Ročník: 1988
Klub: SC Otec
Družstvo:SC Otec - TOPO muži C
Registrační číslo: 150
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 46 | (0) | 13047 | (384) | ||
01.04.2024 | 46 | (0) | 12663 | (-864) | ||
01.03.2024 | 46 | (-7) | 13527 | (-1167) | ||
01.02.2024 | 39 | (4) | 14694 | (980) | ||
01.01.2024 | 43 | (-3) | 13714 | (-28) | ||
01.12.2023 | 40 | (1) | 13742 | (521) | ||
01.11.2023 | 41 | (1) | 13221 | (17) | ||
01.10.2023 | 42 | (2) | 13204 | (0) | ||
01.09.2023 | 44 | (0) | 13204 | (0) | ||
01.08.2023 | 44 | (0) | 13204 | (0) | ||
01.07.2023 | 44 | (-4) | 13204 | (-709) | ||
01.06.2023 | 40 | (1) | 13913 | (0) | ||
01.05.2023 | 41 | (0) | 13913 | (-680) | ||
01.04.2023 | 41 | (1) | 14593 | (-202) | ||
01.03.2023 | 42 | (-2) | 14795 | (183) | ||
01.02.2023 | 40 | (-2) | 14612 | (-1004) | ||
01.01.2023 | 38 | (-1) | 15616 | (-725) | ||
01.12.2022 | 37 | (-1) | 16341 | (-370) | ||
01.11.2022 | 36 | (1) | 16711 | (-414) | ||
01.10.2022 | 37 | (2) | 17125 | (0) | ||
01.09.2022 | 39 | (1) | 17125 | (0) | ||
01.08.2022 | 40 | (0) | 17125 | (0) | ||
01.07.2022 | 40 | (3) | 17125 | (0) | ||
01.06.2022 | 43 | (-4) | 17125 | (-1530) | ||
01.05.2022 | 39 | (-2) | 18655 | (420) | ||
01.04.2022 | 37 | (1) | 18235 | (207) | ||
01.03.2022 | 38 | (1) | 18028 | (116) | ||
01.02.2022 | 39 | (2) | 17912 | (270) | ||
01.01.2022 | 41 | (3) | 17642 | (269) | ||
01.12.2021 | 44 | (2) | 17373 | (621) | ||
01.11.2021 | 46 | (0) | 16752 | (681) | ||
01.10.2021 | 46 | (-1) | 16071 | (265) | ||
01.09.2021 | 45 | (-2) | 15806 | (0) | ||
01.08.2021 | 43 | (0) | 15806 | (0) | ||
01.07.2021 | 43 | (2) | 15806 | (0) | ||
01.06.2021 | 45 | (0) | 15806 | (0) | ||
01.03.2021 | 45 | (-2) | 15806 | (0) | ||
01.11.2020 | 43 | (8) | 15806 | (1717) | ||
01.10.2020 | 51 | (-4) | 14089 | (0) | ||
01.04.2020 | 47 | (4) | 14089 | (42) | ||
01.03.2020 | 51 | (0) | 14047 | (-6) | ||
01.02.2020 | 51 | (-1) | 14053 | (102) | ||
01.01.2020 | 50 | (-6) | 13951 | (-470) | ||
01.12.2019 | 44 | (3) | 14421 | (610) | ||
01.11.2019 | 47 | (5) | 13811 | (554) | ||
01.10.2019 | 52 | (2) | 13257 | (566) | ||
01.09.2019 | 54 | (0) | 12691 | (0) | ||
01.08.2019 | 54 | (0) | 12691 | (0) | ||
01.07.2019 | 54 | (0) | 12691 | (0) | ||
01.06.2019 | 54 | (4) | 12691 | (589) | ||
01.05.2019 | 58 | (0) | 12102 | (-269) | ||
01.04.2019 | 58 | (4) | 12371 | (120) | ||
01.03.2019 | 62 | (2) | 12251 | (447) | ||
01.02.2019 | 64 | (5) | 11804 | (42) | ||
01.01.2019 | 69 | (0) | 11762 | (222) | ||
01.12.2018 | 69 | (5) | 11540 | (140) | ||
01.11.2018 | 74 | (-2) | 11400 | (123) | ||
01.10.2018 | 72 | (2) | 11277 | (195) | ||
01.09.2018 | 74 | (0) | 11082 | (0) | ||
01.08.2018 | 74 | (0) | 11082 | (0) | ||
01.07.2018 | 74 | (-1) | 11082 | (0) | ||
01.06.2018 | 73 | (4) | 11082 | (129) | ||
01.05.2018 | 77 | (-1) | 10953 | (145) | ||
01.04.2018 | 76 | (5) | 10808 | (740) | ||
01.03.2018 | 81 | (6) | 10068 | (332) | ||
01.02.2018 | 87 | (14) | 9736 | (1125) | ||
01.01.2018 | 101 | (30) | 8611 | (2209) | ||
01.12.2017 | 131 | (0) | 6402 | (39) | ||
01.11.2017 | 131 | (-5) | 6363 | (-620) | ||
01.10.2017 | 126 | (-27) | 6983 | (-1519) | ||
01.09.2017 | 99 | (0) | 8502 | (0) | ||
01.07.2017 | 99 | (1) | 8502 | (0) | ||
01.06.2017 | 100 | (13) | 8502 | (1231) | ||
01.05.2017 | 113 | (34) | 7271 | (1924) | ||
01.04.2017 | 147 | (-9) | 5347 | (-385) | ||
01.03.2017 | 138 | (-22) | 5732 | (-1757) | ||
01.02.2017 | 116 | (-2) | 7489 | (520) | ||
01.01.2017 | 114 | (0) | 6969 | (160) | ||
01.12.2016 | 114 | (1) | 6809 | (-201) | ||
01.11.2016 | 115 | (2) | 7010 | (550) | ||
01.10.2016 | 117 | (8) | 6460 | (417) | ||
01.09.2016 | 125 | (0) | 6043 | (0) | ||
01.06.2016 | 125 | (-1) | 6043 | (0) | ||
01.05.2016 | 124 | (-2) | 6043 | (-298) | ||
01.04.2016 | 122 | (-4) | 6341 | (46) | ||
01.03.2016 | 118 | (23) | 6295 | (1277) | ||
01.02.2016 | 141 | (-4) | 5018 | (0) | ||
01.01.2016 | 137 | (-28) | 5018 | (1938) | ||
01.12.2015 | 109 | (-21) | 3080 | (-437) | ||
01.11.2015 | 88 | (10) | 3517 | (450) | ||
01.10.2015 | 98 | (30) | 3067 | (596) | ||
01.09.2015 | 128 | (0) | 2471 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 43 | 39 | 46 | 46 | 46 | 2024 | |||||||
2023 | 38 | 40 | 42 | 41 | 41 | 40 | 44 | 44 | 44 | 42 | 41 | 40 | 2023 |
2022 | 41 | 39 | 38 | 37 | 39 | 43 | 40 | 40 | 39 | 37 | 36 | 37 | 2022 |
2021 | 45 | 45 | 43 | 43 | 45 | 46 | 46 | 44 | 2021 | ||||
2020 | 50 | 51 | 51 | 47 | 51 | 43 | 2020 | ||||||
2019 | 69 | 64 | 62 | 58 | 58 | 54 | 54 | 54 | 54 | 52 | 47 | 44 | 2019 |
2018 | 101 | 87 | 81 | 76 | 77 | 73 | 74 | 74 | 74 | 72 | 74 | 69 | 2018 |
2017 | 114 | 116 | 138 | 147 | 113 | 100 | 99 | 99 | 126 | 131 | 131 | 2017 | |
2016 | 137 | 141 | 118 | 122 | 124 | 125 | 125 | 117 | 115 | 114 | 2016 | ||
2015 | 128 | 98 | 88 | 109 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
RESTAART béčko, 27.04.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Krejčí | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Adam Sinkule | 2 : 1 | 0 | 11. - 12. |
