Ročník: 2015
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8914
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2282 |
Pavel Dolejš | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Kryštof Liška | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Kryštof Drlík | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 04.05.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Filip Šámal | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Smetana | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2150 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2150 |
Petr Šopík | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Miroslav Bureš | 3 : 0 | 0 | 21. - 24. |
Tobiáš Novosad | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Petr Dubanovský | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Chovanec | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B13), 06.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Alex Nosek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B11), 06.04.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Tobiáš Novosad | 2 : 3 | 0 | |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Hamřík | 3 : 0 | 0 | |
Vojta Gebauer | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (B13), 23.03.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B11), 23.03.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Mikuláš Musil | 3 : 1 | 0 | 15. - 16. |
Alex Pavel | 2 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Tobiáš Kania | 2 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jáchym Daněk | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Alex Nosek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 |
Vojta Gebauer | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Jonáš Drapák | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2282 |
Ondřej Němec | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Petr Šopík | 1 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Adam Jackanin | 2 : 1 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Tobiáš Kania | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Kryštof Liška | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Nedbálek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B11), 06.01.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1416 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Eduard Bořil | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Šámal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Sebastian Vráblik | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Nedbálek | 3 : 0 | 0 | |
Tobiáš Novosad | 1 : 3 | 0 | |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B13), 02.12.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Šimon Herodes | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karel Bednář | 2 : 3 | 0 | |
Tobiáš Vintr | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B11), 02.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Alex Fejfar | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Petr Dubanovský | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Čejka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Adam Jackanin | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jáchym Daněk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 18.11.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vojta Gebauer | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Hamřík | 3 : 0 | 0 | |
Alex Fejfar | 0 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Kryštof Studénka | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Tomáš Nedbálek | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Eduard Bořil | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Přádka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vojta Kašpařík | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2126 |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Vítek Vizibla | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Nedbálek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
AB Squash Cup jun D B11, (B11), 03.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.