Ročník: 1970
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SC Strahov D
Registrační číslo: 2675
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 83 | (-12) | 7866 | (-678) | ||
01.03.2024 | 71 | (10) | 8544 | (117) | ||
01.02.2024 | 81 | (-8) | 8427 | (-371) | ||
01.01.2024 | 73 | (-1) | 8798 | (-185) | ||
01.12.2023 | 72 | (-11) | 8983 | (-1031) | ||
01.11.2023 | 61 | (3) | 10014 | (-170) | ||
01.10.2023 | 64 | (-3) | 10184 | (-683) | ||
01.09.2023 | 61 | (0) | 10867 | (0) | ||
01.08.2023 | 61 | (0) | 10867 | (0) | ||
01.07.2023 | 61 | (0) | 10867 | (0) | ||
01.06.2023 | 61 | (2) | 10867 | (401) | ||
01.05.2023 | 63 | (-1) | 10466 | (50) | ||
01.04.2023 | 62 | (1) | 10416 | (196) | ||
01.03.2023 | 63 | (3) | 10220 | (456) | ||
01.02.2023 | 66 | (2) | 9764 | (-780) | ||
01.01.2023 | 68 | (2) | 10544 | (368) | ||
01.12.2022 | 70 | (-2) | 10176 | (402) | ||
01.11.2022 | 68 | (-7) | 9774 | (-513) | ||
01.10.2022 | 61 | (1) | 10287 | (185) | ||
01.09.2022 | 62 | (3) | 10102 | (-48) | ||
01.08.2022 | 65 | (1) | 10150 | (0) | ||
01.07.2022 | 66 | (1) | 10150 | (-110) | ||
01.06.2022 | 67 | (4) | 10260 | (82) | ||
01.05.2022 | 71 | (-4) | 10178 | (-221) | ||
01.04.2022 | 67 | (0) | 10399 | (0) | ||
01.03.2022 | 67 | (0) | 10399 | (222) | ||
01.02.2022 | 67 | (2) | 10177 | (0) | ||
01.01.2022 | 69 | (5) | 10177 | (0) | ||
01.12.2021 | 74 | (6) | 10177 | (337) | ||
01.11.2021 | 80 | (12) | 9840 | (753) | ||
01.10.2021 | 92 | (2) | 9087 | (0) | ||
01.09.2021 | 94 | (0) | 9087 | (121) | ||
01.08.2021 | 94 | (0) | 8966 | (0) | ||
01.07.2021 | 94 | (-5) | 8966 | (-255) | ||
01.06.2021 | 89 | (0) | 9221 | (0) | ||
01.03.2021 | 89 | (-1) | 9221 | (0) | ||
01.11.2020 | 88 | (3) | 9221 | (255) | ||
01.10.2020 | 91 | (1) | 8966 | (300) | ||
01.04.2020 | 92 | (2) | 8666 | (-540) | ||
01.03.2020 | 94 | (-7) | 9206 | (-435) | ||
01.02.2020 | 87 | (1) | 9641 | (480) | ||
01.01.2020 | 88 | (-2) | 9161 | (-669) | ||
01.12.2019 | 86 | (-13) | 9830 | (-489) | ||
01.11.2019 | 73 | (5) | 10319 | (400) | ||
01.10.2019 | 78 | (-4) | 9919 | (-542) | ||
01.09.2019 | 74 | (0) | 10461 | (0) | ||
01.08.2019 | 74 | (0) | 10461 | (0) | ||
01.07.2019 | 74 | (0) | 10461 | (0) | ||
01.06.2019 | 74 | (2) | 10461 | (354) | ||
01.05.2019 | 76 | (-4) | 10107 | (-597) | ||
01.04.2019 | 72 | (7) | 10704 | (490) | ||
01.03.2019 | 79 | (2) | 10214 | (171) | ||
01.02.2019 | 81 | (-3) | 10043 | (-735) | ||
01.01.2019 | 78 | (-5) | 10778 | (-280) | ||
01.12.2018 | 73 | (5) | 11058 | (76) | ||
01.11.2018 | 78 | (-5) | 10982 | (-256) | ||
01.10.2018 | 73 | (4) | 11238 | (340) | ||
01.09.2018 | 77 | (0) | 10898 | (0) | ||
01.08.2018 | 77 | (0) | 10898 | (0) | ||
01.07.2018 | 77 | (-1) | 10898 | (0) | ||
01.06.2018 | 76 | (-4) | 10898 | (-327) | ||
01.05.2018 | 72 | (-1) | 11225 | (-105) | ||
01.04.2018 | 71 | (-1) | 11330 | (0) | ||
01.03.2018 | 70 | (-6) | 11330 | (0) | ||
01.02.2018 | 64 | (12) | 11330 | (609) | ||
01.01.2018 | 76 | (4) | 10721 | (180) | ||
01.12.2017 | 80 | (3) | 10541 | (196) | ||
01.11.2017 | 83 | (5) | 10345 | (757) | ||
01.10.2017 | 88 | (-2) | 9588 | (0) | ||
01.09.2017 | 86 | (-1) | 9588 | (0) | ||
01.07.2017 | 85 | (0) | 9588 | (0) | ||
01.06.2017 | 85 | (7) | 9588 | (763) | ||
01.05.2017 | 92 | (9) | 8825 | (828) | ||
01.04.2017 | 101 | (9) | 7997 | (519) | ||
01.03.2017 | 110 | (-4) | 7478 | (-512) | ||
01.02.2017 | 106 | (-11) | 7990 | (-374) | ||
01.01.2017 | 95 | (-3) | 8364 | (-160) | ||
01.12.2016 | 92 | (-7) | 8524 | (-306) | ||
01.11.2016 | 85 | (-6) | 8830 | (6) | ||
01.10.2016 | 79 | (7) | 8824 | (179) | ||
01.09.2016 | 86 | (0) | 8645 | (0) | ||
01.06.2016 | 86 | (-4) | 8645 | (-310) | ||
01.05.2016 | 82 | (-3) | 8955 | (60) | ||
01.04.2016 | 79 | (-3) | 8895 | (-120) | ||
01.03.2016 | 76 | (0) | 9015 | (25) | ||
01.02.2016 | 76 | (-2) | 8990 | (-380) | ||
01.01.2016 | 74 | (16) | 9370 | (5713) | ||
01.12.2015 | 90 | (38) | 3657 | (1250) | ||
01.11.2015 | 128 | (-28) | 2407 | (-639) | ||
01.10.2015 | 100 | (-38) | 3046 | (-1734) | ||
01.09.2015 | 62 | (0) | 4780 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 73 | 81 | 71 | 83 | 2024 | ||||||||
2023 | 68 | 66 | 63 | 62 | 63 | 61 | 61 | 61 | 61 | 64 | 61 | 72 | 2023 |
2022 | 69 | 67 | 67 | 67 | 71 | 67 | 66 | 65 | 62 | 61 | 68 | 70 | 2022 |
2021 | 89 | 89 | 94 | 94 | 94 | 92 | 80 | 74 | 2021 | ||||
2020 | 88 | 87 | 94 | 92 | 91 | 88 | 2020 | ||||||
2019 | 78 | 81 | 79 | 72 | 76 | 74 | 74 | 74 | 74 | 78 | 73 | 86 | 2019 |
2018 | 76 | 64 | 70 | 71 | 72 | 76 | 77 | 77 | 77 | 73 | 78 | 73 | 2018 |
2017 | 95 | 106 | 110 | 101 | 92 | 85 | 85 | 86 | 88 | 83 | 80 | 2017 | |
2016 | 74 | 76 | 76 | 79 | 82 | 86 | 86 | 79 | 85 | 92 | 2016 | ||
2015 | 62 | 100 | 128 | 90 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters duben 2024, (M50+), 20.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Michal Tůma | 3 : 1 | 0 | |
Vratislav Morkus | 3 : 0 | 0 | |
Symon Vongbounthanh | 2 : 3 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
2. liga muži B, 14.04.2024 | Body celkem: 60 | ||
Radek Dudešek | 1 : 3 | 60 | |
Václav Pavlovec | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 13.04.2024 | Body celkem: 300 | ||
Petr Povolný | 3 : 0 | 300 | |
Martin Pučelík | 0 : 3 | 0 | |
Ohradní D 5.4.2024, 05.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
SquashArena turnaj D 3/24, 22.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 446 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 446 |
Ohradní D 15.3.2024, 15.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
MČR žen, mužů a masters 2024, (M50+), 06.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
David Orálek | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Symon Vongbounthanh | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 949 |
Patrik Kobera | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Martin Janečka | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 25. - 32. |
Jakub Strauss | 1 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 1. - 64. |
Ohradní D 23.2.2024, 23.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Ohradní D 2.2.2024, 02.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
2. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 400 | ||
David Doležel | 3 : 1 | 200 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 200 | |
2. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 250 | ||
Vít Barnáš | 0 : 3 | 0 | |
Vladimír Hotový | 3 : 0 | 250 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M50+), 20.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | finále |
Josef Fanta | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Michal Tůma | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Ohradní D 12.1.2024, 12.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Ohradní Vánoční D 17.12.2023, 17.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 949 |
Pavel Popelka | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Pavel Rak | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Tomáš Kukaň | 2 : 1 | 0 | 25. - 32. |
Zdeněk Barták | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Ohradní D 1.12.2023, 01.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
2. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 250 | ||
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 500 | ||
Petr Šimek | 3 : 0 | 250 | |
Filip Čálek | 3 : 0 | 250 | |
SquashArena turnaj D 11/23, 10.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Ohradní D 27.10.2023, 27.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
2. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 350 | ||
Pavel Trefný | 3 : 2 | 150 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 200 | |
2. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 200 | ||
Vladimír Hotový | 3 : 1 | 200 | |
SquashArena turnaj D 10/23, 13.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Masters HAMR, (M45+), 07.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Tomáš Valta | 0 : 3 | 0 | |
David Orálek | 3 : 2 | 0 | |
Vít Zachodil | 3 : 2 | 0 | |
Ohradní D 11.8.2023, 11.08.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 14.7.2023, 14.07.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Ohradní D 30.6.2023, 30.06.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Ohradní D 16.6.2023, 16.06.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Ohradní D 9.6.2023, 09.06.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
SquashArena turnaj D 6/23, 02.06.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1759 |
Lukáš Matoušek | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Martin Sopko | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Seif Tamer | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Ohradní D 19.5.2023, 19.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
SquashArena turnaj D 5/23, 05.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
2. liga muži A, 23.04.2023 | Body celkem: 120 | ||
Radek Dudešek | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži A, 22.04.2023 | Body celkem: 180 | ||
Josef Růžek | 1 : 3 | 60 | |
Jakub Strauss | 2 : 3 | 120 | |
Ohradní D 14.4.2023, 14.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Strahov - muži B, 18.03.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1391 |
Josef Růžek | 2 : 3 | 16.4 | 15. - 16. |
Miloš Liška | 2 : 3 | 16.4 | 13. - 16. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Václav Pavlovec | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
Štěpán Holub | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M50+), 09.03.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 6183 |
David Belada | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Orálek | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
Aleš Novák | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Ohradní D 3.3.2023, 03.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
SquashArena turnaj D 2/23, 24.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
2. liga muži A, 19.02.2023 | Body celkem: 450 | ||
Martin Slavičínský | 3 : 1 | 200 | |
Stanislav Pech st. | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži A, 18.02.2023 | Body celkem: 250 | ||
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 250 | |
Martin Pučelík | 0 : 3 | 0 | |
Ohradní D 10.2.2023, 10.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 27.1.2023, 27.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Muži C, 21.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1131 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1195 |
Petr Vosátka | 3 : 1 | 23.68 | 3. - 4. |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Radek Paleček | 3 : 1 | 17.76 | čtvrtfinále |
Jan Port | 3 : 1 | 14.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
Masters HAMR, (M45+), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 4879 |
Symon Vongbounthanh | 3 : 2 | 76.8 | 3. - 4. |
David Belada | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Čumpel | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1253 |
Tomáš Císařovský | 2 : 0 | 30 | 27. - 28. |
Pavel Bodiš | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 30 | 25. - 32. |
David Linhart | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 12/22, 02.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
2. liga muži A, 27.11.2022 | Body celkem: 300 | ||
Radek Dudešek | 3 : 0 | 300 | |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži A, 26.11.2022 | Body celkem: 60 | ||
Pavel Beneš | 1 : 3 | 60 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Podzimní masters, (M40+), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 4076 |
Michal Snopek | 2 : 3 | 48 | finále |
Ondřej Bořil | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Pavel Klema | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Squash Ohradní D 11.11.2022, 11.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1895 |
Faríd Farrag | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Michal Kulhánek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 10/22, 21.10.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
2. liga muži A, 16.10.2022 | Body celkem: 420 | ||
Stanislav Pech st. | 3 : 1 | 240 | |
Pavel Popelka | 3 : 2 | 180 | |
2. liga muži A, 15.10.2022 | Body celkem: 360 | ||
Michal Snopek | 3 : 1 | 240 | |