Adam Burget | 1 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Michal Kareš | 2 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Nosek | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1416 |
Jan Šťastník | 2 : 1 | 0 | 13. - 14. |
Pavel Cigánek | 2 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Jakubů | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1147 |
Tomáš Kukaň | 2 : 0 | 0 | 21. - 22. |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 0 | 21. - 24. |
Jiří Vlček | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jan Mastný | 2 : 1 | 0 | 17. - 32. |
Matěj Slabý | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Václav Pavlovec | 2 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Rudolf Korbelář | 1 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Viktor Nezveda | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži B, 12.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Petr Marek | 1 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Petr Volný | 2 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Josef Růžek | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Martin Sopko | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 24.09.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
Muži B, 02.09.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1613 |
Šimon Rynt | 2 : 1 | 0 | 9. - 10. |
Lukáš Kučiak | 2 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Forgač | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Hátle | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
RESTAART béčko, 29.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1648 |
Martin Sopko | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 6. |
Petr Volný | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 8. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Kukaň | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 2288 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 2363 |
Aleš Kubíček | 3 : 0 wo. | 39 | 31. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 29. - 32. |
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 15.6 | 25. - 32. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1694 |
Pavel Beneš | 3 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Adolf Středa | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2222 |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | finále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Tomáš Havlík | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Tomáš Tauš | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1641 |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Tomáš Divák | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Radek Hlobik | 2 : 0 | 30 | 17. - 32. |
Filip Michalský | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1329 |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 18 | 25. - 26. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 30 | 25. - 28. |
Martin Kříž | 2 : 0 | 30 | 25. - 32. |
Jakub Stupka | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
William Donnelly | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1440 |
Lukáš Stupka | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 22. |
Martin Kříž | 3 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Viktor Nezveda | 2 : 3 | 16 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Jan Mastný | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1643 |
Martin Kříž | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 6. |
Petr Podaný | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 1714 |
Miloš Liška | 2 : 0 | 40 | 17. - 18. |
Viktor Nezveda | 2 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Adolf Středa | 2 : 1 | 24 | 17. - 24. |
Josef Fanta | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Marek Koutník | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1239 |
Martin Kříž | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 22. |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 24. |
Šimon Rynt | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 24. |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2565 |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 46.8 | 25. - 32. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 15.6 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1754 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 50 | 15. - 16. |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2329 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2459 |
Petr Podaný | 2 : 1 | 39.6 | 25. - 26. |
Miroslav Kolář | 2 : 1 | 39.6 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 33 | 25. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2303 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 2358 |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 | 0 | 27. - 28. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 25. - 32. |
Damon Macmillan | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1583 |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 wo. | 20 | 19. - 20. |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1754 |
