Ročník: 2009
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "B"
Registrační číslo: 6176
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 233 | (35) | 2400 | (450) | ||
01.04.2024 | 268 | (-6) | 1950 | (0) | ||
01.03.2024 | 262 | (226) | 1950 | (1550) | ||
01.02.2024 | 488 | (-9) | 400 | (0) | ||
01.01.2024 | 479 | (15) | 400 | (0) | ||
01.12.2023 | 494 | (8) | 400 | (0) | ||
01.11.2023 | 502 | (-51) | 400 | (-260) | ||
01.03.2023 | 451 | (-14) | 660 | (0) | ||
01.02.2023 | 437 | (4) | 660 | (0) | ||
01.01.2023 | 441 | (-8) | 660 | (0) | ||
01.12.2022 | 433 | (-15) | 660 | (0) | ||
01.11.2022 | 418 | (2) | 660 | (0) | ||
01.10.2022 | 420 | (-8) | 660 | (0) | ||
01.09.2022 | 412 | (4) | 660 | (0) | ||
01.08.2022 | 416 | (-3) | 660 | (0) | ||
01.07.2022 | 413 | (8) | 660 | (0) | ||
01.06.2022 | 421 | (13) | 660 | (0) | ||
01.05.2022 | 434 | (-13) | 660 | (-75) | ||
01.04.2022 | 421 | (225) | 735 | (660) | ||
01.03.2022 | 646 | (7) | 75 | (0) | ||
01.02.2022 | 653 | (45) | 75 | (0) | ||
01.01.2022 | 698 | (38) | 75 | (0) | ||
01.12.2021 | 736 | (13) | 75 | (0) | ||
01.11.2021 | 749 | (-3) | 75 | (0) | ||
01.10.2021 | 746 | (3) | 75 | (0) | ||
01.09.2021 | 749 | (-4) | 75 | (0) | ||
01.08.2021 | 745 | (-3) | 75 | (0) | ||
01.07.2021 | 742 | (0) | 75 | (0) | ||
01.06.2021 | 742 | (0) | 75 | (0) | ||
01.03.2021 | 742 | (0) | 75 | (0) | ||
01.11.2020 | 742 | (-9) | 75 | (0) | ||
01.10.2020 | 733 | (-733) | 75 | (75) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 479 | 488 | 262 | 268 | 233 | 2024 | |||||||
2023 | 441 | 437 | 451 | 502 | 494 | 2023 | |||||||
2022 | 698 | 653 | 646 | 421 | 434 | 421 | 413 | 416 | 412 | 420 | 418 | 433 | 2022 |
2021 | 742 | 742 | 742 | 745 | 749 | 746 | 749 | 736 | 2021 | ||||
2020 | 733 | 742 | 2020 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 463 | Body celkem: 7747 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 371 | Body celkem: 6029 |
Dominik Novák | 3 : 0 | 140 | finále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 5609 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 6905 |
Jiří Hartmann | 3 : 2 | 96 | finále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aleksandr Zubanič | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6825 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 468 | Body celkem: 7163 |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 80 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 4991 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 28 | finále |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 5691 |
David Linhart | 0 : 3 wo. | 0 | finále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 420 | Body celkem: 5040 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 408 | Body celkem: 7110 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 153.6 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 86.4 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Antonín Procházka | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Hogen | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 2930 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4122 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3436 |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Daniel Stypa | 3 : 2 | 54 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3322 |
Patrik Závacký | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 3490 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 54 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3418 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 4462 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 79.2 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 3494 |
Daniel Stypa | 3 : 2 | 43.2 | |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 14.4 | |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 72 | |
Jan Bravenec | 2 : 3 | 28.8 | |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 2764 |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 70 | |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 70 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 70 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.