Ročník: 1981
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ Haštal A
Registrační číslo: 1013
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 80 | (4) | 8234 | (468) | ||
01.04.2024 | 84 | (0) | 7766 | (0) | ||
01.03.2024 | 84 | (-14) | 7766 | (-1366) | ||
01.02.2024 | 70 | (1) | 9132 | (0) | ||
01.01.2024 | 71 | (2) | 9132 | (204) | ||
01.12.2023 | 73 | (0) | 8928 | (0) | ||
01.11.2023 | 73 | (5) | 8928 | (-20) | ||
01.10.2023 | 78 | (-9) | 8948 | (-411) | ||
01.09.2023 | 69 | (0) | 9359 | (0) | ||
01.08.2023 | 69 | (0) | 9359 | (0) | ||
01.07.2023 | 69 | (1) | 9359 | (0) | ||
01.06.2023 | 70 | (5) | 9359 | (391) | ||
01.05.2023 | 75 | (-11) | 8968 | (-1288) | ||
01.04.2023 | 64 | (-2) | 10256 | (0) | ||
01.03.2023 | 62 | (0) | 10256 | (113) | ||
01.02.2023 | 62 | (1) | 10143 | (-1087) | ||
01.01.2023 | 63 | (-7) | 11230 | (-425) | ||
01.12.2022 | 56 | (2) | 11655 | (-140) | ||
01.11.2022 | 58 | (-7) | 11795 | (-800) | ||
01.10.2022 | 51 | (2) | 12595 | (415) | ||
01.09.2022 | 53 | (0) | 12180 | (0) | ||
01.08.2022 | 53 | (0) | 12180 | (-91) | ||
01.07.2022 | 53 | (3) | 12271 | (-219) | ||
01.06.2022 | 56 | (1) | 12490 | (0) | ||
01.05.2022 | 57 | (0) | 12490 | (700) | ||
01.04.2022 | 57 | (0) | 11790 | (0) | ||
01.03.2022 | 57 | (7) | 11790 | (1053) | ||
01.02.2022 | 64 | (1) | 10737 | (-150) | ||
01.01.2022 | 65 | (5) | 10887 | (349) | ||
01.12.2021 | 70 | (5) | 10538 | (91) | ||
01.11.2021 | 75 | (10) | 10447 | (510) | ||
01.10.2021 | 85 | (-4) | 9937 | (-415) | ||
01.09.2021 | 81 | (0) | 10352 | (0) | ||
01.08.2021 | 81 | (2) | 10352 | (251) | ||
01.07.2021 | 83 | (-4) | 10101 | (84) | ||
01.06.2021 | 79 | (0) | 10017 | (0) | ||
01.03.2021 | 79 | (-1) | 10017 | (0) | ||
01.11.2020 | 78 | (3) | 10017 | (0) | ||
01.10.2020 | 81 | (0) | 10017 | (380) | ||
01.04.2020 | 81 | (1) | 9637 | (-423) | ||
01.03.2020 | 82 | (-10) | 10060 | (-734) | ||
01.02.2020 | 72 | (4) | 10794 | (785) | ||
01.01.2020 | 76 | (7) | 10009 | (-80) | ||
01.12.2019 | 83 | (-15) | 10089 | (-512) | ||
01.11.2019 | 68 | (6) | 10601 | (450) | ||
01.10.2019 | 74 | (8) | 10151 | (357) | ||
01.09.2019 | 82 | (0) | 9794 | (0) | ||
01.08.2019 | 82 | (0) | 9794 | (0) | ||
01.07.2019 | 82 | (0) | 9794 | (0) | ||
01.06.2019 | 82 | (10) | 9794 | (668) | ||
01.05.2019 | 92 | (-11) | 9126 | (-725) | ||
01.04.2019 | 81 | (2) | 9851 | (218) | ||
01.03.2019 | 83 | (11) | 9633 | (999) | ||
01.02.2019 | 94 | (0) | 8634 | (-434) | ||
01.01.2019 | 94 | (-7) | 9068 | (-732) | ||
01.12.2018 | 87 | (7) | 9800 | (540) | ||
01.11.2018 | 94 | (-8) | 9260 | (-444) | ||
01.10.2018 | 86 | (-1) | 9704 | (-19) | ||
01.09.2018 | 85 | (0) | 9723 | (0) | ||
01.08.2018 | 85 | (0) | 9723 | (0) | ||
01.07.2018 | 85 | (0) | 9723 | (0) | ||
01.06.2018 | 85 | (-6) | 9723 | (-841) | ||
01.05.2018 | 79 | (1) | 10564 | (670) | ||
01.04.2018 | 80 | (2) | 9894 | (-53) | ||
01.03.2018 | 82 | (3) | 9947 | (-71) | ||
01.02.2018 | 85 | (0) | 10018 | (213) | ||
01.01.2018 | 85 | (7) | 9805 | (123) | ||
01.12.2017 | 92 | (-1) | 9682 | (194) | ||
01.11.2017 | 91 | (-6) | 9488 | (-120) | ||
01.10.2017 | 85 | (-2) | 9608 | (-241) | ||
01.09.2017 | 83 | (-1) | 9849 | (0) | ||
01.07.2017 | 82 | (0) | 9849 | (0) | ||
01.06.2017 | 82 | (6) | 9849 | (722) | ||
01.05.2017 | 88 | (-9) | 9127 | (-1040) | ||
01.04.2017 | 79 | (-4) | 10167 | (-344) | ||
01.03.2017 | 75 | (-7) | 10511 | (-300) | ||
01.02.2017 | 68 | (7) | 10811 | (614) | ||
01.01.2017 | 75 | (-2) | 10197 | (44) | ||
01.12.2016 | 73 | (-3) | 10153 | (-302) | ||
01.11.2016 | 70 | (-2) | 10455 | (180) | ||
01.10.2016 | 68 | (3) | 10275 | (43) | ||
01.09.2016 | 71 | (0) | 10232 | (0) | ||
01.06.2016 | 71 | (0) | 10232 | (-300) | ||
01.05.2016 | 71 | (3) | 10532 | (799) | ||
01.04.2016 | 74 | (3) | 9733 | (733) | ||
01.03.2016 | 77 | (-5) | 9000 | (-628) | ||
01.02.2016 | 72 | (0) | 9628 | (-33) | ||
01.01.2016 | 72 | (-2) | 9661 | (4960) | ||
01.12.2015 | 70 | (2) | 4701 | (554) | ||
01.11.2015 | 72 | (-2) | 4147 | (26) | ||
01.10.2015 | 70 | (4) | 4121 | (68) | ||
01.09.2015 | 74 | (0) | 4053 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 71 | 70 | 84 | 84 | 80 | 2024 | |||||||
2023 | 63 | 62 | 62 | 64 | 75 | 70 | 69 | 69 | 69 | 78 | 73 | 73 | 2023 |
2022 | 65 | 64 | 57 | 57 | 57 | 56 | 53 | 53 | 53 | 51 | 58 | 56 | 2022 |
2021 | 79 | 79 | 83 | 81 | 81 | 85 | 75 | 70 | 2021 | ||||
2020 | 76 | 72 | 82 | 81 | 81 | 78 | 2020 | ||||||
2019 | 94 | 94 | 83 | 81 | 92 | 82 | 82 | 82 | 82 | 74 | 68 | 83 | 2019 |
2018 | 85 | 85 | 82 | 80 | 79 | 85 | 85 | 85 | 85 | 86 | 94 | 87 | 2018 |
2017 | 75 | 68 | 75 | 79 | 88 | 82 | 82 | 83 | 85 | 91 | 92 | 2017 | |
2016 | 72 | 72 | 77 | 74 | 71 | 71 | 71 | 68 | 70 | 73 | 2016 | ||
2015 | 74 | 70 | 72 | 70 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
HAMR SPORT Muži C, 06.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1634 |
Michal Jeník | 3 : 2 | 0 | finále |
Marek Vejrosta | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Zdeněk Barták | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Ján Forgáč | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Muži C JEREMI sport, 22.01.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 947 |
Vojtěch Mohelník | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Michal Kudela | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 8. |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži C, 04.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1031 |
Tomáš Pluhař | 2 : 0 wo. | 12 | 11. - 12. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Filip Richtárech | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 705 |
Pavel Rynt | 2 : 0 | 19.2 | 27. - 28. |
Tomáš Zach | 1 : 2 | 7.68 | 25. - 28. |
Jiří Jílek | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Petr Vosátka | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Michal Kudela | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1340 |