Martin Kříž | 2 : 0 | 50 | 15. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Brňák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2479 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Ondřej Pavelka | 1 : 2 | 32 | 13. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1976 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2090 |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 1 | 38.4 | 21. - 22. |
Šimon Makovský | 2 : 1 | 38.4 | 21. - 24. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 17. - 32. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 2431 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 2574 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 wo. | 39 | 29. - 30. |
Martin Ředina | 3 : 1 | 62.4 | 29. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Matěj Slabý | 2 : 3 | 41.6 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 1388 |
Martin Kříž | 2 : 1 | 24.6 | 15. - 16. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2839 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 3117 |
Michal Jirka | 2 : 0 | 96 | 21. - 22. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 96 | 21. - 24. |
Faríd Farrag | 1 : 2 | 38.4 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 2441 |
Martin Volf | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Petr Marek | 2 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Milan Beránek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 2288 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 2343 |
Vítězslav Lazar | 3 : 0 wo. | 39 | 31. - 32. |
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 15.6 | 29. - 32. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 22.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1889 |
Jiří Vlček | 2 : 0 wo. | 24.6 | 7. - 8. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Jan Daňsa | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 1494 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 1620 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 37. - 38. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 37. - 40. |
Jakub Slavíček | 1 : 2 | 24 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 12 | 1. - 64. |
3. Arena Open Cup D turnaj leden, 31.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2148 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2298 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 40 | 25. - 26. |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 40 | 25. - 28. |
Piotr Hemmerling | 2 : 0 wo. | 40 | 25. - 32. |
Jan Roll | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Muži B, 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 1746 |
Walter Herold Veedla | 2 : 0 | 41 | 9. - 10. |
Zdeněk Barták | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Roman Kubričan | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adolf Středa | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1467 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 1629 |
Miloš Liška | 2 : 0 | 54 | 35. - 36. |
Vlastimil Kozák | 1 : 2 | 21.6 | 33. - 36. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 32.4 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 1736 |
Martin Štěpán ml. | 2 : 0 | 41 | 9. - 10. |
Radovan Kojecký | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 1881 |
Martin Sopko | 2 : 1 | 43.2 | 29. - 30. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 wo. | 36 | 29. - 32. |
Ondřej Kožina | 1 : 2 | 28.8 | 25. - 32. |
Šimon Makovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1206 |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 30. |
Matěj Slabý | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Lukáš Matoušek | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
David Orálek | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1862 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2013 |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 56 | 17. - 20. |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 0 | 56 | 17. - 24. |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Benjamin Bergel | 1 : 3 | 11.2 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 2184 |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Tomáš Valta | 2 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Špinka | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1536 |
František Procházka | 1 : 2 | 16 | 19. - 20. |
Petr Podaný | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Šimon Makovský | 2 : 1 | 24 | 17. - 24. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Jan Ryšavý | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D květen, 19.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1862 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1952 |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Tomáš Herold | 3 : 2 | 33.6 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1245 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1318 |
bye | 2 : 0 wo. | 18 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 18 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 18 | 25. - 32. |
