Ročník: 2007
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 7160
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 248 | (22) | 2111 | (180) | ||
01.04.2024 | 270 | (-6) | 1931 | (0) | ||
01.03.2024 | 264 | (12) | 1931 | (0) | ||
01.02.2024 | 276 | (-16) | 1931 | (0) | ||
01.01.2024 | 260 | (-2) | 1931 | (0) | ||
01.12.2023 | 258 | (135) | 1931 | (1086) | ||
01.11.2023 | 393 | (0) | 845 | (0) | ||
01.10.2023 | 393 | (75) | 845 | (304) | ||
01.09.2023 | 468 | (-69) | 541 | (-319) | ||
01.08.2023 | 399 | (-1) | 860 | (0) | ||
01.07.2023 | 398 | (-7) | 860 | (-18) | ||
01.06.2023 | 391 | (-42) | 878 | (-297) | ||
01.05.2023 | 349 | (-10) | 1175 | (-60) | ||
01.04.2023 | 339 | (2) | 1235 | (0) | ||
01.03.2023 | 341 | (-51) | 1235 | (-276) | ||
01.02.2023 | 290 | (-15) | 1511 | (-283) | ||
01.01.2023 | 275 | (-6) | 1794 | (0) | ||
01.12.2022 | 269 | (26) | 1794 | (297) | ||
01.11.2022 | 295 | (-8) | 1497 | (0) | ||
01.10.2022 | 287 | (-7) | 1497 | (0) | ||
01.09.2022 | 280 | (44) | 1497 | (319) | ||
01.08.2022 | 324 | (3) | 1178 | (0) | ||
01.07.2022 | 327 | (40) | 1178 | (262) | ||
01.06.2022 | 367 | (74) | 916 | (297) | ||
01.05.2022 | 441 | (20) | 619 | (60) | ||
01.04.2022 | 461 | (-3) | 559 | (0) | ||
01.03.2022 | 458 | (110) | 559 | (276) | ||
01.02.2022 | 568 | (-568) | 283 | (283) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 260 | 276 | 264 | 270 | 248 | 2024 | |||||||
2023 | 275 | 290 | 341 | 339 | 349 | 391 | 398 | 399 | 468 | 393 | 393 | 258 | 2023 |
2022 | 568 | 458 | 461 | 441 | 367 | 327 | 324 | 280 | 287 | 295 | 269 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Prima stavebniny cup - Junioři D, (B19), 24.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Jan Líkař | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Bestbuild Cup, (B19), 22.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Freshbox - junioři D č.3, (B19), 16.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 0 | |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.2, (B19), 13.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Freshbox - junioři D č.1, (B17), 01.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Junior D-tour finále, (B17), 04.06.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Junior D-tour č.4, (B17), 21.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2592 |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3761 |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
Lukáš Hogen | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.3, (B17), 17.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4474 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 78 | 9. - 12. |
Jan Líkař | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3375 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 65.6 | finále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 24.6 | čtvrtfinále |
Junior D-tour č.2, (B17), 13.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Vánoční junioři D, (B17), 21.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3508 |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 66 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3061 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Petr Líkař | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
D tour junioři - DR Development Cup, (B19), 24.06.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4903 |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 3023 |
Maksym Tokar | 0 : 3 | 0 | |
Bedřich Beneš | 3 : 0 wo. | 35 | |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 16.8 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2953 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 54 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B17), 05.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2957 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2573 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3274 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Benjamin Brookie | 3 : 0 | 90 | |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2666 |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 64 | 13. - 14. |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2643 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jiří Rojek | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Kopecký | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 3695 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 20.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Marek Rybníček | 3 : 0 | 60 | |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 80 | |
Czech junior open 2021, (B15), 06.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3688 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Barnabás Sáli | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
Levente Rácz | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3748 |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 26 | 13. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3187 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3493 |
Jan Bravenec | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2480 |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2738 |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 48 | 11. - 12. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2810 |
Jan Jašek | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Déčko FAJNE junior B15, (B15), 27.06.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Hanya Cup, (B15), 13.06.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2348 |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2025 |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 56 | |
Jakub Trachta | 3 : 0 | 56 | |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2307 |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 25.6 | 17. - 18. |
Filip Stuchlík | 3 : 0 | 64 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mikulášské juniorské déčko, (B15), 06.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1655 |
Adam Kolář | 1 : 3 | 10 | 15. - 16. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2109 |
Filip Stuchlík | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
Martin Jašek | 3 : 2 | 30 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2342 |
Matěj Kročil | 2 : 3 | 32 | 15. - 16. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3803 |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 2708 |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1862 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 1963 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 44.8 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Hanya Junioři D, (B15), 20.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Junioři B, (B13), 14.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Matyáš Zlý | 3 : 1 | 48 | |
Max Pelikán | 1 : 3 | 12 | |
Matěj Kročil | 0 : 3 wo. | 0 | |
Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B15), 21.06.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2116 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3091 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Heteš | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1933 |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 50 | 11. - 12. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 10 | 9. - 12. |
Šimon Zelenka | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Václav Holuša | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Šťastný spedition Cup, (B13), 30.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2726 |
Patrik Závacký | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 18 | 13. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2908 |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2717 |
Jakub Kroupa | 3 : 1 | 72 | 15. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 13. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3765 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3430 |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 60 | 11. - 12. |
Jan Vaněk | 2 : 3 | 40 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1841 |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 10 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2949 |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2492 |
Sebastien Šíma | 3 : 1 | 57.6 | 19. - 20. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Šimon Borovička | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2478 |
Sebastien Šíma | 3 : 1 | 57.6 | 19. - 20. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2670 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2776 |
Lukas Pári | 3 : 2 | 57.6 | 23. - 24. |
Patrik Nicholas Beck | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Sebastien Šíma | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.