Ročník: 2010
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Registrační číslo: 7187
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.01.2024 | 61 | (-1) | 498 | (0) | ||
01.12.2023 | 60 | (2) | 498 | (0) | ||
01.11.2023 | 62 | (1) | 498 | (0) | ||
01.10.2023 | 63 | (4) | 498 | (83) | ||
01.09.2023 | 67 | (0) | 415 | (0) | ||
01.08.2023 | 67 | (0) | 415 | (0) | ||
01.07.2023 | 67 | (1) | 415 | (0) | ||
01.06.2023 | 68 | (-1) | 415 | (0) | ||
01.05.2023 | 67 | (-2) | 415 | (0) | ||
01.04.2023 | 65 | (1) | 415 | (0) | ||
01.03.2023 | 66 | (2) | 415 | (0) | ||
01.02.2023 | 68 | (-68) | 415 | (415) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 61 | 2024 | |||||||||||
2023 | 68 | 66 | 65 | 67 | 68 | 67 | 67 | 67 | 63 | 62 | 60 | 2023 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Junioři A, (G15), 23.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Veronika Šalová | 0 : 3 wo. | 0 | finále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3657 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Natálie Tománková | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Veronika Šalová | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4679 |
Natálie Tománková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 1 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Veronika Šalová | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Johana Sliacká | 3 : 0 | 0 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 2 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 wo. | 0 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4919 |
Veronika Šalová | 3 : 2 | 72 | finále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 580 | Body celkem: 8656 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 200 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 269 | Body celkem: 4948 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 120 | finále |
Karolína Wanke | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8757 | Body za soupeře: 495 | Body celkem: 9252 |
Veronika Šalová | 3 : 2 | 132 | finále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Veronika Šalová | 3 : 2 | 43.2 | |
Karolína Wanke | 2 : 3 | 28.8 | |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 7025 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4281 |
Arina Borisová | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | finále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3823 |
Neya Forgáčová | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 450 | Body celkem: 8526 |
Karolína Wanke | 3 : 2 | 120 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 3842 |
Karolína Wanke | 3 : 0 wo. | 40 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Monika Moltašová | 3 : 2 | 57.6 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 488 | Body celkem: 8564 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 100 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 100 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 160 | |
Karolína Wanke | 3 : 1 | 128 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6452 |
Karolína Wanke | 2 : 3 | 72 | finále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 3522 |
Monika Moltašová | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 363 | Body celkem: 7623 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Veronika Šalová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 405 | Body celkem: 7742 |
Karolína Wanke | 3 : 2 | 108 | finále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3093 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 80 | |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 16 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 84 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 84 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 84 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 5623 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3503 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3701 |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 3 : 1 | 88 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 110 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (G13), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 285 | Body celkem: 6830 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | finále |
Karolína Wanke | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3405 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 5411 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 90 | |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 90 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3579 |
Luce Marusic | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Dora Rezic | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Nóra Juhász | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4794 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 128 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 25.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 96 | |
Arina Borisová | 3 : 0 | 96 | |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 96 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4915 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 112 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3744 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3823 |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Forgačová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4870 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Karolína Wanke | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 6719 |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4884 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2662 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Stela Davies | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 70 | |
MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 4258 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G11), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3504 |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 72 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4848 |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3828 |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 14 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 70 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 84 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 84 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4059 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 43.2 | |
Valentýna Boháčová | 2 : 3 | 28.8 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 wo. | 36 | |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3850 |
Monika Moltašová | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Julie Naučová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3705 |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3194 |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2971 |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3093 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 16 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 80 | |
Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 3016 |
Valentýna Boháčová | 1 : 3 | 19.2 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 3581 |
Natálie Ivancová | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Tereza Jurigová | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Valentýna Boháčová | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2993 |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Kodýtková | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.