Ročník: 1972
Klub: Corkers Ostrava
Družstvo:VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A
Registrační číslo: 230
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 50 | (3) | 11772 | (420) | ||
01.04.2024 | 53 | (0) | 11352 | (0) | ||
01.03.2024 | 53 | (11) | 11352 | (1231) | ||
01.02.2024 | 64 | (-8) | 10121 | (-675) | ||
01.01.2024 | 56 | (14) | 10796 | (1550) | ||
01.12.2023 | 70 | (2) | 9246 | (287) | ||
01.11.2023 | 72 | (-2) | 8959 | (-800) | ||
01.10.2023 | 70 | (11) | 9759 | (1380) | ||
01.09.2023 | 81 | (0) | 8379 | (0) | ||
01.08.2023 | 81 | (1) | 8379 | (0) | ||
01.07.2023 | 82 | (1) | 8379 | (0) | ||
01.06.2023 | 83 | (-1) | 8379 | (0) | ||
01.05.2023 | 82 | (-16) | 8379 | (-1621) | ||
01.04.2023 | 66 | (-9) | 10000 | (-1734) | ||
01.03.2023 | 57 | (-6) | 11734 | (-558) | ||
01.02.2023 | 51 | (15) | 12292 | (1447) | ||
01.01.2023 | 66 | (-1) | 10845 | (0) | ||
01.12.2022 | 65 | (15) | 10845 | (1885) | ||
01.11.2022 | 80 | (1) | 8960 | (480) | ||
01.10.2022 | 81 | (-2) | 8480 | (0) | ||
01.09.2022 | 79 | (3) | 8480 | (0) | ||
01.08.2022 | 82 | (2) | 8480 | (0) | ||
01.07.2022 | 84 | (6) | 8480 | (0) | ||
01.06.2022 | 90 | (-1) | 8480 | (0) | ||
01.05.2022 | 89 | (29) | 8480 | (2604) | ||
01.04.2022 | 118 | (33) | 5876 | (1734) | ||
01.03.2022 | 151 | (-28) | 4142 | (-1398) | ||
01.02.2022 | 123 | (-49) | 5540 | (-4230) | ||
01.01.2022 | 74 | (-8) | 9770 | (-1000) | ||
01.12.2021 | 66 | (5) | 10770 | (-100) | ||
01.11.2021 | 71 | (7) | 10870 | (340) | ||
01.10.2021 | 78 | (-16) | 10530 | (-2230) | ||
01.09.2021 | 62 | (-3) | 12760 | (0) | ||
01.08.2021 | 59 | (-1) | 12760 | (0) | ||
01.07.2021 | 58 | (-3) | 12760 | (0) | ||
01.06.2021 | 55 | (0) | 12760 | (0) | ||
01.03.2021 | 55 | (0) | 12760 | (0) | ||
01.11.2020 | 55 | (1) | 12760 | (0) | ||
01.10.2020 | 56 | (2) | 12760 | (617) | ||
01.04.2020 | 58 | (3) | 12143 | (0) | ||
01.03.2020 | 61 | (-1) | 12143 | (-148) | ||
01.02.2020 | 60 | (30) | 12291 | (3230) | ||
01.01.2020 | 90 | (2) | 9061 | (-300) | ||
01.12.2019 | 92 | (-42) | 9361 | (-4017) | ||
01.11.2019 | 50 | (0) | 13378 | (-520) | ||
01.10.2019 | 50 | (11) | 13898 | (2230) | ||
01.09.2019 | 61 | (0) | 11668 | (0) | ||
01.08.2019 | 61 | (0) | 11668 | (0) | ||
01.07.2019 | 61 | (0) | 11668 | (0) | ||
01.06.2019 | 61 | (1) | 11668 | (0) | ||
01.05.2019 | 62 | (-1) | 11668 | (-200) | ||
01.04.2019 | 61 | (-10) | 11868 | (-2490) | ||
01.03.2019 | 51 | (9) | 14358 | (1868) | ||
01.02.2019 | 60 | (-17) | 12490 | (-3596) | ||
01.01.2019 | 43 | (-4) | 16086 | (-322) | ||
01.12.2018 | 39 | (6) | 16408 | (482) | ||
01.11.2018 | 45 | (-1) | 15926 | (500) | ||
01.10.2018 | 44 | (0) | 15426 | (0) | ||
01.09.2018 | 44 | (0) | 15426 | (0) | ||
01.08.2018 | 44 | (0) | 15426 | (0) | ||
01.07.2018 | 44 | (0) | 15426 | (0) | ||
01.06.2018 | 44 | (1) | 15426 | (0) | ||
01.05.2018 | 45 | (-3) | 15426 | (-300) | ||
01.04.2018 | 42 | (-2) | 15726 | (111) | ||
01.03.2018 | 40 | (1) | 15615 | (-22) | ||
01.02.2018 | 41 | (4) | 15637 | (-84) | ||
01.01.2018 | 45 | (-5) | 15721 | (-616) | ||
01.12.2017 | 40 | (1) | 16337 | (-967) | ||
01.11.2017 | 41 | (-7) | 17304 | (-1587) | ||
01.10.2017 | 34 | (-1) | 18891 | (0) | ||
01.09.2017 | 33 | (0) | 18891 | (0) | ||
01.07.2017 | 33 | (0) | 18891 | (0) | ||
01.06.2017 | 33 | (-1) | 18891 | (0) | ||
01.05.2017 | 32 | (1) | 18891 | (-100) | ||
01.04.2017 | 33 | (-2) | 18991 | (146) | ||
01.03.2017 | 31 | (1) | 18845 | (-13) | ||
01.02.2017 | 32 | (-2) | 18858 | (123) | ||
01.01.2017 | 30 | (2) | 18735 | (-13) | ||
01.12.2016 | 32 | (2) | 18748 | (649) | ||
01.11.2016 | 34 | (4) | 18099 | (380) | ||
01.10.2016 | 38 | (-4) | 17719 | (0) | ||
01.09.2016 | 34 | (0) | 17719 | (0) | ||
01.06.2016 | 34 | (-2) | 17719 | (-100) | ||
01.05.2016 | 32 | (0) | 17819 | (200) | ||
01.04.2016 | 32 | (-1) | 17619 | (-170) | ||
01.03.2016 | 31 | (2) | 17789 | (434) | ||
01.02.2016 | 33 | (-1) | 17355 | (-577) | ||
01.01.2016 | 32 | (1) | 17932 | (9266) | ||
01.12.2015 | 33 | (1) | 8666 | (13) | ||
01.11.2015 | 34 | (10) | 8653 | (2335) | ||
01.10.2015 | 44 | (-14) | 6318 | (-2961) | ||
01.09.2015 | 30 | (0) | 9279 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 56 | 64 | 53 | 53 | 50 | 2024 | |||||||
2023 | 66 | 51 | 57 | 66 | 82 | 83 | 82 | 81 | 81 | 70 | 72 | 70 | 2023 |
2022 | 74 | 123 | 151 | 118 | 89 | 90 | 84 | 82 | 79 | 81 | 80 | 65 | 2022 |
2021 | 55 | 55 | 58 | 59 | 62 | 78 | 71 | 66 | 2021 | ||||
