Výsledky
-- zvolte část pavouka -- o 3. místo o 5. místo o 7. místo o 9. místo o 11. místo o 13. místo o 15. místo o 17. místo o 19. místo o 21. místo o 23. místo o 25. místo
1. - 32. 1. - 16. čtvrtfinále semifinále finále 1. místo
Václav Uhlíř
Václav Uhlíř
bye 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Václav Uhlíř
Lukáš Kučiak 11/7, 11/7, 11/4
Lukáš Kučiak
Petr Nezveda 11/4, 11/6, 11/13, 8/11, 11/6
Radomír Ungr
Laura - Liisa Lilleleht 11/9, 5/11, 11/7, 11/5
Alfréd Nezveda
Alfréd Nezveda 12/10, 11/6, 11/6
Radomír Ungr
Dominik Wojtucki 11/1, 11/3, 11/3
Radomír Ungr
Radomír Ungr 11/8, 11/5, 16/14
Viktor Nezveda
Petr Vosátka 11/4, 11/7, 11/6
Petr Vosátka
bye 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Viktor Nezveda
Barnabáš Školoud 11/5, 11/5, 11/1
Viktor Nezveda
Viktor Nezveda 11/3, 11/9, 11/8
Viktor Nezveda
Jaroslav Novák 11/3, 11/5, 11/9
Jaroslav Novák
Miloslav Felkl 11/8, 6/11, 11/7, 11/4
Jakub Strauss
bye 5/11, 13/11, 11/6, 11/5
Jakub Strauss
Jakub Strauss 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Viktor Nezveda
Rudolf Korbelář 8/11, 11/6, 6/11, 11/4, 11/8
Rudolf Korbelář
bye 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Rudolf Korbelář
Jan Sluka 11/6, 11/8, 11/3
Jan Sluka
Vladimír Hotový 11/8, 11/1, 11/7
Rudolf Korbelář
Rubén Medina Sabino 11/5, 13/11, 11/9
Štěpán Janega
Štěpán Janega 11/9, 5/11, 6/11, 11/5, 11/9
Lukáš Stupka
bye 9/11, 11/3, 11/7, 4/11, 11/5
Lukáš Stupka
Lukáš Stupka 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Rudolf Korbelář
Pavel Jakubů 7/11, 5/11, 11/9, 11/9, 11/9
Pavel Jakubů
bye 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Pavel Jakubů
Aleš Knotek 11/7, 11/8, 11/9
Aleš Knotek
Jan Mastný 11/2, 4/11, 6/11, 11/9, 11/8
Adolf Středa
Milan Tecl 11/5, 9/11, 11/7, 6/11, 11/7
Mikuláš Janda
Mikuláš Janda 11/9, 12/10, 8/11, 7/11, 12/10
Adolf Středa
bye 11/3, 11/7, 11/6
Adolf Středa
Adolf Středa 11/0, 11/0, 11/0
3. - 4. 3. místo
Radomír Ungr
Adolf Středa
11/5, 11/2, 11/3
Adolf Středa
5. - 8. 5. - 6. 5. místo
Václav Uhlíř
Václav Uhlíř
9/11, 11/6, 11/6
Jakub Strauss
Václav Uhlíř
6/11, 11/5, 11/4
Lukáš Stupka
Lukáš Stupka
7/11, 14/12, 15/13
Pavel Jakubů
7. - 8. 7. místo
Jakub Strauss
Pavel Jakubů
11/0, 11/0 scr.
Pavel Jakubů
9. - 16. 9. - 12. 9. - 10. 9. místo
Lukáš Kučiak
Lukáš Kučiak
11/6, 17/15
Alfréd Nezveda
Lukáš Kučiak
11/3, 11/1
Petr Vosátka
Petr Vosátka
11/7, 11/7
Jaroslav Novák
Aleš Knotek
11/2, 11/7
Jan Sluka
Štěpán Janega
11/8, 11/9
Štěpán Janega
Aleš Knotek
11/5, 11/5
Aleš Knotek
Aleš Knotek
11/7, 9/11, 11/8
Mikuláš Janda
11. - 12. 11. místo
Petr Vosátka
Štěpán Janega
11/8, 11/7
Štěpán Janega
13. - 16. 13. - 14. 13. místo
Alfréd Nezveda
Alfréd Nezveda
11/2, 11/6
Jaroslav Novák
Jan Sluka
11/6, 11/8
Jan Sluka
Jan Sluka
11/8, 8/11, 11/7
Mikuláš Janda
15. - 16. 16. místo
Jaroslav Novák
Jaroslav Novák
6/11, 11/8, 13/11
Mikuláš Janda
17. - 32. 17. - 24. 17. - 20. 17. - 18. 17. místo
bye
Petr Nezveda
11/0, 11/0 scr.
Petr Nezveda
Petr Nezveda
11/5, 8/11, 11/7
Laura - Liisa Lilleleht
Dominik Wojtucki
11/1, 11/4
Dominik Wojtucki
Petr Nezveda
11/8, 11/3
bye
Barnabáš Školoud
11/0, 11/0 scr.
Barnabáš Školoud
Barnabáš Školoud
9/11, 11/7, 11/6
Miloslav Felkl
Miloslav Felkl
11/0, 11/0 scr.
bye
Jan Mastný
8/11, 11/1, 11/5
bye
Vladimír Hotový
11/0, 11/0 scr.
Vladimír Hotový
Rubén Medina Sabino
11/2, 11/3
Rubén Medina Sabino
Rubén Medina Sabino
11/0, 11/0 scr.
bye
Jan Mastný
11/9, 11/8
bye
Jan Mastný
11/0, 11/0 scr.
Jan Mastný
Jan Mastný
11/6, 11/8
Milan Tecl
Milan Tecl
11/0, 11/0 scr.
bye
19. - 20. 19. místo
Barnabáš Školoud
Rubén Medina Sabino
16/14, 11/5
Rubén Medina Sabino
21. - 24. 21. - 22. 21. místo
Dominik Wojtucki
Dominik Wojtucki
11/9, 11/6
Miloslav Felkl
Dominik Wojtucki
11/8, 11/4
Vladimír Hotový
Milan Tecl
11/9, 12/14, 11/5
Milan Tecl
23. - 24. 23. místo
Miloslav Felkl
Vladimír Hotový
11/4, 11/7
Vladimír Hotový
25. - 32. 25. - 28. 25. - 26. 25. místo
bye
Laura - Liisa Lilleleht
11/0, 11/0 scr.
Laura - Liisa Lilleleht
Laura - Liisa Lilleleht
11/0, 11/0 scr.
bye
bye
11/0, 11/0 scr.
bye
Laura - Liisa Lilleleht
11/0, 11/0 scr.
bye
bye
11/0, 11/0 scr.
bye
bye
11/0, 11/0 scr.
bye
bye
11/0, 11/0 scr.
bye