Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2022 | 32 | (-5) | 2310 | (-2244) | ||
01.08.2022 | 27 | (0) | 4554 | (0) | ||
01.07.2022 | 27 | (3) | 4554 | (0) | ||
01.06.2022 | 30 | (1) | 4554 | (0) | ||
01.05.2022 | 31 | (2) | 4554 | (0) | ||
01.04.2022 | 33 | (0) | 4554 | (0) | ||
01.03.2022 | 33 | (6) | 4554 | (0) | ||
01.02.2022 | 39 | (4) | 4554 | (0) | ||
01.01.2022 | 43 | (1) | 4554 | (0) | ||
01.12.2021 | 44 | (-1) | 4554 | (-1786) | ||
01.11.2021 | 43 | (1) | 6340 | (0) | ||
01.10.2021 | 44 | (4) | 6340 | (2310) | ||
01.09.2021 | 48 | (14) | 4030 | (2244) | ||
01.08.2021 | 62 | (0) | 1786 | (0) | ||
01.07.2021 | 62 | (-1) | 1786 | (0) | ||
01.06.2021 | 61 | (0) | 1786 | (0) | ||
01.03.2021 | 61 | (0) | 1786 | (0) | ||
01.11.2020 | 61 | (-3) | 1786 | (0) | ||
01.10.2020 | 58 | (-1) | 1786 | (0) | ||
01.04.2020 | 57 | (7) | 1786 | (0) | ||
01.03.2020 | 64 | (-2) | 1786 | (0) | ||
01.02.2020 | 62 | (-4) | 1786 | (0) | ||
01.01.2020 | 58 | (1) | 1786 | (0) | ||
01.12.2019 | 59 | (-59) | 1786 | (1786) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 43 | 39 | 33 | 33 | 31 | 30 | 27 | 27 | 32 | 2022 | |||
2021 | 61 | 61 | 62 | 62 | 48 | 44 | 43 | 44 | 2021 | ||||
2020 | 58 | 62 | 64 | 57 | 58 | 61 | 2020 | ||||||
2019 | 59 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 5524 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 130 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 31.2 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4305 |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Klára Hamáčková | 3 : 0 wo. | 65 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 5571 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Hamáčková | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3660 |
Barbora Brodová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Markéta Zemanová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 84 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2821 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 72 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 72 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3025 |
Kateřina Pavlusová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3743 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 72 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2716 |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 4745 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3336 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4057 |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 104 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Eliška Mecová | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4474 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Daniela Dohnalová | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4460 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3315 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 | 90 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 90 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2456 |
Anna Karina Moreno Kopp | 0 : 3 | 0 | |
Markéta Zemanová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3380 |
Valerie Hradilová | 3 : 1 | 80 | 11. - 12. |
Julie Trollerová | 1 : 3 | 20 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3405 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Valerie Hradilová | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2892 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Leona El Nakhala | 3 : 2 | 48 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 2 | 48 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 16 | |
Valerie Hradilová | 3 : 1 | 64 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.