2020 | 90 | 60 | 61 | 58 | 56 | 55 | 2020 | ||||||
2019 | 43 | 60 | 51 | 61 | 62 | 61 | 61 | 61 | 61 | 50 | 50 | 92 | 2019 |
2018 | 45 | 41 | 40 | 42 | 45 | 44 | 44 | 44 | 44 | 44 | 45 | 39 | 2018 |
2017 | 30 | 32 | 31 | 33 | 32 | 33 | 33 | 33 | 34 | 41 | 40 | 2017 | |
2016 | 32 | 33 | 31 | 32 | 32 | 34 | 34 | 38 | 34 | 32 | 2016 | ||
2015 | 30 | 44 | 34 | 33 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Petr Volný | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Kříž | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Cigánek | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Martin Šimka | 2 : 1 | 0 | 11. - 12. |
Michal Vaněk | 1 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Petr Pelikán | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Martin Kříž | 2 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Jan Šťastník | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Petr Kopecký | 2 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Václav Pavlovec | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1248 |
Jan Šťastník | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 10. |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 12. |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Dominik Blažíček | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1326 |
Václav Pavlovec | 2 : 0 | 31 | 9. - 10. |
Michal Vaněk | 2 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Aleš Tchuř | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1965 |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1541 |
Josef Šebek | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 14.88 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1734 |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 33.6 | finále |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 20.16 | semifinále |
Martin Šimka | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Dominik Blažíček | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1019 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1127 |
Boris Heneš | 2 : 0 | 30 | 33. - 34. |
Tomáš Hanzelka | 2 : 1 | 18 | 33. - 36. |
Jaroslav Sezemský | 2 : 0 | 30 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1358 |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 6. |
David Neugebauer | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1429 |
Michal Štěpán | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Martin Sládeček | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 16. |
Miloš Liška | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2294 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2454 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 40 | 23. - 24. |
Jiří Dušek | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Michal Kareš | 1 : 2 | 32 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 1597 |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 38.4 | 3. - 4. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Michal Franta | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1913 |
Michal Vaněk | 2 : 0 wo. | 24.6 | 7. - 8. |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 19.68 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Vít Zachodil | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Michal Šoman | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Kristián Mraček | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Martin Šimka | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2230 |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 24.8 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 1910 |
Roman Pross | 2 : 0 | 49.2 | 7. - 8. |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2121 |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Jakub Slavíček | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 48 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 2225 |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1760 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 1892 |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Veselý | 2 : 1 | 33.6 | 17. - 24. |
Martin Schuller | 2 : 0 | 56 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Martin Kollár | 3 : 0 | 42 | 1. - 64. |
MR ženy, muži, masters, 01.03.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 2360 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2490 |
