Upozorňujeme, že ti hráči, kteří již ze svých kategorií v průběhu období od původního termínu konání mistrovství věkem vypadli se nemohou hlásit přes svůj hráčský ani klubový přístup, je nutné se přihlásit přes sekretariát ČASQ na email fertekova@czechsquash.cz (termín přihlašování je stejný jako při přihlašování přes aplikaci).
G11 (8)G13 (12)G15 (14)G17 (10)G19 (8)B11 (12)B13 (16)B15 (16)B17 (16)B19 (16)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Riana Alexová | ||||
Riana Alexová | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Riana Alexová | ||||
Anna Plzáková | 11/7, 11/2, 11/2 | |||
Anna Plzáková | ||||
Karolína Sikorová | 11/7, 11/3, 11/9 | |||
Riana Alexová | ||||
Eva Klimešová | 11/9, 11/6, 11/4 | |||
Eva Klimešová | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Eva Klimešová | ||||
bye | 11/6, 5/11, 8/11, 14/12, 11/2 | |||
Klára Nováková | ||||
Klára Nováková | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Karolína Šrámková | ||||
Aneta Sezemská | 11/9, 8/11, 11/5, 11/7 | |||
Aneta Sezemská | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Aneta Sezemská | ||||
bye | 11/3, 11/2, 11/5 | |||
Zuzana Outratová | ||||
Zuzana Outratová | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Karolína Šrámková | ||||
Barbora Komárková | 11/1, 11/2, 11/9 | |||
Barbora Komárková | ||||
Elen Gebauerová | 11/2, 11/1, 11/5 | |||
Karolína Šrámková | ||||
bye | 11/2, 11/2, 11/5 | |||
Karolína Šrámková | ||||
Karolína Šrámková | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Eva Klimešová | ||||
Aneta Sezemská | ||||
11/6, 11/13, 11/5, 11/7 | ||||
Aneta Sezemská | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Anna Plzáková | ||||
Klára Nováková | ||||
11/7, 11/6, 12/10 | ||||
Klára Nováková | ||||
Barbora Komárková | ||||
9/11, 8/11, 11/5, 11/1, 11/5 | ||||
Zuzana Outratová | ||||
Barbora Komárková | ||||
11/9, 11/4, 11/9 | ||||
Barbora Komárková | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Anna Plzáková | ||||
Anna Plzáková | ||||
5/11, 11/8, 11/5, 11/7 | ||||
Zuzana Outratová | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Karolína Sikorová | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karolína Sikorová | ||||
Karolína Sikorová | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
Karolína Sikorová | ||||
11/2, 11/4, 11/6 | ||||
bye | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
Elen Gebauerová | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Elen Gebauerová | ||||
Elen Gebauerová | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.