Tomáš Divák | 3 : 2 | 20.16 | 3. - 4. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eva Feřteková | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Petr Adamec | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 902 |
Miloš Pospíšil | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 10. |
David Linhart | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 12. |
Mojmír Zálešák | 2 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Tereza Svobodová | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Petr Nezveda | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1431 |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 15.36 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Miloš Pospíšil | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Zdeněk Barták | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1572 |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 23.04 | 3. - 4. |
Martin Sopko | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 971 |
Jakub Strauss | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
René Barník | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Vaněk | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Radek Krechler | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 881 |
Miloš Pospíšil | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 18. |
Jan Špinka | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 20. |
Petr Vosátka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
René Barník | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 32. |
Filip Richtárech | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Pivson Cup, 09.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1180 |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Jan Čaboun | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 926 |
Adam Jiroušek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Zdeněk Barták | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Adolf Středa | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kosta Baltas | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 14.09.2019 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 650 |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Filip Hurta | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Milan Prokop | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Jakub Strauss | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Josef Petrák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 11.05.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1033 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1351 |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 6. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Tomáš Strmiska | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Alexander Kuklovský | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Ondřej Grabiáš | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 917 |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Petr Volný | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Švarc | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 883 |
Pavel Beneš | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Martin Němec | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jan Špinka | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Michal Viktora | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 970 |
David Doležel | 2 : 0 | 24 | 13. - 14. |
Martin Němec | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Robert Alexa | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 997 |
Tomáš Fecák | 3 : 2 | 14.4 | 11. - 12. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Faríd Farrag | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1320 |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 6. |
Petr Volný | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Martin Sochůrek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Ivan Eibner | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 961 |
Pavel Popelka | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 14. |
Pavel Brož | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Alexander Kuklovský | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jan Ryšavý | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Michal Caudr | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 719 |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Lukáš Vrba | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Milan Tecl | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Matěj Sezemský | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Michal Viktora | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
, 11.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1210 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Slabý | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Karol Segeč | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 941 |
Jan Sluka | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 14. |
Jakub Vaněk | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Vratislav Morkus | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 843 |
Aleš Hantl | 3 : 0 wo. | 9.6 | 19. - 20. |
Ondřej Švarc | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 20. |
Robert Michalec | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Martin Olič | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Jáchym Mraček | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 15.04.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 995 |
Anton Giertli | 2 : 3 | 9.6 | 11. - 12. |
Karím Farrag | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 12. |
Chris Owen | 3 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Karel Svoboda | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Tomáš Fencl | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 11.03.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1002 |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 14.4 | 11. - 12. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 12. |