Tomáš Divák | 2 : 3 | 120 | |
Squash Ohradní D 30.9.2022, 30.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Squash Ohradní D 23.9.2022, 23.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1354 |
Michal Kulhánek | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Michal Snopek | 1 : 2 | 16 | 21. - 24. |
Šimon Rynt | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
František Gurecký | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Martin Brňák | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Squash Ohradní D 2.9.2022, 02.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Squash Ohradní D 19.8.2022, 19.08.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
SquashArena turnaj D 8/22, 12.08.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Squash Ohradní D 5.8.2022, 05.08.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Squash Ohradní D 29.7.2022, 29.07.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Squash Ohradní D 22.7.2022, 22.07.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squash Ohradní D 15.7.2022, 15.07.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Squash Ohradní D 1.7.2022, 01.07.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1358 |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Nožka | 1 : 2 | 16.4 | 13. - 16. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 5/22, 13.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Strahov - muži C, 07.05.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 885 |
Rubén Medina Sabino | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 10. |
Marek Malý | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 12. |
Tomáš Císařovský | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 16. |
Pavel Šlemr | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Aprílové masters, (M45+), 30.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 3000 |
Symon Vongbounthanh | 3 : 2 | 43.2 | |
Milan Beránek | 0 : 3 | 0 | |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | |
iRadio21_muži C, 23.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1325 |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 6. |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Radomír Ungr | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 4/22, 01.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 856 |
Tomáš Zach | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Adam Čumpel | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Ladislav Švábek | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Viktor Nezveda | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M50+), 03.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 5447 |
Miloš Pospíšil | 3 : 0 wo. | 72 | 3. - 4. |
Štěpán Marko | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1439 |
Tomáš Valta | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Pavel Beneš | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Štěpán Holub | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 30.01.2022 | Body celkem: 540 | ||
Roman Kubričan | 3 : 1 | 240 | |
Jan Bílý | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 29.01.2022 | Body celkem: 240 | ||
Karel Svoboda | 3 : 1 | 240 | |
Milan Beránek | 0 : 3 | 0 | |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 766 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 802 |
Adam Čumpel | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Faríd Farrag | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Martin Brňák | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Strahov - muži C, 04.12.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 859 |
Šimon Rynt | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 18. |
Matěj Bomba | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 20. |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 24. |
Štěpán Janega | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 32. |
Luboš Walter st. | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 28.11.2021 | Body celkem: 240 | ||
Jan Dřevíkovský | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži B, 27.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Michal Boška | 0 : 3 | 0 | |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1169 |
Michal Kudela | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Jan Mašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Zdeněk Barták | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Ondřej Grabiáš | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 1329 |
Filip Nosek | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Sopko | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Růžek | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M50+), 21.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 4011 |
Štěpán Marko | 0 : 3 | 0 | finále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Michal Šoman | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
2. liga muži B, 17.10.2021 | Body celkem: 420 | ||
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
Roman Kubričan | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 300 | ||
René Barník | 3 : 1 | 240 | |
Michal Franta | 1 : 3 | 60 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1742 |
Marek Koutník | 3 : 1 | 33.6 | finále |
Petr Podaný | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Aleš Novák | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS, (M45+), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4052 |
David Orálek | 1 : 3 | 24 | finále |
David Doležel | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Petr Nezveda | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1100 |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Strauss | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Matěj Slabý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Holub | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Rudolf Korbelář | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1217 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Pavel Mraček | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Tomáš Tauš | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS, (M50+), 07.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4895 |
