Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 7645
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Dominik Vintr | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Cvak | 1 : 3 | 0 | |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 wo. | 0 | |
DR Development Cup - Junioři D, (B15), 15.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Prima stavebniny cup - Junioři D, (B17), 24.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Fresh Box Cup - junioři D, (B17), 27.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 392 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 392 |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jan Víšek ml. | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukas Pári | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
Patrik Cvak | 2 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Ivanič | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Radim Heger | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Vintr | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 478 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 478 |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2216 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 21. - 22. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 21. - 24. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Lukáš Hogen | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Líkař | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 290 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 290 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2500 |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Patrik Cvak | 3 : 2 | 43.2 | 5. - 8. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2707 |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2354 |
Jan Líkař | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Matěj Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3106 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1760 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1816 |
Jan Líkař | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Igor Hroza | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3420 |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.3, (B15), 17.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Junior D-tour č.2, (B15), 13.01.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2892 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2354 |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3322 |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2354 |
Jan Líkař | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3552 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1872 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1950 |
Gabriel Valko | 3 : 1 | 48 | 11. - 12. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 16. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2595 |
Benedikt Bořil | 1 : 3 | 16 | 11. - 12. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima Cup - Junioři B, (B15), 08.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2407 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Gabriel Valko | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2089 |
Tadeáš Kvěch | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 50 | |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 50 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2852 |
Benedikt Bořil | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2001 |
Jiří Hadrava | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2850 |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Mikulášské juniorské déčko, (B13), 06.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Hanya Junioři D, (B11), 20.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Prázdninové déčko, (B11), 16.08.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 21.06.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Šťastný spedition Cup, (B11), 30.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.