Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7207
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 320 | (19) | 1373 | (100) | ||
01.04.2024 | 339 | (0) | 1273 | (0) | ||
01.03.2024 | 339 | (16) | 1273 | (103) | ||
01.02.2024 | 355 | (-2) | 1170 | (150) | ||
01.01.2024 | 353 | (-3) | 1020 | (0) | ||
01.12.2023 | 350 | (-76) | 1020 | (-741) | ||
01.11.2023 | 274 | (-39) | 1761 | (-521) | ||
01.10.2023 | 235 | (-19) | 2282 | (-415) | ||
01.09.2023 | 216 | (1) | 2697 | (0) | ||
01.08.2023 | 217 | (0) | 2697 | (0) | ||
01.07.2023 | 217 | (-2) | 2697 | (0) | ||
01.06.2023 | 215 | (-3) | 2697 | (0) | ||
01.05.2023 | 212 | (5) | 2697 | (30) | ||
01.04.2023 | 217 | (0) | 2667 | (0) | ||
01.03.2023 | 217 | (1) | 2667 | (90) | ||
01.02.2023 | 218 | (8) | 2577 | (0) | ||
01.01.2023 | 226 | (-42) | 2577 | (-634) | ||
01.12.2022 | 184 | (36) | 3211 | (651) | ||
01.11.2022 | 220 | (36) | 2560 | (761) | ||
01.10.2022 | 256 | (41) | 1799 | (415) | ||
01.09.2022 | 297 | (2) | 1384 | (0) | ||
01.08.2022 | 299 | (0) | 1384 | (0) | ||
01.07.2022 | 299 | (4) | 1384 | (0) | ||
01.06.2022 | 303 | (-54) | 1384 | (-830) | ||
01.05.2022 | 249 | (13) | 2214 | (330) | ||
01.04.2022 | 262 | (-5) | 1884 | (0) | ||
01.03.2022 | 257 | (-2) | 1884 | (0) | ||
01.02.2022 | 255 | (22) | 1884 | (0) | ||
01.01.2022 | 277 | (87) | 1884 | (634) | ||
01.12.2021 | 364 | (46) | 1250 | (210) | ||
01.11.2021 | 410 | (59) | 1040 | (210) | ||
01.10.2021 | 469 | (5) | 830 | (0) | ||
01.09.2021 | 474 | (-7) | 830 | (0) | ||
01.08.2021 | 467 | (2) | 830 | (0) | ||
01.07.2021 | 469 | (5) | 830 | (0) | ||
01.06.2021 | 474 | (0) | 830 | (0) | ||
01.03.2021 | 474 | (0) | 830 | (0) | ||
01.11.2020 | 474 | (-474) | 830 | (830) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 353 | 355 | 339 | 339 | 320 | 2024 | |||||||
2023 | 226 | 218 | 217 | 217 | 212 | 215 | 217 | 217 | 216 | 235 | 274 | 350 | 2023 |
2022 | 277 | 255 | 257 | 262 | 249 | 303 | 299 | 299 | 297 | 256 | 220 | 184 | 2022 |
2021 | 474 | 474 | 469 | 467 | 474 | 469 | 410 | 364 | 2021 | ||||
2020 | 474 | 2020 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Junioři A, (B19), 23.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jan Líkař | 3 : 1 | 0 | |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4679 |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 | |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Závacký | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Teplice JD 27.12.2023 BU19, (B19), 27.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
HRADECKÝ CUP, (B19), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Filip Walter | 1 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy, (B19), 07.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Matěj Volf | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Filip Walter | 2 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
Jan Holuša | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 4876 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3357 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2754 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Jan Holuša | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4052 |
Filip Walter | 1 : 3 | 24 | finále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4334 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 3177 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 3398 |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 76.8 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4857 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 26.4 | 5. - 6. |
Filip Walter | 3 : 2 | 79.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Peter Amzler | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 17.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2763 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 14.4 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4957 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4094 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4783 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2821 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Planka | 3 : 0 | 72 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 72 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 4907 |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 96 | finále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Lukáš Kučiak | 1 : 3 | 21.6 | 7. - 8. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 249 | Body celkem: 3825 |
Filip Walter | 2 : 3 | 28 | |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 84 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 67.2 | |
Junioři A, (B19), 15.01.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2754 |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4048 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2770 |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3373 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Rojek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3184 |
Adam Horák | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 4819 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2415 |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 3144 |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 64 | |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 64 | |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 64 | |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4057 |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 14. |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2826 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Filip Walter | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 2706 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 28.8 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B19), 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | finále |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B17), 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 3596 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 wo. | 40 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 80 | |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 32 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2472 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 323 | Body celkem: 4067 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
David Linhart | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
PJT - Pražská juniorská tour květen B17, (B17), 24.05.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 2150 |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Dominik Davies | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3376 |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 39.36 | |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 29.52 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 39.36 | |
Marian Papula | 3 : 0 | 49.2 | |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4120 |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Adam Horák | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3124 |
Svatopluk Kreidl | 3 : 1 | 72 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Davies | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3151 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 2437 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Adam Horák | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kutý | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3596 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Válek | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Sleczka | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3323 |
Adam Horák | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 14. |
Tomáš Šťastný | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Ondřej Kutý | 2 : 3 | 40 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2503 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | 15. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Horák | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2496 |
Ondřej Kutý | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2190 |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 19. - 20. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1951 |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 40 | |
Patrik Závacký | 1 : 3 | 10 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2396 |
Martin Mach | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Marian Papula | 3 : 1 | 56 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2257 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | |
Radek Ďurán | 1 : 3 | 10 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 50 | |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3787 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 130 | 15. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2880 |
Daniel Stypa | 2 : 3 | 36 | 13. - 14. |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Radek Ďurán | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1898 |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2919 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 3475 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 22 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Turnaj JB, (B13), 08.04.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2397 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 50 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2488 |
Martin Kovář | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 2113 |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.