Upozorňujeme, že ti hráči, kteří již ze svých kategorií v průběhu období od původního termínu konání mistrovství věkem vypadli se nemohou hlásit přes svůj hráčský ani klubový přístup, je nutné se přihlásit přes sekretariát ČASQ na email fertekova@czechsquash.cz (termín přihlašování je stejný jako při přihlašování přes aplikaci).
G11 (7)G13 (10)G15 (9)G17 (9)G19 (5)B11 (10)B13 (16)B15 (16)B17 (16)B19 (13)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Adam Burget | ||||
Adam Burget | ||||
Antonín Beneš | 11/6, 11/5, 11/5 | |||
Adam Burget | ||||
Lukáš Hogen | 11/3, 11/3, 11/7 | |||
Andrej Hausknotz | ||||
Andrej Hausknotz | 11/3, 13/15, 11/7, 11/9 | |||
Dominik Forgač | ||||
Matěj Kročil | 7/11, 11/4, 11/7, 13/15, 11/9 | |||
Matěj Kročil | ||||
Jan Jašek | 12/10, 11/5, 11/5 | |||
Dominik Forgač | ||||
Martin Jašek | 11/5, 11/9, 11/3 | |||
Dominik Forgač | ||||
Dominik Forgač | 11/0, 11/5, 11/4 | |||
Jiří Hartmann | ||||
Jiří Hartmann | 11/7, 9/11, 11/4, 12/10 | |||
Jiří Hartmann | ||||
Jan Vaněk | 11/5, 11/4, 11/4 | |||
Jiří Hartmann | ||||
Antonín Kachlíř | 13/15, 11/4, 11/7, 11/5 | |||
Antonín Procházka | ||||
Antonín Procházka | 11/7, 11/6, 11/5 | |||
Jiří Hartmann | ||||
Max Pelikán | 11/7, 8/11, 11/6, 11/4 | |||
Max Pelikán | ||||
Patrik Cvak | 11/6, 11/2, 11/9 | |||
Mikuláš Dufek | ||||
Adam Gerstdorf | 11/7, 11/1, 11/6 | |||
Mikuláš Dufek | ||||
Mikuláš Dufek | 12/10, 11/5, 13/11 | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Adam Burget | ||||
Mikuláš Dufek | ||||
11/4, 11/6, 11/9 | ||||
Mikuláš Dufek | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Andrej Hausknotz | ||||
Matěj Kročil | ||||
11/5, 11/5, 11/2 | ||||
Matěj Kročil | ||||
Antonín Procházka | ||||
11/8, 11/5, 11/3 | ||||
Antonín Procházka | ||||
Antonín Procházka | ||||
11/7, 11/3, 11/5 | ||||
Max Pelikán | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Andrej Hausknotz | ||||
Max Pelikán | ||||
11/5, 7/11, 11/2, 11/6 | ||||
Max Pelikán | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
Antonín Beneš | ||||
Antonín Beneš | ||||
10/12, 12/10, 11/1, 11/13, 11/3 | ||||
Lukáš Hogen | ||||
Antonín Beneš | ||||
11/7, 8/11, 13/11, 11/8 | ||||
Jan Jašek | ||||
Martin Jašek | ||||
8/11, 11/8, 11/5, 11/8 | ||||
Martin Jašek | ||||
Adam Gerstdorf | ||||
11/6, 12/10, 11/2 | ||||
Jan Vaněk | ||||
Antonín Kachlíř | ||||
11/4, 11/5, 11/3 | ||||
Antonín Kachlíř | ||||
Adam Gerstdorf | ||||
11/5, 11/3, 6/11, 12/10 | ||||
Patrik Cvak | ||||
Adam Gerstdorf | ||||
11/3, 11/1, 11/9 | ||||
Adam Gerstdorf | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Martin Jašek | ||||
Antonín Kachlíř | ||||
11/5, 9/11, 13/15, 11/5, 12/10 | ||||
Antonín Kachlíř | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
Lukáš Hogen | ||||
Jan Jašek | ||||
3/11, 12/10, 5/11, 11/6, 11/7 | ||||
Jan Jašek | ||||
Jan Vaněk | ||||
7/11, 11/9, 11/5, 11/7 | ||||
Jan Vaněk | ||||
Jan Vaněk | ||||
11/3, 8/11, 11/2, 11/2 | ||||
Patrik Cvak | ||||
15. - 16. | 16. místo | |||
Lukáš Hogen | ||||
Lukáš Hogen | ||||
7/11, 11/5, 11/3, 11/7 | ||||
Patrik Cvak | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.