Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 7762
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2024 | 39 | (-1) | 3204 | (0) | ||
01.01.2024 | 38 | (2) | 3204 | (0) | ||
01.12.2023 | 40 | (0) | 3204 | (0) | ||
01.11.2023 | 40 | (1) | 3204 | (0) | ||
01.10.2023 | 41 | (-7) | 3204 | (-2414) | ||
01.09.2023 | 34 | (0) | 5618 | (0) | ||
01.08.2023 | 34 | (0) | 5618 | (0) | ||
01.07.2023 | 34 | (1) | 5618 | (0) | ||
01.06.2023 | 35 | (-3) | 5618 | (0) | ||
01.05.2023 | 32 | (-3) | 5618 | (0) | ||
01.04.2023 | 29 | (3) | 5618 | (0) | ||
01.03.2023 | 32 | (14) | 5618 | (3204) | ||
01.02.2023 | 46 | (-1) | 2414 | (0) | ||
01.01.2023 | 45 | (-1) | 2414 | (0) | ||
01.12.2022 | 44 | (-4) | 2414 | (0) | ||
01.11.2022 | 40 | (-2) | 2414 | (0) | ||
01.10.2022 | 38 | (-38) | 2414 | (2414) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 38 | 39 | 2024 | ||||||||||
2023 | 45 | 46 | 32 | 29 | 32 | 35 | 34 | 34 | 34 | 41 | 40 | 40 | 2023 |
2022 | 38 | 40 | 44 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 4160 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 70 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 56 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 3204 |
Petra Václavková | 1 : 3 | 20 | 11. - 12. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 5141 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
FAJNE Vánoční JD G19, (G19), 22.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3727 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Jana Brodová | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
Hana Vaňková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3072 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 84 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2414 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3532 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 96 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4679 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 3374 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 2 : 3 | 38.4 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G19), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4146 |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 112 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 2989 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 18 | |
Anna Pavelková | 2 : 3 | 36 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 20.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3140 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4434 |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3576 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 2976 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 19.2 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2808 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Hostáková | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3239 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 45 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Déčko FAJNE junior G17, (G17), 27.06.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
D-TOUR junior 3. kolo G17, (G17), 20.06.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4120 |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Anna Pavelková | 1 : 3 | 26 | |
Daniela Dohnalová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2500 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 2 | 43.2 | |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2908 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 14. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Denisa Španělová | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lucie Kolářová | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
D-Tour junior 1.kolo G17, (B17), 19.10.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 2562 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hostáková | 3 : 0 wo. | 30 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1872 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2004 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Denisa Španělová | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Zychová | 1 : 3 | 12 | |
Kateřina Lindovská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 60 | |
D-Tour junior G17 3.kolo, (G17), 15.06.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 297 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 297 |
D-Tour junior G17 2.kolo, (G17), 02.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.