Jménem Squashclubu Strahov si Vás dovolujeme pozvat na listopadový turnaj mužů kategorie A.
10:00 zápasy o 5. - 8. místo
10:45 semifinále
11:30 zápasy o 5. a 7. místo
12:15 zápas o 3. místo
13:00 finále
Pořadatel udělil divoké karty pro účast v turnaji hráčům:
Joan Lezaud, Jakub Stupka
SK ČASQ udělila divokou kartu pro účast v turnaji hráči:
Šimon Makovský
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Ondřej Uherka | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 1 |
2. | Viktor Byrtus | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 5 |
3. | David Zeman | Squashclub Strahov z.s. | 6 |
4. | Marek Panáček | Squashclub Strahov z.s. | 7 |
5. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 8 |
6. | Ondřej Ertl | Squash club Praha, z.s. | 9 |
7. | Joan Lezaud | Squashclub Strahov z.s. | 9 |
8. | Petr Nohel ml. | Squash centrum club HK z.s. | 10 |
9. | Matej Hrnčiřík | Squash Viktoria, z.s. | 11 |
10. | Matouš Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 12 |
11. | Michal Bodiš | SC Otec | 13 |
12. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 14 |
13. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 15 |
14. | Heiko Schwarzer | SC Otec | 15 |
15. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 16 |
16. | Jaroslav Čech | Squashclub Strahov z.s. | 17 |
17. | Vojtěch Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 19 |
18. | Jaroslav Cerman | Squashclub Strahov z.s. | 23 |
19. | Karím Farrag | Squash centrum club HK z.s. | 24 |
20. | Benjamin Bergel | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 25 |
21. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 26 |
22. | Dan Teuchner | Corkers Ostrava | 28 |
23. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 29 |
24. | Pavel Jakubů | SC Otec | 30 |
25. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 31 |
26. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 32 |
27. | Jakub Vavřík | Squashclub Strahov z.s. | 34 |
28. | Vojtěch Hanzal | Squash klub Poděbrady, z.s. | 36 |
29. | Dalibor Procházka ml. | Squash Stará Praha, z.s. | 39 |
30. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 42 |
31. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 43 |
32. | Pavel Bodiš | SC Otec | 47 |
33. | Jiří Dušek | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 49 |
34. | Miloš Liška | SK Squash Modrý svět | 57 |
35. | Tomáš Strmiska | SK US Praha, z.s. | 58 |
36. | Luboš Walter ml. | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 60 |
37. | Martin Sopko | SquashYard | 61 |
38. | Adam Jiroušek | Squash centrum club HK z.s. | 63 |
39. | Miroslav Kolář | SC Otec | 64 |
40. | Šimon Makovský | Squash centrum club HK z.s. | 92 |
41. | Jakub Stupka | Squashclub Strahov z.s. | 166 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.