Ročník: 2004
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - AKCENTA
Registrační číslo: 4152
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 295 | (-138) | 1692 | (-2294) | ||
01.04.2024 | 157 | (-77) | 3986 | (-4054) | ||
01.03.2024 | 80 | (-30) | 8040 | (-4707) | ||
01.02.2024 | 50 | (-13) | 12747 | (-1735) | ||
01.01.2024 | 37 | (-7) | 14482 | (-2925) | ||
01.12.2023 | 30 | (-9) | 17407 | (-2749) | ||
01.11.2023 | 21 | (-4) | 20156 | (-2301) | ||
01.10.2023 | 17 | (2) | 22457 | (0) | ||
01.09.2023 | 19 | (0) | 22457 | (0) | ||
01.08.2023 | 19 | (0) | 22457 | (0) | ||
01.07.2023 | 19 | (0) | 22457 | (0) | ||
01.06.2023 | 19 | (-1) | 22457 | (-72) | ||
01.05.2023 | 18 | (1) | 22529 | (0) | ||
01.04.2023 | 19 | (3) | 22529 | (1221) | ||
01.03.2023 | 22 | (3) | 21308 | (933) | ||
01.02.2023 | 25 | (3) | 20375 | (1074) | ||
01.01.2023 | 28 | (0) | 19301 | (66) | ||
01.12.2022 | 28 | (1) | 19235 | (244) | ||
01.11.2022 | 29 | (5) | 18991 | (959) | ||
01.10.2022 | 34 | (-2) | 18032 | (-171) | ||
01.09.2022 | 32 | (3) | 18203 | (0) | ||
01.08.2022 | 35 | (0) | 18203 | (0) | ||
01.07.2022 | 35 | (3) | 18203 | (0) | ||
01.06.2022 | 38 | (-1) | 18203 | (-685) | ||
01.05.2022 | 37 | (-1) | 18888 | (120) | ||
01.04.2022 | 36 | (4) | 18768 | (922) | ||
01.03.2022 | 40 | (3) | 17846 | (1443) | ||
01.02.2022 | 43 | (3) | 16403 | (240) | ||
01.01.2022 | 46 | (7) | 16163 | (1360) | ||
01.12.2021 | 53 | (16) | 14803 | (3877) | ||
01.11.2021 | 69 | (4) | 10926 | (-18) | ||
01.10.2021 | 73 | (12) | 10944 | (1234) | ||
01.09.2021 | 85 | (-1) | 9710 | (0) | ||
01.08.2021 | 84 | (0) | 9710 | (0) | ||
01.07.2021 | 84 | (-7) | 9710 | (-651) | ||
01.06.2021 | 77 | (0) | 10361 | (0) | ||
01.03.2021 | 77 | (-1) | 10361 | (0) | ||
01.11.2020 | 76 | (25) | 10361 | (2065) | ||
01.10.2020 | 101 | (2) | 8296 | (300) | ||
01.04.2020 | 103 | (2) | 7996 | (-152) | ||
01.03.2020 | 105 | (-2) | 8148 | (-144) | ||
01.02.2020 | 103 | (-3) | 8292 | (270) | ||
01.01.2020 | 100 | (10) | 8022 | (147) | ||
01.12.2019 | 110 | (-1) | 7875 | (120) | ||
01.11.2019 | 109 | (1) | 7755 | (297) | ||
01.10.2019 | 110 | (20) | 7458 | (1202) | ||
01.09.2019 | 130 | (0) | 6256 | (0) | ||
01.08.2019 | 130 | (0) | 6256 | (0) | ||
01.07.2019 | 130 | (0) | 6256 | (0) | ||
01.06.2019 | 130 | (21) | 6256 | (645) | ||
01.05.2019 | 151 | (37) | 5611 | (1106) | ||
01.04.2019 | 188 | (29) | 4505 | (1173) | ||
01.03.2019 | 217 | (175) | 3332 | (2241) | ||
01.02.2019 | 392 | (21) | 1091 | (120) | ||
01.01.2019 | 413 | (-19) | 971 | (-100) | ||
01.12.2018 | 394 | (2) | 1071 | (0) | ||
01.11.2018 | 396 | (6) | 1071 | (0) | ||
01.10.2018 | 402 | (-4) | 1071 | (0) | ||
01.09.2018 | 398 | (1) | 1071 | (0) | ||
01.08.2018 | 399 | (0) | 1071 | (0) | ||
01.07.2018 | 399 | (0) | 1071 | (0) | ||
01.06.2018 | 399 | (232) | 1071 | (861) | ||
01.05.2018 | 631 | (-61) | 210 | (-225) | ||
01.04.2018 | 570 | (-3) | 435 | (0) | ||
01.03.2018 | 567 | (-12) | 435 | (0) | ||
01.02.2018 | 555 | (17) | 435 | (30) | ||
01.01.2018 | 572 | (81) | 405 | (120) | ||
01.12.2017 | 653 | (-3) | 285 | (0) | ||
01.11.2017 | 650 | (-15) | 285 | (0) | ||
01.10.2017 | 635 | (-13) | 285 | (0) | ||
01.09.2017 | 622 | (-7) | 285 | (0) | ||
01.07.2017 | 615 | (0) | 285 | (0) | ||
01.06.2017 | 615 | (-4) | 285 | (0) | ||
01.05.2017 | 611 | (124) | 285 | (225) | ||
01.04.2017 | 735 | (3) | 60 | (0) | ||
01.03.2017 | 738 | (33) | 60 | (0) | ||
01.02.2017 | 771 | (-23) | 60 | (0) | ||
01.01.2017 | 748 | (-748) | 60 | (60) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 37 | 50 | 80 | 157 | 295 | 2024 | |||||||
2023 | 28 | 25 | 22 | 19 | 18 | 19 | 19 | 19 | 19 | 17 | 21 | 30 | 2023 |
2022 | 46 | 43 | 40 | 36 | 37 | 38 | 35 | 35 | 32 | 34 | 29 | 28 | 2022 |
2021 | 77 | 77 | 84 | 84 | 85 | 73 | 69 | 53 | 2021 | ||||
2020 | 100 | 103 | 105 | 103 | 101 | 76 | 2020 | ||||||
2019 | 413 | 392 | 217 | 188 | 151 | 130 | 130 | 130 | 130 | 110 | 109 | 110 | 2019 |
2018 | 572 | 555 | 567 | 570 | 631 | 399 | 399 | 399 | 398 | 402 | 396 | 394 | 2018 |
2017 | 748 | 771 | 738 | 735 | 611 | 615 | 615 | 622 | 635 | 650 | 653 | 2017 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Petr Volný | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Radek Hlobik | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Stupka | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 01.04.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 2294 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4054 |
Ondřej Ertl | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 14. |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 62.4 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 11.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3207 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Ředina | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3427 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Hradecký turnaj D 12/22, 09.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2331 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Martin Volf | 1 : 2 | 24 | 5. - 8. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Mastný | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1943 |
Václav Uhlíř | 3 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Martin Volf | 1 : 3 | 10 | 9. - 12. |
Jan Mastný | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2844 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Luboš Walter ml. | 3 : 2 | 48 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
FAJNE Áčko muži, 24.09.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2265 |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 56 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 1696 |
Šimon Rynt | 2 : 0 | 40 | 17. - 18. |
Miroslav Kolář | 2 : 1 | 24 | 17. - 20. |
