Ročník: 2009
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8515
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Tereza Zápecová | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3964 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3862 |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Sabina Duroňová | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Monika Moltašová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Monika Moltašová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2529 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 3037 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 wo. | 40 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3699 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Arina Borisová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 3618 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3330 |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.