Petr Brňák | 3 : 1 | 57.6 | |
Jan Jícha | 3 : 2 | 43.2 | |
Jiří Jílek | 3 : 1 | 57.6 | |
Pavel Mraček | 3 : 1 | 57.6 | |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1066 |
Miloš Pospíšil | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 10. |
Martin Mazur | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 12 | 9. - 16. |
Filip Michalský | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1327 |
Tomáš Divák | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 18. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 20. |
Petr Nezveda | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 24. |
Pavel Mraček | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 13.12 | 1. - 32. |
Muži C Tornádo cup, 10.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1246 |
Adolf Středa | 2 : 3 | 13.44 | 3. - 4. |
Martin Kříž | 2 : 3 | 13.44 | semifinále |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1276 |
Miloš Pospíšil | 1 : 2 | 12 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 25. - 28. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 15 | 25. - 32. |
Tomáš Herold | 1 : 2 | 12 | 17. - 32. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 06.09.2020 | Body celkem: 240 | ||
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Jan Špinka | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži A, 05.09.2020 | Body celkem: 60 | ||
Zbyněk Bašta | 1 : 3 | 60 | |
Michal Kraus | 0 : 3 | 0 | |
4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M50+), 05.03.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 406 | Body celkem: 8875 |
Robert Alexa | 2 : 3 | 104 | finále |
Pavel Mraček | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 998 |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Petr Rohun | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 25. - 32. |
Miroslav Ondruška | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 13.12 | 1. - 32. |
Dominik Blažíček | 3 : 1 | 19.68 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1172 |
Matěj Slabý | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Tomáš Novák | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Miloš Liška | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
René Barník | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Michal Kudela | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M50+), 01.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4095 |
Michal Šoman | 3 : 1 | 57.6 | |
Robert Alexa | 2 : 3 | 28.8 | |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 72 | |
Jiří Jílek | 3 : 1 | 57.6 | |
2. liga muži A, 26.01.2020 | Body celkem: 480 | ||
Milan Beránek | 3 : 2 | 180 | |
Karel Svoboda | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 25.01.2020 | Body celkem: 360 | ||
Karel Radil | 3 : 0 | 300 | |
Michal Boška | 1 : 3 | 60 | |
Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1039 |
Petr Zatřepálek | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Divák | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Alexander Kuklovský | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Michal Boška | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR Muži C, 07.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1109 |
Zbyněk Bašta | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Josef Růžek | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Michal Kraus | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Vlastimil Zeman | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - listopadové Masters, (M45+), 16.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4921 |
David Orálek | 2 : 3 | 56 | finále |
Daniel Vrána | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Vratislav Morkus | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Pivson Cup, 09.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1096 |
Petr Podaný | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Martin Kříž | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jan Roll | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Vladimír Hotový | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Squash Arena D říjen, 11.10.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
2. liga muži A, 06.10.2019 | Body celkem: 300 | ||
Karel Svoboda | 3 : 0 | 300 | |
Milan Beránek | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 06.10.2019 | Body celkem: 0 | ||
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži A, 05.10.2019 | Body celkem: 300 | ||
Michal Boška | 1 : 3 | 60 | |
Petr Nezveda | 3 : 1 | 240 | |
Muži C, 14.09.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 741 |
David Svoboda | 2 : 1 | 11.52 | 23. - 24. |
Aleš Novák | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Šimon Makovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Radek Dudešek | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 32. |
Zbyněk Bašta | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 897 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 969 |
Bohuslav Zajkr | 1 : 2 | 12 | 37. - 38. |
Jan Nožka | 2 : 1 | 18 | 37. - 40. |
Martin Sopko | 1 : 2 | 12 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Jan Roll | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D květen, 19.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Muži C, 11.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 1582 |
Tomáš Strmiska | 3 : 2 | 23.04 | 3. - 4. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Robert Alexa | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Martin Němec | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SquashAréna Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1228 |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Milan Beránek | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Valta | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Pavel Brož | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Squash Arena D duben, 05.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
2. liga muži A, 31.03.2019 | Body celkem: 240 | ||
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 3 | 60 | |