Kamil Staněk | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1296 |
Petr Podaný | 2 : 1 | 24 | 27. - 28. |
Šimon Makovský | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Milan Vlasák | 2 : 0 | 40 | 25. - 32. |
Tomáš Herold | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Adam Jiroušek | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1895 |
Ondřej Jánský | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 20 | 9. - 12. |
Pavel Popelka | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Nikola Věříšová | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 1385 |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 18. |
David Orálek | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 20. |
Tomáš Císařovský | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Milan Beránek | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 850 |
Pavel Brož | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 42. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Jan Špinka | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1247 |
Miroslav Kolář | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 6. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Dan Kolínský | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Martin Brňák | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1448 |
Milan Beránek | 1 : 2 | 16 | 21. - 22. |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 24 | 21. - 24. |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Chris Owen | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 1591 |
Martin Sopko | 3 : 0 wo. | 19.2 | 3. - 4. |
Martin Vostatek | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Karel Kudláček | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Karel Matoušek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1407 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 1519 |
Milan Beránek | 2 : 0 wo. | 20 | 21. - 22. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Petr Volný | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Adam Sinkule | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Kamil Staněk | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Lukáš Klinecký | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 727 |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
David Svoboda | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Aleš Novák | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
Vladimír Hotový | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
František Procházka | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1330 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 6. |
Jan Ryšavý | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Matěj Slabý | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
František Procházka | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 1618 |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 40 | 19. - 20. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Petr Rohun | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Lukáš Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1451 |
Martin Němec | 2 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Milan Beránek | 1 : 2 | 16 | 21. - 24. |
Radek Hlobik | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 1657 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Jan Daňsa | 2 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 24 | 17. - 24. |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Chris Owen | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
SquashArena Muži C, 14.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1322 |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 6. |
Adam Hexner | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Jan Daňsa | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1423 |
Kamil Staněk | 2 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Martin Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Petr Volný | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Michal Boška | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1436 |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Martin Sochůrek | 2 : 3 | 15.36 | semifinále |
Petr Volný | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Vlastimil Zeman | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Zbyněk Bašta | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 879 |
Radek Dudešek | 0 : 2 wo. | 0 | 39. - 40. |
Martin Kříž | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Pavel Popelka | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1086 |
Alexander Kuklovský | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 10. |
Jáchym Mraček | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Pavel Beneš | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dmitro Kondratěnko | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1586 |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 20 | 19. - 20. |
Martin Schuller | 1 : 2 | 16 | 17. - 20. |
Václav Uhlíř | 2 : 1 | 24 | 17. - 24. |