Rudolf Korbelář | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 16. |
Tomáš Herold | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
muži C, 11.02.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1087 |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 10. |
Roman Pross | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 12. |
Alexander Kuklovský | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 16. |
Jan Sluka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Tecl | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Strahov muži C, 21.01.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Anton Giertli | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Strahov Muži C, 10.12.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 859 |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 18. |
Jan Nožka | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 20. |
Marek Vejrosta | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Evropská Muži C, 12.11.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 927 |
Aleš Hantl | 1 : 3 | 4.8 | 13. - 14. |
Pavel Beneš | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Jan Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Mašek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Kosta Baltas | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 958 |
Robert Michalec | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 14. |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 14.4 | 13. - 16. |
Martin Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Hexner | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 24.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 1047 |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Vratislav Morkus | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 738 |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 19.2 | 25. - 26. |
Radek Dolanský | 3 : 0 | 19.2 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 32. |
Adam Urban | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SALMING Poděbrady Open, 12.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1321 |
Tomáš Holub | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 6. |
Radim Valášek | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hepnar | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Petr´s CUP, 13.02.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 648 |
Milan Vlasák | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Tomáš Holub | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Jan Hummel | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Pavel Brož | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Pluhař | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 645 |
Zdeněk Barták | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Michal Kraus | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Petr Hubatka | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Tomáš Zach | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
CZC Squash cup, 12.09.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 1089 |
Tomáš Fecák | 1 : 3 | 5.76 | 7. - 8. |
Jaroslav Dvořák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ján Forgáč | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů C, 16.05.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 1208 |
bye | 3 : 0 | ||
Jiří Škop | 3 : 0 | 0 | |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 2 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 921 |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | |
Michal Spěvák | 1 : 3 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 1 | 0 | |
Martin Schuller | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 806 |
Jan Bílý | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Vosátka | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Míka | 1 : 3 | 0 | |
Filip Nosek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1148 |
bye | 3 : 0 | ||
Patrik Kobera | 3 : 2 | 0 | |
Vratislav Morkus | 3 : 2 | 0 | |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Hlásek | 2 : 3 | 0 | |
Richard Nádvorník | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 682 |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Šedek | 3 : 2 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
Luděk Němec | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Tupec | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 913 |
bye | 3 : 0 | ||
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 2 : 3 | 0 | |
Martin Vostatek | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Valta | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1028 |
Zdeněk Jícha | 1 : 3 | 0 | |
Martin Brož | 3 : 2 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 0 | |
Jan Mastný | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Stanislav Popelka | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 977 |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 0 | |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 0 | |
Jaroslav Filip | 3 : 2 | 0 | |
Milan Tecl | 2 : 3 | 0 | |
Roman Pross | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 994 |
Jan Škarda | 3 : 2 | 0 | |
Jaroslav Filip | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Valta | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Kučera | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1219 |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 0 | |
Radek Vintr | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Borovský | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 0 wo. | 0 | |
Vít Barnáš | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 18.05.2013 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Roman Tandler | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.