Ročník: 2013
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8512
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské B-éčko na Morendě , (B13), 18.05.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
David Varga | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Štěpán Boček | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karel Bednář | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě , (B11), 18.05.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Filip Šámal | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Varga | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Christopher Langer | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 04.05.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Jonáš Drapák | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kryštof Liška | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Hamřík | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2414 |
Kryštof Liška | 1 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Vojta Kašpařík | 3 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Šopík | 3 : 1 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Kryštof Liška | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Studénka | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B11), 23.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Daniil Bukin | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Petr Dubanovský | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Iakov Kadishnov | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junioři B, (B11), 17.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | |
Petr Dubanovský | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Vavřík | 1 : 3 | 0 | |
Jonáš Drapák | 3 : 1 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4679 |
Kryštof Liška | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Filip Šámal | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
JD 1/24 B11 začátečníci, (B11), 17.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Tomáš Vavřík | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Kryštof Liška | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Vítek Vizibla | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eduard Bořil | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B13), 06.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Šimon Herodes | 2 : 3 | 0 | |
Tobiáš Vintr | 1 : 3 | 0 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři B, (B11), 06.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Filip Šámal | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojta Gebauer | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
JD 12/23 B11 pokročilí, (B11), 20.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Kryštof Liška | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Sebastian Vráblik | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Vojta Gebauer | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B13), 02.12.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Karel Kafka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karel Bednář | 3 : 0 | 0 | |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | |
Tobiáš Vintr | 2 : 3 | 0 | |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B11), 02.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Sebastian Vráblik | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Moravská JD Tour B11 24.11.2023 naděje, (B11), 24.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Špaček | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 18.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 2 | 0 | finále |
Oldřich Osička | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Eduard Bořil | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Varga | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Ondřej Přádka | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
David Varga | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Nedbálek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Ostrava JD říjen pokročilí B11, (G11), 11.10.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 478 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 478 |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Martin Leon Zoubek | 1 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Vokněr | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Filip Šámal | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2845 |
Ondřej Přádka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 06.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2517 |
Tomáš Nedbálek | 3 : 0 | 60 | |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Filip Varga | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2431 |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 60 | |
Kryštof Liška | 2 : 3 | 24 | |
Junior D-tour č.4, (B11), 21.04.2023 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 269 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 269 |
HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3354 |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Matějka | 3 : 0 | 80 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 80 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 25.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2677 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | |
AB Squash Cup - junioři B, (B11), 18.03.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Tobiáš Novosad | 0 : 3 wo. | 0 | |
Sebastian Vráblik | 0 : 3 wo. | 0 | |
Štěpán Holman | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Junior D-tour č.3, (B11), 17.02.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 290 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 290 |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 28.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Junior D-tour č.2, (B11), 13.01.2023 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 193 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 193 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3061 |
Ondřej Přádka | 1 : 3 | 16 | |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Martin Leon Zoubek | 3 : 2 | 48 | |
HRADECKÝ CUP , (B11), 05.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2845 |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Varga | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Thomas Říha | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3061 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | |
Jonáš Drapák | 3 : 1 | 64 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2297 |
Matěj Kudr | 0 : 3 | 0 | |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 50 | |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 50 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.