Martin Sochůrek | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Martin Kříž | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1569 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 19.2 | 3. - 4. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Filip Hurta | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
, 11.11.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 754 |
Jan Špinka | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 18. |
Vratislav Morkus | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 20. |
Jan Mastný | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
Jan Jícha | 2 : 0 | 12.6 | 17. - 32. |
Filip Bábovka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1164 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1231 |
Milan Vlasák | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Miloš Liška | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Adam Sinkule | 2 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži C, 15.04.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 641 |
Tomáš Císařovský | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
Dwayne Yendall | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Milan Tecl | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Filip Šarboch | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1583 |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 20 | 19. - 20. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Martin Němec | 3 : 2 | 24 | 17. - 24. |
Matěj Slabý | 3 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 946 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1033 |
Pavel Popelka | 0 : 3 wo. | 0 | 35. - 36. |
Alexander Kuklovský | 2 : 3 | 12 | 33. - 36. |
Martin Němec | 3 : 0 | 30 | 33. - 40. |
Martin Paroulek | 3 : 1 | 24 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Evropská Muži C, 12.11.2016 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 715 |
Jan Nožka | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Jiří Andrlík | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Holub | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Kosta Baltas | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Jan Mašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 24.09.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1519 |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | finále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Petr Podaný | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Michal Tůma | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Filip Matas | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1418 |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Strmiska | 1 : 3 | 8.2 | 9. - 16. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 1327 |
Tomáš Holub | 3 : 1 | 26.24 | 19. - 20. |
Patrik Kobera | 1 : 3 | 6.56 | 17. - 20. |
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 26.24 | 17. - 24. |
Jiří Borovička | 3 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Jan Daňsa | 2 : 3 | 13.12 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
muži B, 14.11.2015 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 873 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 916 |
Josef Fanta | 3 : 0 wo. | 15 | 39. - 40. |
Ján Forgáč | 0 : 3 wo. | 0 | 37. - 40. |
Petr Volný | 0 : 3 wo. | 0 | 33. - 40. |
Milan Tecl | 3 : 2 | 18 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
CZC Squash cup, 12.09.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1102 |
Radek Dolanský | 3 : 0 | 24 | 9. - 10. |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 12. |
Ján Forgáč | 3 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Jaroslav Janda | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 858 |
Ondřej Jánský | 1 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1372 |
bye | 3 : 0 | ||
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 | 0 | |
Ján Forgáč | 3 : 0 | 0 | |
Martin Kříž | 3 : 2 | 0 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1028 |
Jan Ryšavý | 3 : 1 | 0 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 0 | |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 0 | |
Roman Pross | 3 : 2 | 0 | |
Michal Krautwurm | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1441 |
Filip Nosek | 3 : 2 | 0 | |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | |
Michal Krautwurm | 3 : 1 | 0 | |
Ján Fecák | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 804 |
Vladimír Rendek | 3 : 0 | 0 | |
Jan Kubíček | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Vlášek | 3 : 1 | 0 | |
Martin Kubát | 1 : 3 | 0 | |
Jiří Gottlieb | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Zach | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 546 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 600 |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 0 | |
Radek Krechler | 3 : 0 | 0 | |
Chris Owen | 3 : 0 | 0 | |
Karel Koubek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Marek | 3 : 1 | 0 | |
Jakub Borovský | 1 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.