Karel Svoboda | 3 : 2 | 180 | |
2. liga muži A, 30.03.2019 | Body celkem: 360 | ||
Tomáš Novák | 3 : 2 | 180 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 2 | 180 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 7000 |
Petr Rohun | 3 : 2 | 115.2 | 3. - 4. |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 2 | 86.4 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 974 |
Radek Dudešek | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Viktor Nezveda | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. |
Tomáš Novák | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Martin Brňák | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1541 |
Michal Vaněk | 1 : 2 | 16.4 | 11. - 12. |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Petr Rohun | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1105 |
Tomáš Sigmund | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Martin Kollár | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 300 | ||
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 50 | |
Petr Hubatka | 3 : 0 | 250 | |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 856 |
Miroslav Kousalík | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Alexander Kuklovský | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matěj Slabý | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Špinka | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1312 |
Tomáš Havlík | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Karel Svoboda | 2 : 1 | 24 | 25. - 28. |
Jan Čaboun | 2 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Roman Pross | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1162 |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Miroslav Kolář | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Herold | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži A, 02.12.2018 | Body celkem: 250 | ||
Karel Svoboda | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži A, 01.12.2018 | Body celkem: 200 | ||
Sam Marston | 0 : 3 | 0 | |
Martina Kakosová | 3 : 1 | 200 | |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1514 |
Štefan Hudák | 1 : 2 | 14.88 | 5. - 6. |
Lukáš Kamp | 2 : 1 | 22.32 | 5. - 8. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1242 |
Kristián Mraček | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 6. |
Karel Kudláček | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Martin Vostatek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Ondřej Souhrada | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters, (M45+), 20.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 366 | Body celkem: 6911 |
David Orálek | 3 : 1 | 128 | finále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Josef Fanta | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HAMR VAŠE LIGA D říjen, 18.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
2. liga muži A, 14.10.2018 | Body celkem: 150 | ||
Filip Bábovka | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 2 | 150 | |
2. liga muži A, 13.10.2018 | Body celkem: 0 | ||
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Borovský | 0 : 3 | 0 | |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 1770 |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 19.2 | finále |
Rudolf Korbelář | 3 : 1 | 30.72 | semifinále |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Milan Beránek | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Jakub Román | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ D TOUR , 19.08.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HAMR VAŠE LIGA D, 20.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
SquashArena Muži C, 14.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 1435 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Dan Kolínský | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Martin Kříž | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Ondrej Mazanec | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži A, 07.04.2018 | Body celkem: 500 | ||
Martin Paroulek | 3 : 1 | 200 | |
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 200 | |
Lukáš Svoboda | 2 : 3 | 100 | |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 46 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 785 |
Bohuslav Zajkr | 0 : 2 wo. | 0 | 45. - 46. |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 30 | 41. - 48. |
Petr Podaný | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1086 |
Martin Paroulek | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 10. |
Jáchym Mraček | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Petr Podaný | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
František Procházka | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
MČR masters, (M45+), 02.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 8225 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Kollár | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Kamil Jankovič | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Aleš Novák | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1370 |
Filip Nosek | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Jan Ryšavý | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Jiří Dušek | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
MASTERS HAMR sport, (M45+), 17.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6001 |
David Orálek | 3 : 1 | 112 | finále |
Michal Tůma | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Jiří Jílek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MASTERS HAMR sport, (M35+), 17.02.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2659 |
Filip Nosek | 1 : 3 | 16 | 11. - 12. |
Pavel Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
2. Liga Muži A, 28.01.2018 | Body celkem: 300 | ||
Filip Bábovka | 1 : 3 | 50 | |
Aleš Koudelka | 3 : 0 | 250 | |
2. Liga Muži A, 27.01.2018 | Body celkem: 250 | ||
Jan Bílý | 3 : 0 | 250 | |
SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1577 |
Martin Sopko | 2 : 1 | 23.04 | 3. - 4. |
Joseph White | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Roman Pross | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Botond-Töhötöm Nagy | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1462 |
