Centrum Viktoria a Squash Klub Slovan Brno si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost HANYA corporation s.r.o. Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení.
Časový předpoklad ukončení utkání v jednotlivých věkových kategoriích:
Sobota (bude odehráno celkem 150 utkání):
G11 - předpokládané ukončení zápasů 11.30 hod.
B11 - předpokládané ukončení zápasů 12.30 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 19.30 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 16.30 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 20.30 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 20.00 hod.
Neděle (bude odehráno celkem 160 utkání):
G13 - předpokládané ukončení zápasů 14.00 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 14.30 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 20.30 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 20.00 hod.
G23 - předpokládané ukončení zápasů 15.00 hod.
B23 - předpokládané ukončení zápasů 21.00 hod
Těšíme se na vaši účast.
G11 (8)G13 (15)G15 (17)G17 (16)G19 (14)G23 (5)B11 (10)B13 (17)B15 (19)B17 (25)B19 (13)B23 (3)
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Marek Panáček | |||||
Marek Panáček | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Filip Franc | 11/1, 11/4, 11/4 | ||||
Viktor Nezveda | |||||
Viktor Nezveda | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Matúš Maťas | 11/3, 11/3, 11/9 | ||||
Matúš Maťas | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Luboš Walter ml. | |||||
bye | 11/6, 11/7, 11/8 | ||||
Luboš Walter ml. | |||||
Luboš Walter ml. | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Karím Farrag | 11/9, 11/8, 8/11, 11/3 | ||||
Karím Farrag | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karím Farrag | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | |||||
Tadeáš Lestly | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Šimon Makovský | |||||
Karel Matoušek | 9/11, 8/11, 11/9, 11/8, 11/8 | ||||
Karel Matoušek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Šimon Makovský | |||||
bye | 11/8, 11/8, 11/7 | ||||
Šimon Makovský | |||||
Šimon Makovský | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Filip Strouhal | 11/7, 11/6, 11/8 | ||||
Filip Strouhal | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Strouhal | |||||
Adam Jiroušek | 11/4, 11/9, 11/9 | ||||
Adam Jiroušek | |||||
Daniel Ivanco | 11/0, 11/0, 11/3 | ||||
Filip Strouhal | |||||
Kristián Mraček | 11/5, 11/4, 11/3 | ||||
Kristián Mraček | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Vojtěch Hanzal | |||||
bye | 11/3, 4/11, 8/11, 11/6, 11/7 | ||||
Vojtěch Hanzal | |||||
Vojtěch Hanzal | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Strouhal | |||||
Filip Šipoš | 11/7, 11/5, 11/6 | ||||
Filip Šipoš | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Šipoš | |||||
bye | 11/3, 11/2, 11/2 | ||||
Jáchym Mraček | |||||
Jáchym Mraček | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Nohel ml. | |||||
Faríd Farrag | 11/9, 11/9, 11/7 | ||||
Faríd Farrag | |||||
Vojtěch Mohelník | 11/4, 11/6, 11/6 | ||||
Petr Nohel ml. | |||||
bye | 11/2, 11/2, 11/4 | ||||
Petr Nohel ml. | |||||
Petr Nohel ml. | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Šimon Makovský | |||||
Petr Nohel ml. | |||||
11/5, 11/3, 11/1 | |||||
Petr Nohel ml. | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Luboš Walter ml. | |||||
Luboš Walter ml. | |||||
3/11, 11/8, 11/9, 11/9 | |||||
Karím Farrag | |||||
Filip Šipoš | |||||
11/9, 11/9, 11/2 | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
Filip Šipoš | |||||
11/7, 11/5, 11/8 | |||||
Filip Šipoš | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Karím Farrag | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
8/11, 11/8, 8/11, 11/4, 11/1 | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Viktor Nezveda | |||||
Matúš Maťas | |||||
11/8, 11/1, 11/6 | |||||
Matúš Maťas | |||||
Matúš Maťas | |||||
11/8, 7/11, 11/9, 11/9 | |||||
bye | |||||
Karel Matoušek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Karel Matoušek | |||||
Matúš Maťas | |||||
11/9, 4/11, 11/4, 11/7 | |||||
Adam Jiroušek | |||||
Kristián Mraček | |||||
11/7, 11/9, 9/11, 11/7 | |||||
Kristián Mraček | |||||
Kristián Mraček | |||||
11/9, 11/8, 9/11, 11/6 | |||||
Jáchym Mraček | |||||
Jáchym Mraček | |||||
11/9, 11/9, 11/3 | |||||
Faríd Farrag | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Karel Matoušek | |||||
Karel Matoušek | |||||
11/0, 11/5, 11/5 | |||||
Jáchym Mraček | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Viktor Nezveda | |||||
Viktor Nezveda | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Adam Jiroušek | |||||
11/1, 11/5, 11/7 | |||||
Adam Jiroušek | |||||
Adam Jiroušek | |||||
11/7, 11/8, 11/4 | |||||
Faríd Farrag | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
bye | |||||
Faríd Farrag | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Faríd Farrag | |||||
Ivanco, Daniel | Mohelník, Vojtěch | , | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Ivanco, Daniel | Skupina o 17. - 19. místo | 19 | ||
Mohelník, Vojtěch | Skupina o 17. - 19. místo | 17 | ||
, | Skupina o 17. - 19. místo |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.