Ročník: 2008
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7186
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 41 | (-2) | 2683 | (0) | ||
01.04.2024 | 39 | (3) | 2683 | (0) | ||
01.03.2024 | 42 | (5) | 2683 | (433) | ||
01.02.2024 | 47 | (-1) | 2250 | (0) | ||
01.01.2024 | 46 | (-8) | 2250 | (-1749) | ||
01.12.2023 | 38 | (0) | 3999 | (-653) | ||
01.11.2023 | 38 | (-9) | 4652 | (-2936) | ||
01.10.2023 | 29 | (1) | 7588 | (0) | ||
01.09.2023 | 30 | (0) | 7588 | (0) | ||
01.08.2023 | 30 | (0) | 7588 | (0) | ||
01.07.2023 | 30 | (1) | 7588 | (0) | ||
01.06.2023 | 31 | (-3) | 7588 | (0) | ||
01.05.2023 | 28 | (-5) | 7588 | (0) | ||
01.04.2023 | 23 | (4) | 7588 | (0) | ||
01.03.2023 | 27 | (2) | 7588 | (0) | ||
01.02.2023 | 29 | (-1) | 7588 | (0) | ||
01.01.2023 | 28 | (2) | 7588 | (1749) | ||
01.12.2022 | 30 | (7) | 5839 | (2903) | ||
01.11.2022 | 37 | (-37) | 2936 | (2936) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 46 | 47 | 42 | 39 | 41 | 2024 | |||||||
2023 | 28 | 29 | 27 | 23 | 28 | 31 | 30 | 30 | 30 | 29 | 38 | 38 | 2023 |
2022 | 37 | 30 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Zápecová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4924 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 43.2 | |
Jana Brodová | 3 : 1 | 57.6 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 3494 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 14.4 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 5488 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5598 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4781 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3321 |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 16.8 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 50.4 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 16.8 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 4360 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3304 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 67.2 | |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5240 |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 2659 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (G17), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 2976 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 223 | Body celkem: 4075 |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.