Adam Hexner | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Aleš Novák | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jan Jícha | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D, 17.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 896 |
Milan Tecl | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 18. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 20. |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 24. |
František Procházka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Vojtěch Kolomičenko | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži A, 03.12.2017 | Body celkem: 480 | ||
David Orálek | 3 : 0 | 300 | |
Martin Kříž | 3 : 2 | 180 | |
2. Liga Muži A, 02.12.2017 | Body celkem: 300 | ||
Michal Boška | 1 : 3 | 60 | |
Lukáš Svoboda | 3 : 1 | 240 | |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1438 |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Pavel Beneš | 2 : 1 | 24 | 21. - 24. |
Martin Kubát | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Tomáš Pluhař | 2 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Martin Sochůrek | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
, 11.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 994 |
Matěj Slabý | 2 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Lukáš Vrba | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Filip Bábovka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Turnaj muži D, 04.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1436 |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Martin Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Martin Kříž | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
2. Liga Muži A, 22.10.2017 | Body celkem: 200 | ||
Tomáš Fecák | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 200 | |
2. Liga Muži A, 21.10.2017 | Body celkem: 300 | ||
Aleš Koudelka | 3 : 2 | 150 | |
Michal Pihera | 3 : 2 | 150 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1430 |
Marek Hlaváč | 1 : 2 | 15.36 | 3. - 4. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Lukáš Klinecký | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Jakub Román | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 26.07.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Mistrovský turnaj mužů D, 28.06.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1757 |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Turnaj mužů D, 24.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 706 |
Kristián Mraček | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Ondřej Švarc | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Jakub Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 15.04.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1250 |
Pavel Beneš | 2 : 3 | 11.52 | 5. - 6. |
Martin Kříž | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Jan Pleskot | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Filip Šarboch | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 08.04.2017 | Body celkem: 660 | ||
Josef Fanta | 3 : 1 | 240 | |
Tomáš Herold | 3 : 2 | 180 | |
Petr Ščučinský | 3 : 1 | 240 | |
muži C, 11.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1410 |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Tomáš Herold | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aleš Hantl | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Daniel Petriľák | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 04.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 6359 |
Martin Kollár | 2 : 3 | 76.8 | 3. - 4. |
Kamil Jankovič | 2 : 3 | 76.8 | semifinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Milan Tecl | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 891 |
Matěj Slabý | 0 : 3 wo. | 0 | 39. - 40. |
Lukáš Matoušek | 0 : 3 wo. | 0 | 37. - 40. |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | 33. - 40. |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 18 | 33. - 48. |
Michal Šoman | 3 : 2 | 18 | 33. - 64. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Hamr sport Masters, (M45+), 18.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5882 |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 wo. | 70 | finále |
Milan Tecl | 3 : 0 | 112 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
Hamr sport Masters, (M35+), 18.02.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2255 |
Miloš Liška | 2 : 3 | 28.8 | 7. - 8. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Radim Valášek | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
muži C, 11.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1240 |
Jan Sluka | 1 : 3 | 5.76 | 5. - 6. |
Filip Nosek | 3 : 2 | 17.28 | 5. - 8. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Jan Nožka | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 28.01.2017 | Body celkem: 120 | ||
Tomáš Herold | 2 : 3 | 120 | |
Petr Ščučinský | 0 : 3 | 0 | |
Masters Holešovice, (M45+), 17.12.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4961 |
David Orálek | 2 : 3 | 56 | finále |
Josef Fanta | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Marek Červek | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Masters Holešovice, (M40+), 17.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4938 |
Milan Beránek | 3 : 1 | 57.6 | |
Michal Dvořák | 3 : 0 | 72 | |
Martin Muller | 3 : 0 | 72 | |
David Doležel | 3 : 1 | 57.6 | |
Strahov Muži C, 10.12.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 869 |
Petr Podaný | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 18. |
Martin Kříž | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 20. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 24. |
Ondrej Mazanec | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 04.12.2016 | Body celkem: 240 | ||
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 240 | |
2. Liga Muži B, 03.12.2016 | Body celkem: 300 | ||
Jakub Borovský | 2 : 3 | 120 | |
Jan Bílý | 3 : 2 | 180 | |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 970 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1069 |