Fons Poon | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Martin Kříž | 2 : 0 | 30 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2366 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Sopko | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Jakub Vavřík | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Jan Nožka | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2293 |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 56 | 13. - 14. |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 23.04.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1582 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1702 |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 48 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 17. - 32. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1514 |
Šimon Rynt | 2 : 0 | 41 | 13. - 14. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 24.6 | 13. - 16. |
Petr Volný | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sopko | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1958 |
Jiří Vlček | 3 : 2 | 30 | 11. - 12. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Josef Růžek | 3 : 1 | 40 | 9. - 16. |
František Procházka | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2646 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2833 |
František Procházka | 2 : 3 | 31.2 | 25. - 26. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 78 | 25. - 28. |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 78 | 25. - 32. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1835 |
Adam Sinkule | 2 : 1 | 30 | 13. - 14. |
Miroslav Kolář | 2 : 1 | 30 | 13. - 16. |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2723 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2934 |
Jakub Zapala | 1 : 2 | 35.2 | 19. - 20. |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 88 | 17. - 24. |
Petr Podaný | 2 : 0 | 88 | 17. - 32. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 912 |
Štěpán Janega | 2 : 0 | 30 | 41. - 42. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Radek Dudešek | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 12 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2173 |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Volf | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1741 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 1911 |
Michal Vaněk | 2 : 0 | 48 | 25. - 26. |
Luboš Walter ml. | 2 : 0 | 48 | 25. - 28. |
Aleš Tchuř | 2 : 0 | 48 | 25. - 32. |
František Procházka | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 2421 |
Karím Farrag | 2 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1491 |
Marek Koutník | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 14. |
Filip Nosek | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 16. |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Petr Podaný | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1391 |
bye | 2 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Natálie Babjuková | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2366 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2436 |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Petr Marek | 2 : 0 wo. | 40 | 21. - 24. |
Jáchym Mraček | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 17. - 32. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3008 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3171 |
Jakub Vavřík | 2 : 1 | 57.6 | 19. - 20. |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Pavel Bodiš | 2 : 1 | 57.6 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 855 |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Vojtěch Martinovský | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 20. |
Filip Nosek | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Martin Kříž | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Pavel Šlemr | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR Muži C, 07.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1333 |
Josef Růžek | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 6. |
Zbyněk Bašta | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Divák | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Wojcziech Janusz | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 946 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1021 |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 35. - 36. |
Petr Volný | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
Aleš Novák | 2 : 0 | 30 | 33. - 40. |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 1288 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 21 | 31. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Jiří Dušek | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1202 |
Jan Špinka | 2 : 1 | 24 | 29. - 30. |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jan Roll | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1407 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1506 |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 40 | 21. - 22. |
Šimon Makovský | 2 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Petr Podaný | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Tůma | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashAréna Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1106 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Martin Schuller | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Jan Ryšavý | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1173 |
Milan Vlasák | 1 : 2 | 16 | 29. - 30. |
Josef Fanta | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 16 | 25. - 32. |
Tomáš Strmiska | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Kožina | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1250 |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 27. - 28. |
Jan Nožka | 1 : 2 | 12 | 25. - 28. |
Viktor Nezveda | 2 : 0 | 30 | 25. - 32. |
Radek Dudešek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 991 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Patrik Kobera | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 861 |
Tomáš Císařovský | 1 : 3 | 4.8 | 15. - 16. |
Vladimír Hotový | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Podaný | 1 : 3 | 4.8 | 9. - 16. |
Milan Beránek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.