.V sobotu 8.10.2016 se bude konat na Squash Bowling centru na 6-ti kurtech turnaj muži "C" pro max.56 hráčů. Občerstvení pro hráče zajištěno v místní nově otevřené restauraci a pro nejlepších 8 hráčů je připravena knížka od sponzorské firmy Albatros Media.. :-)
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Roman Hlaváč | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 67 |
2. | Petr Podaný | Squash Stará Praha, z.s. | 68 |
3. | Pavel Beneš | Squash klub Poděbrady, z.s. | 76 |
4. | Jan Ryšavý | Squash Stará Praha, z.s. | 77 |
5. | Václav Uhlíř | Squashclub Strahov z.s. | 79 |
6. | Rudolf Korbelář | Squash centrum club HK z.s. | 80 |
7. | Martin Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 84 |
8. | Tomáš Holub | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 88 |
9. | Libor Přibyl | LA Squash Gang | 89 |
10. | Jaroslav Sezemský | Squash Especial, z.s. | 90 |
11. | Robert Michalec | Squashová akademie, z.s. | 94 |
12. | Michal Štěpán | Squash Viktoria, z.s. | 96 |
13. | Alexander Kuklovský | SK US Praha, z.s. | 97 |
14. | Adam Hexner | SK SquashArena z.s. | 98 |
15. | Filip Nosek | Squash centrum club HK z.s. | 99 |
16. | Roman Švec | Squash Viktoria, z.s. | 102 |
17. | Tomáš Tlustý | SK HAMR, z.s. | 107 |
18. | Pavel Popelka | Squash Stará Praha, z.s. | 113 |
19. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 114 |
20. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 115 |
21. | Tomáš Sigmund | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 121 |
22. | Lukáš Matoušek | SK HAMR, z.s. | 124 |
23. | Milan Tecl | SK SquashArena z.s. | 127 |
24. | Jan Sluka | Squashová akademie, z.s. | 139 |
25. | Jaroslav Bělohlávek | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 143 |
26. | Radek Hlobik | Squash Especial, z.s. | 144 |
27. | Aleš Hantl | 146 | |
28. | Tomáš Císařovský | Squash prisoners z.s. | 161 |
29. | Tomáš Pluhař | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 164 |
30. | Aleš Tchuř | Squash Viktoria, z.s. | 167 |
31. | Vladimír Hlavatý | Squash klub Poděbrady, z.s. | 170 |
32. | Zdeněk Barták | Squash klub Poděbrady, z.s. | 176 |
33. | Richard Nádvorník | SC Otec | 192 |
34. | Martin Kříž | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 196 |
35. | Tomáš Vysloužil | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 203 |
36. | Ivan Eibner | SK Prague United, z.s. | 206 |
37. | Radek Dudešek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 212 |
38. | Hynek Jičínský | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 215 |
39. | Dalibor Procházka ml. | Squash Stará Praha, z.s. | 221 |
40. | Michal Tůma | Squashclub Strahov z.s. | 229 |
41. | Michal Franta | SK SquashArena z.s. | 242 |
42. | Marek Vejrosta | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 271 |
43. | Pavel Trefný | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 301 |
44. | Matěj Sezemský | Squash Especial, z.s. | 305 |
45. | Kosta Baltas | SK HAMR, z.s. | 315 |
46. | Ondrej Mazanec | Squashclub Strahov z.s. | 396 |
47. | Pavel Zdeněk | Squash Especial, z.s. | 419 |
48. | Pavel Vlášek | SK HAMR, z.s. | 427 |
49. | Hai Nguyen Nguyen | Squash centrum club HK z.s. | 494 |
50. | Ladislav Tesárek | SK Squash Sport Čimice, z.s. | 514 |
51. | Luboš Walter ml. | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 594 |
52. | Robert Šafrata | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 622 |
53. | Tomáš Divák | Squash club Háje z.s. | - |
54. | David Doležel | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | - |
55. | Tomáš Fencl | SC Otec | - |
56. | Marek Ryneš | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | - |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.