Robert Michalec | 3 : 0 wo. | 15 | 35. - 36. |
Radek Dudešek | 2 : 3 | 12 | 33. - 36. |
Chris Owen | 3 : 2 | 18 | 33. - 40. |
Petr Podaný | 3 : 2 | 18 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 | 30 | 33. - 64. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Evropská Muži C, 12.11.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1242 |
Martin Vostatek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Adam Hexner | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Jan Ryšavý | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Jakub Vaněk | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Milan Vlasák | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 23.10.2016 | Body celkem: 300 | ||
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži B, 22.10.2016 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Borovský | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 902 |
Josef Fanta | 3 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Petr Podaný | 2 : 3 | 9.6 | 13. - 16. |
Tomáš Tlustý | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Fencl | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 946 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 994 |
Roman Kubričan | 0 : 3 wo. | 0 | 35. - 36. |
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | 33. - 36. |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 18 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Štěpán Marko | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
2. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 180 | ||
Miroslav Kousalík | 3 : 2 | 180 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 0 | ||
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 03.03.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 542 | Body celkem: 9942 |
David Orálek | 3 : 2 | 144 | finále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Milan Tecl | 3 : 2 | 86.4 | čtvrtfinále |
Ivo Koranda | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
2. liga Muži A 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 150 | ||
Filip Janda | 0 : 3 | 0 | |
Alena Zajícová | 3 : 2 | 150 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 400 | ||
Jiří Kuntoš | 3 : 1 | 200 | |
Michal Karbus | 3 : 1 | 200 | |
Petr´s CUP, 13.02.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1224 |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 5.76 | 5. - 6. |
Patrik Kobera | 3 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Martin Paroulek | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 1363 |
Lumír Klímek | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 26. |
Pavel Beneš | 3 : 2 | 24 | 25. - 28. |
Pavel Trávníček | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Marek Koutník | 1 : 3 | 8 | 17. - 32. |
Michal Jirka | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Petr Rohun | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 877 |
Kamil Staněk | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 18. |
Filip Šilhavý | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 20. |
Milan Tecl | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Josef Fanta | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Pavel Brož | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 200 | ||
Robert Michalec | 3 : 1 | 200 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 500 | ||
Miroslav Kousalík | 3 : 0 | 250 | |
Jan Strnad | 3 : 0 | 250 | |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 815 |
Robert Michalec | 1 : 3 | 3.84 | 19. - 20. |
Tomáš Zach | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 20. |
Jaroslav Janda | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Michal Kraus | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Martin Sochůrek | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 794 |
Pavel Popelka | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Martin Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 20. |
Filip Nosek | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 24. |
Robert Michalec | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Aleš Hantl | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
muži B, 14.11.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1740 |
Michal Valenta | 3 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Patrik Rohun | 1 : 3 | 10 | 9. - 16. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radek Doucha | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
masters, (M45+), 07.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3994 |
Michal Šoman | 3 : 2 | 57.6 | |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |
Vít Zachodil | 3 : 2 | 57.6 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 300 | ||
Roman Hlaváč | 1 : 3 | 50 | |
Tomáš Kubáň | 3 : 0 | 250 | |
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 896 |
Robert Michalec | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 10. |
Vratislav Morkus | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 12. |
Jan Sluka | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Škop | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 120 | ||
Petr Podaný | 2 : 3 | 120 | |
2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 360 | ||
Pavel Brož | 3 : 1 | 240 | |
Tomáš Fecák | 2 : 3 | 120 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 902 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 935 |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 0 | |
Ivan Eibner | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Rudolf Korbelář | 2 : 3 | 0 | |
Ján Forgáč | 0 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M45, (M45+), 05.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 4769 |
Ivo Koranda | 3 : 1 | 0 | |
Štěpán Marko | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Vladislav Davídek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 1357 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1449 |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | |
Ján Fecák | 3 : 2 | 0 | |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | |
2.liga Muži A, 15.02.2015 | Body celkem: 60 | ||
