Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT Y
Registrační číslo: 7041
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 521 | (1) | 265 | (0) | ||
01.04.2024 | 522 | (12) | 265 | (0) | ||
01.03.2024 | 534 | (14) | 265 | (-15) | ||
01.02.2024 | 548 | (-10) | 280 | (0) | ||
01.01.2024 | 538 | (14) | 280 | (0) | ||
01.12.2023 | 552 | (17) | 280 | (25) | ||
01.11.2023 | 569 | (53) | 255 | (225) | ||
01.10.2023 | 622 | (-1) | 30 | (0) | ||
01.09.2023 | 621 | (-1) | 30 | (0) | ||
01.08.2023 | 620 | (-3) | 30 | (0) | ||
01.07.2023 | 617 | (0) | 30 | (0) | ||
01.06.2023 | 617 | (3) | 30 | (0) | ||
01.05.2023 | 620 | (12) | 30 | (0) | ||
01.04.2023 | 632 | (1) | 30 | (0) | ||
01.03.2023 | 633 | (5) | 30 | (15) | ||
01.02.2023 | 638 | (14) | 15 | (0) | ||
01.01.2023 | 652 | (-10) | 15 | (0) | ||
01.12.2022 | 642 | (-642) | 15 | (15) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 538 | 548 | 534 | 522 | 521 | 2024 | |||||||
2023 | 652 | 638 | 633 | 632 | 620 | 617 | 617 | 620 | 621 | 622 | 569 | 552 | 2023 |
2022 | 642 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Jan Líkař | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 14. |
Matěj Pospíšil | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2844 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 72 | 13. - 16. |
Petr Líkař | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Kristián Bořil | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2396 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 3876 |
Patrik Edelmann | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Dominik Forgač | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2683 |
Lukáš Hogen | 2 : 3 | 32 | 11. - 12. |
Patrik Edelmann | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Jan Líkař | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3093 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3271 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3319 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3223 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 3322 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 wo. | 55 | 13. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2293 |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 14 | 11. - 12. |
Filip Walter | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2831 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
Benjamin Brookie | 3 : 0 wo. | 35 | |
Bedřich Beneš | 3 : 0 wo. | 35 | |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2807 |
Jan Líkař | 3 : 0 | 90 | 15. - 16. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 36 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2535 |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 80 | 15. - 16. |
Lukáš Hogen | 2 : 3 | 32 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2672 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 16.8 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3274 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2724 |
Daniel Stypa | 2 : 3 | 33.6 | 7. - 8. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 3581 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 26 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2565 |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Radek Ďurán | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2973 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2808 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 13. - 14. |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3223 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 3278 |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 13. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2237 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 42 | |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2651 |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 16 | 11. - 12. |
Maxmilián Pišček | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 3499 |
Adam Burget | 1 : 3 | 21.6 | 7. - 8. |
Ondřej Kubec | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2890 |
Marian Papula | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Šimon Prokeš | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 3913 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Patrik Nicholas Beck | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2844 |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 36 | 13. - 14. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 72 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.