Ročník: 2016
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8452
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Vavřík | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Petr Dubanovský | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Iakov Kadishnov | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 04.05.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Kryštof Liška | 2 : 3 | 0 | semifinále |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Dubanovský | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
David Varga | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Vintr | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
David Varga | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B11), 06.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (B13), 23.03.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Šimon Herodes | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Filip Vosický | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Nosek | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B11), 23.03.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Kryštof Liška | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojta Gebauer | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junioři B, (B13), 17.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Dolejš | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junioři B, (B11), 17.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Vojta Gebauer | 3 : 0 | 0 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 0 | |
Kryštof Liška | 3 : 1 | 0 | |
Vítek Vizibla | 1 : 3 | 0 | |
JD 2/24 B11 pokročilí, (B11), 14.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5363 |
Matěj Šádek | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Němec | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Vojta Gebauer | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
JD 1/24 B11 začátečníci, (B11), 17.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Vítek Vizibla | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Bruno Růžička | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B11), 06.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | finále |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
JD 12/23 B11 pokročilí, (B11), 20.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Alex Nosek | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | finále |
Vítek Vizibla | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B11), 02.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
David Varga | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Oldřich Osička | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Eduard Bořil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Adam Jackanin | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 18.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Antonín Pekárek | 2 : 3 | 0 | finále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Vítek Vizibla | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Ostrava JD listopad začátečníci B11, (B11), 15.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Filip Varga | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Herodes | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Filip Varga | 1 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Schorník | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Pekárek | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
David Varga | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Přádka | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Eduard Bořil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Ostrava JD říjen pokročilí B11, (G11), 11.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Velká cena Prahy, (B11), 07.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Tomáš Vavřík | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Kryštof Liška | 2 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Nedbálek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Antonín Pekárek | 3 : 1 | 0 | 13. - 14. |
Tomáš Vavřík | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Antonín Urban | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Tomáš Vavřík | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Jakub Schorník | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Procházka | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Ondřej Němec | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 3581 |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | finále |
Ondřej Přádka | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2892 |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jáchym Daněk | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 06.05.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2809 |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Nedbálek | 3 : 0 | 60 | |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 72 | |
Filip Varga | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3920 |
Jan Matějka | 3 : 0 | 80 | |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 96 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2432 |
Kryštof Liška | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Michaela Líkařová | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 130 | |
Thomas Říha | 3 : 0 | 130 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2432 |
Matěj Kudr | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bartl ml. | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 2872 |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Pekárek | 2 : 3 | 32 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3516 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 80 | |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B11), 17.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2993 |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | |
Oskar Humlíček | 3 : 0 wo. | 36 | |
MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4029 |
Nolan Gaultier | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Němec | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Ondřej Přádka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 1989 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Němec | 0 : 3 | 0 | |
Jitka Zelenková | 1 : 3 | 10 | |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 3635 |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Ondřej Přádka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2457 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Kudr | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Němec | 0 : 3 | 0 | |
Prima Cup - Junioři B, (B11), 08.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2347 |
Ondřej Přádka | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Kudr | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Němec | 0 : 3 | 0 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 3000 |
Ondřej Němec | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Přádka | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.