Dan Teuchner | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 78 | 29. - 32. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 15.6 | 25. - 32. |
Michal Jirka | 1 : 3 | 15.6 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 20.8 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2163 |
Michal Jirka | 1 : 2 | 25.6 | 19. - 20. |
Petr Veselý st. | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Steiner | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 24. |
Miroslav Sikora | 2 : 0 | 64 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 1394 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 1545 |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 54 | 37. - 38. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 37. - 40. |
Marek Hlaváč | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
Filip Nosek | 2 : 1 | 32.4 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Petr Veselý | 1 : 3 | 10.8 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2031 |
Jakub Wasilewski | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Jakub Zapala | 2 : 1 | 29.52 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2017, 16.12.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1967 |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 49.6 | 3. - 4. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1839 | Body za soupeře: 251 | Body celkem: 2090 |
Martin Schuller | 2 : 1 | 39.6 | 33. - 34. |
Martin Ředina | 2 : 0 | 66 | 33. - 36. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 66 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 33 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 33 | 33. - 64. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 13.2 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1310 |
Martin Honek | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Aleš Kubíček | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Roman Marek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 2288 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 2379 |
Petr Zlámal | 3 : 0 wo. | 39 | 31. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 29. - 32. |
Karel Kudláček | 2 : 3 | 31.2 | 25. - 32. |
Marek Lapáček | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2185 |
Aleš Kubíček | 3 : 0 wo. | 40 | 27. - 28. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 48 | 25. - 32. |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 32 | 17. - 32. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1880 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 2110 |
Ondřej Kožina | 3 : 1 | 57.6 | 35. - 36. |
Michal Bodiš | 2 : 3 | 28.8 | 33. - 36. |
Jakub Vavřík | 3 : 2 | 43.2 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 33. - 64. |
Roman Kubričan | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 64. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 207 | Body celkem: 2423 |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 36 | 21. - 22. |
Martin Kollár | 3 : 0 | 72 | 21. - 24. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 32. |
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2802 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 3057 |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 wo. | 44 | 19. - 20. |
Marek Lapáček | 1 : 3 | 17.6 | 17. - 20. |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 70.4 | 17. - 24. |
Jakub Vavřík | 3 : 2 | 52.8 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 52.8 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 2737 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Michal Valenta | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karel Kudláček | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Marek Holuša | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 46 |
Body za pořadí: 1211 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1211 |
Kamil Staněk | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Olomoucký pohár, 02.04.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1987 |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 29.76 | 3. - 4. |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Libor Přibyl | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Kamil Jankovič | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 2217 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 2233 |
