Ročník: 2010
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8010
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Adam Šaroch | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Lukáš Jeřábek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Tomáš Tošovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Antonín Urban | 3 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1613 |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
JD 2/24 B15 pokročilí, (B15), 14.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
JD 1/24 B15 pokročilí, (B15), 17.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Vojtěch Valovič | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Ondřej Zapletal | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Vojtěch Valovič | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matouš Ujfaluši ml. | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1416 |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Radim Heger | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Matěj Borisov | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Tošovský | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
JD 12/23 B15 pokročilí, (B15), 20.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Vojtěch Valovič | 3 : 1 | 0 | 13. - 14. |
Dominik Fukar | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 18.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Valovič | 3 : 1 | 0 | |
Lukáš Zoufalý | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 18.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Leon Weidenhausen | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Zapletal | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Ostrava JD listopad pokročilí B15, (B15), 15.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2084 |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | 23. - 24. |
Antonín Urban | 2 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Radim Heger | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
David Varga | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Benedikt Bořil | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Jetmar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Ostrava JD říjen pokročilí B15, (B15), 11.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2084 |
Vojtěch Valovič | 3 : 1 | 0 | 23. - 24. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Alexander Tolico Bonilla | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Štěpán Holman | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Urban | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1971 |
Alexander Tolico Bonilla | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Martin Kurka | 3 : 0 | 50 | |
Ondřej Zapletal | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Valovič | 0 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2677 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2031 |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 2 | 33.6 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 246 | Body celkem: 3682 |
Štěpán Holman | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Oskar Humlíček | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3027 |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Matěj Borisov | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Urban | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2797 |
Jan Šimek | 3 : 2 | 36 | |
Matěj Šádek | 1 : 3 | 12 | |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Bittermann | 3 : 0 | 72 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3055 |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 100 | 15. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Urban | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 25.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2835 |
Matěj Šádek | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 1 | 57.6 | |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 72 | |
AB Squash Cup - junioři B, (B13), 18.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3593 |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | finále |
Štěpán Holman | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Martin Kurka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jakub Machát | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 3524 |
Matěj Šádek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3184 |
Matěj Šádek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2333 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Urban | 3 : 2 | 42 | |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Šádek | 2 : 3 | 28 | |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2395 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Němec | 3 : 1 | 48 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2237 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Zapletal | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 1 : 3 | 14 | |
Ondřej Němec | 2 : 3 | 28 | |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2790 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Antonín Urban | 3 : 2 | 54 | 13. - 16. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 3037 |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 3032 |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Aleksandr Zubanič | 3 : 2 | 60 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2138 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Benedikt Bořil | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2619 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1888 |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2657 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2817 |
Vito Marusic | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 80 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4370 |
Jiří Hadrava | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Déčko FAJNE junior B11, (B11), 27.06.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Jan Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 1989 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | |
Filip Sovják | 1 : 3 | 10 | |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2923 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3019 |
Štěpán Škurek | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Danny Bárta | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3473 |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 2930 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.