Ročník: 2011
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7640
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 13 | (2) | 18826 | (510) | ||
01.03.2024 | 15 | (-3) | 18316 | (468) | ||
01.02.2024 | 12 | (4) | 17848 | (2215) | ||
01.01.2024 | 16 | (4) | 15633 | (2570) | ||
01.12.2023 | 20 | (-4) | 13063 | (-3000) | ||
01.11.2023 | 16 | (4) | 16063 | (2570) | ||
01.10.2023 | 20 | (4) | 13493 | (3444) | ||
01.09.2023 | 24 | (0) | 10049 | (0) | ||
01.08.2023 | 24 | (0) | 10049 | (0) | ||
01.07.2023 | 24 | (1) | 10049 | (304) | ||
01.06.2023 | 25 | (4) | 9745 | (2340) | ||
01.05.2023 | 29 | (6) | 7405 | (2646) | ||
01.04.2023 | 35 | (3) | 4759 | (900) | ||
01.03.2023 | 38 | (1) | 3859 | (494) | ||
01.02.2023 | 39 | (-2) | 3365 | (0) | ||
01.01.2023 | 37 | (1) | 3365 | (0) | ||
01.12.2022 | 38 | (-38) | 3365 | (3365) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 16 | 12 | 15 | 13 | 2024 | ||||||||
2023 | 37 | 39 | 38 | 35 | 29 | 25 | 24 | 24 | 24 | 20 | 16 | 20 | 2023 |
2022 | 38 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BASTR CUP - Ženy A, 06.04.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Kristina Begeba | 0 : 3 | 0 | |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 2 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři D, (G15), 15.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3759 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Klára Nováková | 3 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Ženy B, 24.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Promedeus Cup - JD, (G17), 23.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2024 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 373 |
Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 | Body celkem: 0 | ||
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 | Body celkem: 0 | ||
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 |
Neya Forgáčová | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Veronika Šalová | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 28.01.2024 | Body celkem: 90 | ||
Pavel Oswald | 3 : 2 | 90 | |
David Šnýdl | 0 : 3 | 0 | |
Moravská JD Tour G15, (G15), 26.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Tereza Svobodová | 2 : 3 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Marcela Štochlová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jana Brodová | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Adéla Bendová | 3 : 0 wo. | 0 | |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 0 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 22.10.2023 | Body celkem: 150 | ||
Pavel Tupec | 3 : 2 | 75 | |
Vladimír Kolegar | 3 : 2 | 75 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Strahov - ženy A, 23.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 0 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | |
Junioři D Viktoria, (G15), 10.06.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour finále, 10.06.2023 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 365 |
Ženy A, 06.05.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 2340 |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 42 | 11. - 12. |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.4, (G13), 21.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour č.8, 14.04.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 356 |
Strahov - ženy A, 01.04.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2349 |
Jana Šmeralová | 2 : 3 | 28 | 11. - 12. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 | Body celkem: 900 | ||
Tereza Siegelová | 3 : 0 | 900 | |
MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Stanislav Jurčík | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jan Lempart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 5774 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 260 | finále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Adéla Bendová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Junior D-tour č.2, (G13), 13.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3907 |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 wo. | 48 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 96 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 5483 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Junior D-tour č.1, (G13), 25.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
ELEKTRO MAHL - ŽENY B, 05.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 3365 |
Anna Plzáková | 3 : 0 wo. | 41 | finále |
Marcela Štochlová | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 436 | Body celkem: 7131 |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 80 | finále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8757 | Body za soupeře: 583 | Body celkem: 9340 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 220 | finále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 412 | Body celkem: 6170 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
D tour junioři - DR Development Cup, (G13), 24.06.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 4850 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Tina Pokorná | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 7713 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3626 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4360 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 80 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | |
Jana Brodová | 3 : 0 wo. | 48 | |
D tour junioři - Dietz Cup, (G15), 25.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3801 | Body za soupeře: 440 | Body celkem: 4241 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 110 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 110 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 110 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 110 | |
JD Moravská Slavia G15, (G15), 18.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 353 | Body celkem: 6436 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 90 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 90 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 144 | |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 28.8 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4401 |
Anna Zelenková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Nóra Juhász | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dora Rezic | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 8802 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 78 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 546 | Body celkem: 10762 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 260 | finále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 208 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 78 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3660 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 84 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
HANYA corporation cup - Junioři B, (G15), 04.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4140 |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 64 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 48 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 5713 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 76.8 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 96 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 21.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 112 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 112 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 112 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 112 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4820 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 57.6 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2293 |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Michaela Herberová | 2 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Junioři D G13 červen, (G13), 20.06.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Hanya Cup, (G11), 13.06.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Strahov - junioři B, (G13), 29.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3224 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 60 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 60 | |
Michaela Herberová | 2 : 3 | 24 | |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 24 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 309 | Body celkem: 7593 |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 78 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 6014 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
D turnaj G11, (G11), 21.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
D turnaj G13, (G13), 21.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G11), 23.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4943 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 72 | |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 72 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 120 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2592 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 60 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 60 | |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 20 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 5499 |
Hana Klimšová | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 4182 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 70 | |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 56 | |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 22.4 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Junioři B, (G11), 14.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4092 |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 64 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 80 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 3015 |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 57.6 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3572 |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 48 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3180 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 64 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3487 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 wo. | 36 | |
Valentýna Boháčová | 1 : 3 | 14.4 | |
Hana Klimšová | 2 : 3 | 28.8 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2840 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 3 : 1 | 48 | |
Valentýna Boháčová | 2 : 3 | 32 | |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Monika Moltašová | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Simona Aulehlová | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Turnaj junioři D G11, (G11), 22.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 60 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 80 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.