Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7413
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Jakub Novák | 3 : 2 | 0 | finále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4679 |
Petr Líkař | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5363 |
Antonín Procházka | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Jakub Novák | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Kristián Bořil | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Jiří Hartmann | 3 : 0 wo. | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jakub Novák | 2 : 3 | 0 | finále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Burget | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Jakub Novák | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP, (B17), 20.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2939 |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 16.4 | finále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 100 | finále |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Lukáš Zoufalý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 4517 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5573 |
Jakub Novák | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 3472 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 332 | Body celkem: 4952 |
Jakub Novák | 3 : 2 | 72 | 5. - 6. |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
AB Squash Cup - junioři B, (B17), 18.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 2956 |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 49.2 | |
Jakub Novák | 3 : 1 | 39.36 | |
Václav Holuša | 3 : 0 | 49.2 | |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 9.84 | |
AB Squash Cup - junioři B, (B15), 18.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 201 | Body celkem: 3420 |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 65.6 | finále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Christian Carini | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 20.5 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 6784 |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3056 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3801 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Cox | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2370 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3631 |
Jakub Novák | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Michal Fojtík | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 3596 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 110 | 13. - 14. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 110 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 22 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3297 |
Jakub Novák | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 3108 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Patrik Edelmann | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 3844 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4198 |
Jakub Novák | 2 : 3 | 52 | 11. - 12. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2714 |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2596 |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 70 | |
Václav Holuša | 3 : 0 | 70 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 4900 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 3837 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2386 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4925 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2940 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4161 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 3108 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jakub Novák | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Stuchlík | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3978 |
Jakub Novák | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Jakub Novák | 3 : 1 | 40 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 40 | |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 40 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4214 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 100 | finále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 4548 |
David Focsanschi | 2 : 3 | 48 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2417 |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 56 | 11. - 12. |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 4093 |
Jakub Novák | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 3351 |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Novák | 2 : 3 | 36 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 90 | |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 90 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3274 |
Jakub Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Martin Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4057 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Jakub Schorník | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4440 |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 72 | 9. - 10. |
Jakub Novák | 3 : 2 | 72 | 9. - 12. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Hadrava | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Jiří Hadrava | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 370 | Body celkem: 5305 |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 6. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2131 |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 28 | 13. - 16. |
Andrej Butsa | 1 : 3 | 14 | 9. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 3652 |
Jakub Novák | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2126 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2656 |
Karol Cziba | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Škurek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2152 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2948 |
Jakub Novák | 3 : 2 | 54 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Stuchlík | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2502 |
Sebastien Šíma | 2 : 3 | 28 | 9. - 10. |
Jakub Novák | 3 : 1 | 56 | 9. - 12. |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.