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | |
Martin Gříbek | 1 : 3 | 60 | |
2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 240 | ||
Ján Fecák | 3 : 2 | 180 | |
Michal Krautwurm | 1 : 3 | 60 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015 Pořadí: 46 |
Body za pořadí: 1211 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1301 |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Daňsa | 2 : 3 | 0 | |
Radim Valášek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Petr Steiner | 3 : 0 wo. | 0 | |
Ján Fecák | 0 : 3 wo. | 0 | |
Peter Hrúzik | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 1319 |
bye | 3 : | 0 | |
Michal Viktora | 0 : 3 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 0 wo. | 0 | |
Filip Nosek | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 1 : 3 | 0 | |
Petr Podaný | 0 : 3 wo. | 0 | |
2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 300 | ||
Martin Gříbek | 3 : 2 | 180 | |
Vojtěch Kolomičenko | 2 : 3 | 120 | |
2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 300 | ||
Petr Podaný | 3 : 0 | 300 | |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 2069 |
David Orálek | 3 : 1 | 0 | |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 3 : 2 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 887 |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | |
Jan Hlavička | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Beneš | 1 : 3 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Vágner | 3 : 0 | 0 | |
Jan Mastný | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1798 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 1904 |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Jan Čaboun | 0 : 3 | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 1 | 0 | |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 643 |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Vladimír Hlavatý | 2 : 3 | 0 | |
Milan Macura | 3 : 0 wo. | 0 | |
Karel Václavek | 1 : 3 | 0 | |
Vladimír Hotový | 0 : 3 wo. | 0 | |
2. liga A, 19.10.2014 | Body celkem: 60 | ||
Kamil Staněk | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Kolomičenko | 1 : 3 | 60 | |
2 liga Muži A, 18.10.2014 | Body celkem: 360 | ||
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 240 | |
Martin Gříbek | 2 : 3 | 120 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1920 |
Jan Roll | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj masters M35, (M35+), 14.06.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 3952 |
Martin Olič | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 3 : 1 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters M40, (M40+), 14.06.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 4002 |
Lukáš Glimmer | 3 : 1 | 0 | |
Josef Fanta | 3 : 1 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1756 |
bye | 3 : 0 | ||
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 0 | |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | |
David Orálek | 1 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1221 |
Michal Krautwurm | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 3 : 2 | 0 | |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1419 |
Martin Brož | 3 : 0 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 3 : 1 | 0 | |
Jan Kubíček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Pavel Vohánka | 3 : 0 | 0 | |
Michal Valenta | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M40, (M40+), 06.03.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4709 |
bye | 3 : | 0 | |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter st. | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1558 |
Tomáš Tlustý | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 3 : 2 | 0 | |
Martin Vostatek | 2 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 22.02.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1298 |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 0 | |
Jan Filounek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Strmiska | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters - M40, (M40+), 09.02.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 321 | Body celkem: 5979 |
Jaroslav Novotný | 3 : 1 | 0 | |
Radomír Hrdlička | 3 : 1 | 0 | |
Milan Tecl | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters - M35, (M35+), 09.02.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5039 |
Radomír Hrdlička | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 0 | |
Milan Tecl | 3 : 0 | 0 | |
Radim Valášek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1431 |
Radek Hlobik | 3 : 2 | 0 | |
Ladislav Procházka | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Filip Nosek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Podaný | 3 : 1 | 0 | |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 11.01.2014 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1162 |
Petr Marek | 1 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Štiller | 1 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Petr Stryja | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 818 |
Radomír Ungr | 3 : 2 | 0 | |
Jiří Vágner | 3 : 2 | 0 | |
Milan Tecl | 2 : 3 | 0 | |
Libor Přibyl | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 897 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 969 |
bye | 3 : | 0 | |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 2 : 3 | 0 | |
Jaroslav Dvořák | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jiří Vágner | 0 : 3 wo. | 0 | |
Karel Kudláček | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1281 |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Vaněk | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 709 |
Jakub Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Petr Veselý | 2 : 3 | 0 | |
Pavel Vohánka | 3 : 0 wo. | 0 | |
Alexander Kuklovský | 0 : 3 wo. | 0 | |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 1387 |
Jiří Gottlieb | 3 : 0 | 0 | |
Ján Fecák | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Marek Fremel | 2 : 3 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Krýsl | 3 : 2 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.