Ročník: 2012
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Dream Team
Registrační číslo: 7728
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 59 | (-1) | 446 | (0) | ||
01.04.2024 | 58 | (4) | 446 | (0) | ||
01.03.2024 | 62 | (1) | 446 | (0) | ||
01.02.2024 | 63 | (-1) | 446 | (0) | ||
01.01.2024 | 62 | (-62) | 446 | (446) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 62 | 63 | 62 | 58 | 59 | 2024 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Eliška Hamříková | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Viola Musialková | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sabina Burešová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4434 |
Arina Borisová | 3 : 1 | 0 | 9. - 10. |
Nela Drncová | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Romana Diwocková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Sára Vaněrková | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Magdaléna Kosíková | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jana Pěkníková | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Sabina Duroňová | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Tereza Šmídová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Terezie Weiszová | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Romana Diwocková | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Viola Musialková | 3 : 0 | 0 | |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 wo. | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 0 | finále |
Romana Diwocková | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Viola Musialková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Johana Sliacká | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Bendová | 1 : 3 | 0 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 6106 |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 530 | Body celkem: 8606 |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 200 | finále |
Matylda Sokól | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2792 |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Hamříková | 3 : 2 | 43.2 | |
Sofie Radoňová | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 222 | Body celkem: 5756 |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 35.2 | 3. - 4. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 6056 |
Eliška Hamříková | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Arina Borisová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G11), 03.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 546 | Body celkem: 10762 |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 260 | finále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 78 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 5274 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Terézia Kormaňáková | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 6881 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 160 | finále |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 5460 |
Veronika Šalová | 2 : 3 | 40 | |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 100 | |
Eliška Hamříková | 3 : 1 | 96 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 120 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 464 | Body celkem: 7009 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 160 | finále |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5586 |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Karolína Wanke | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 19.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 5966 |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 84 | |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 84 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 140 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 5668 |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 2 | 79.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G11), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 352 | Body celkem: 6897 |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 96 | |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 96 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 160 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4848 |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Karolína Wanke | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 17.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 6881 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 160 | finále |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 6646 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 582 | Body celkem: 10798 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 260 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4909 |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 84 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Wanke | 3 : 2 | 50.4 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 302 | Body celkem: 5960 |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 84 | |
Eliška Hamříková | 3 : 2 | 50.4 | |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 84 | |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 84 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4877 |
Arina Borisová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Karolína Wanke | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (G11), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 112 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 112 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4213 |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 67.2 | |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 112 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (G11), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 314 | Body celkem: 5972 |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 89.6 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 112 | |
Junioři A, (G13), 15.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5649 |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | finále |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Junioři A, (G11), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 96 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 96 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 96 | |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 96 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4921 |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 90 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 108 | |
Eliška Hamříková | 3 : 1 | 86.4 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G11), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 84 | |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 84 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 84 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 84 | |
Czech junior open 2021, (G11), 06.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5425 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | |
Jázmin Gubik | 0 : 3 | 0 | |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 0 | |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 0 | |
Sára Vaněrková | 3 : 1 | 0 | |
Arina Borisová | 3 : 0 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 8755 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | finále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 wo. | 78 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 4162 |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 25.6 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 269 | Body celkem: 5694 |
Arina Borisová | 3 : 0 | 96 | |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 96 | |
Sára Vaněrková | 3 : 1 | 76.8 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 3763 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 1 : 3 | 19.2 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4915 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 112 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 112 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4146 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 112 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4213 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4564 |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 130 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 5224 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 3513 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 3 : 1 | 76.8 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G11), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 72 | |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3346 |
Eliška Hamříková | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.