Pavel Jakubů | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 15.6 | 25. - 32. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1922 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2098 |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 48 | 29. - 30. |
Marek Koutník | 3 : 2 | 48 | 29. - 32. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 32 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jan Daňsa | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
muži A, 16.01.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jakub Kosinka | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1922 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 2136 |
Milan Průcha | 3 : 0 wo. | 40 | 29. - 30. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 80 | 29. - 32. |
Marek Koutník | 2 : 3 | 32 | 25. - 32. |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Michal Kareš | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2148 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 2408 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 wo. | 40 | 25. - 26. |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 48 | 25. - 28. |
Marek Koutník | 3 : 1 | 64 | 25. - 32. |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Petr Zatřepálek | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
Martin Mazur | 3 : 0 | 60 | 1. - 64. |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2230 |
Jakub Vaněk | 3 : 0 | 49.2 | 5. - 6. |
Josef Šebek | 3 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Jan Ryba | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Libor Přibyl | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 1927 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2114 |
Martin Volf | 2 : 3 | 28.8 | 33. - 34. |
Milan Průcha | 3 : 0 | 72 | 33. - 36. |
Petr Volný | 3 : 0 | 72 | 33. - 40. |
Jan Ryba | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 64. |
Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 2360 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2403 |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1467 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 1664 |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 0 | |
Martin Volf | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 206 | Body celkem: 2241 |
Michal Kareš | 2 : 3 | 0 | |
Dan Teuchner | 3 : 1 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 2 : 3 | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 1431 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 1599 |
Jakub Vavřík | 2 : 3 | 0 | |
Radim Valášek | 0 : 3 wo. | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Milan Matějka | 3 : 0 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 1936 |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 0 | |
Jakub Vavřík | 2 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 1656 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 1883 |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Rohun | 3 : 0 | 0 | |
Petr Marek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1976 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2121 |
Vojtěch Babišta | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Knap | 3 : 0 wo. | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 06.03.2014 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 2612 |
Dominik Dubský | 2 : 3 | 0 | |
Jan Daňsa | 3 : 2 | 0 | |
Pavel Jakubů | 2 : 3 | 0 | |
Karel Kudláček | 0 : 3 wo. | 0 | |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 22.02.2014 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1603 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1694 |
bye | 3 : 0 | ||
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 0 | |
Marek Hlaváč | 0 : 3 wo. | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 3046 |
bye | 3 : | 0 | |
Lukáš Levinský | 3 : 1 | 0 | |
Martin Štěpán st. | 0 : 3 | 0 | |
Adam Kilián | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 wo. | 0 | |
Peter Kviečinský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 1454 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1576 |
Miroslav Kolář | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 wo. | 0 | |
Roman Kubričan | 0 : 3 wo. | 0 | |
Marek Fremel | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 2284 |
Martin Olič | 3 : 1 | 0 | |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Babišta | 2 : 3 | 0 | |
Martin Kubát | 3 : 0 | 0 | |
Michal Jirka | 3 : 2 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.