Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj mužů kategorie B, jehož hlavním partnerem je ERIN´S FLAG IRISH PUB a partnerem Restaurace Bye The Way.
Turnaj je poslední možností vylepšit své
postavení v národním žebříčku před březnovým MČR mužů a tím si zajistit
kvalifikaci na tuto vrcholnou domácí akci.
Těšíme se na Vás !!!
Karolína Šrámková
Olga Kolářová
Milan Tecl
Ladislav Švábek
Bude zveřejněn po vylosování
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 18 |
2. | Michal Bodiš | SC Otec | 21 |
3. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 22 |
4. | František Procházka | Squash Stará Praha, z.s. | 24 |
5. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 25 |
6. | Adam Sinkule | Squashová akademie, z.s. | 28 |
7. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 37 |
8. | Ondřej Pavelka | SC Otec | 38 |
9. | Pavel Bodiš | SC Otec | 39 |
10. | Jakub Vavřík | Squashclub Strahov z.s. | 41 |
11. | Petr Kopecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 42 |
12. | Faríd Farrag | Squash centrum club HK z.s. | 43 |
13. | Martin Ředina | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 45 |
14. | Miroslav Kolář | SC Otec | 47 |
15. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 49 |
16. | Vojtěch Martinovský | Squash centrum club HK z.s. | 51 |
17. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 56 |
18. | Jiří Pinka | Squash Viktoria, z.s. | 60 |
19. | Michal Jurášek | Squash Viktoria, z.s. | 61 |
20. | Matěj Slabý | SC Otec | 72 |
21. | David Linhart | SK Squash Modrý svět | 78 |
22. | Miroslav Ondruška | SK Olomouc Sigma MŽ, zapsaný spolek | 79 |
23. | Boris Heneš | Squash Viktoria, z.s. | 81 |
24. | Aleš Tchuř | Squash Viktoria, z.s. | 88 |
25. | Petr Rohun | Spolek sportu Ostrava | 92 |
26. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 100 |
27. | David Neugebauer | Squash Viktoria, z.s. | 103 |
28. | Tomáš Tauš | Squash Viktoria, z.s. | 111 |
29. | Vít Zachodil | Squash Especial, z.s. | 118 |
30. | Tomáš Hanzelka | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 121 |
31. | Jaroslav Sezemský | Squash Especial, z.s. | 122 |
32. | Ladislav Burián | Corkers Ostrava | 123 |
33. | Pavel Beneš | Squash klub Poděbrady, z.s. | 129 |
34. | Ondřej Bořil | Squash Viktoria, z.s. | 143 |
35. | Pavel Brichta | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 151 |
36. | Milan Tecl | SK SquashArena z.s. | 278 |
37. | Olga Kolářová | Squash club Praha, z.s. | - |
38. | Karolína Šrámková | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | - |
39. | Ladislav Švábek | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | - |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.