |||||
Daniel Svoboda | |||||
11/5, 11/3, 11/9 | |||||
Tomáš Holinka | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Matěj Kolpak | |||||
Matěj Kolpak | |||||
15/13, 10/12, 11/8, 11/7 | |||||
Miloslav Vaněrka | |||||
Antonín Eliášek | |||||
11/6, 11/2, 11/0 | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
Antonín Eliášek | |||||
11/8, 2/11, 11/6, 11/8 | |||||
Antonín Eliášek | |||||
Antonín Eliášek | |||||
11/4, 11/1, 11/9 | |||||
Dominik Wojtucki | |||||
Dominik Wojtucki | |||||
11/8, 11/8, 8/11, 19/17 | |||||
Mikuláš Janda | |||||
Šimon Rynt | |||||
11/4, 11/4, 11/1 | |||||
Michal Jurášek | |||||
Šimon Rynt | |||||
11/9, 11/5, 11/7 | |||||
Šimon Rynt | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Matěj Kolpak | |||||
Matěj Kolpak | |||||
11/5, 11/4, 12/10 | |||||
Dominik Wojtucki | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Miloslav Vaněrka | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
11/1, 11/2, 11/2 | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
11/3, 11/1, 11/4 | |||||
Mikuláš Janda | |||||
Mikuláš Janda | |||||
11/7, 11/9, 11/5 | |||||
Michal Jurášek | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Miloslav Vaněrka | |||||
Miloslav Vaněrka | |||||
12/10, 11/2, 12/10 | |||||
Michal Jurášek | |||||
Horák, Adam | Jurášek, Radim | Izotov, Alexej | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Horák, Adam | Skupina o 17. - 19. místo | 11/5, 11/2, 11/6 | 14/12, 3/11, 11/9, 11/8 | 17 |
Jurášek, Radim | 5/11, 2/11, 6/11 | Skupina o 17. - 19. místo | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | 18 |
Izotov, Alexej | 12/14, 11/3, 9/11, 8/11 | 0/11, 0/11, 0/11 scr. | Skupina o 17. - 19. místo | 19 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.