Profil hráče

Martin Leon Zoubek

hrac

Ročník: 2016
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8452

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 7. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Jan Šimek  0 : 3 0 7. - 8.
David Varga  0 : 3 0 5. - 8.
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Vintr  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
David Varga  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Šimek  0 : 3 0 semifinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tobiáš Novosad  3 : 0 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B11), 06.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Michael Kopciuch  3 : 0 0
Tobiáš Novosad  3 : 0 0
Filip Šámal  3 : 0 0
Vítek  Vizibla  0 : 3 0
 Junioři A, (B13), 23.03.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Šimon Herodes  3 : 0 0 13. - 14.
Filip Vosický  3 : 0 0 13. - 16.
Štěpán Holman  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Nosek  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (B11), 23.03.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 7. - 8.
Kryštof Liška  1 : 3 0 5. - 8.
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojta Gebauer  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - Junioři B, (B13), 17.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Šimek  0 : 3 0 semifinále
Pavel Dolejš  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junioři B, (B11), 17.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Vojta Gebauer  3 : 0 0
Jonáš Drapák  3 : 0 0
Kryštof Liška  3 : 1 0
Vítek  Vizibla  1 : 3 0
 JD 2/24 B11 pokročilí, (B11), 14.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Matěj Šádek  1 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Němec  3 : 1 0 5. - 8.
Jan Šimek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 3. - 4.
Jan Šimek  0 : 3 0 semifinále
Kryštof Liška  3 : 1 0 čtvrtfinále
Vojta Gebauer  3 : 0 0 1. - 16.
 JD 1/24 B11 začátečníci, (B11), 17.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Vítek  Vizibla  3 : 2 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 čtvrtfinále
Bruno Růžička  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B11), 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 finále
Filip Šámal  3 : 0 0 semifinále
Kryštof Liška  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 JD 12/23 B11 pokročilí, (B11), 20.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Štěpán Holman  0 : 3 0 5. - 6.
Alex Nosek  3 : 1 0 5. - 8.
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Štěpán Holman  0 : 3 0 finále
Vítek  Vizibla  3 : 2 0 semifinále
Kryštof Liška  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B11), 02.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Antonín Pekárek  3 : 0 0 3. - 4.
David Varga  0 : 3 0 semifinále
Oldřich Osička  3 : 2 0 čtvrtfinále
Eduard Bořil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Antonín Pekárek  3 : 0 0 5. - 6.
Adam Jackanin  3 : 0 0 5. - 8.
Leon Weidenhausen  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 18.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Antonín Pekárek  2 : 3 0 finále
Lumír Klímek  3 : 0 0 semifinále
Vítek  Vizibla  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Ostrava JD listopad začátečníci B11, (B11), 15.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jan Šimek  0 : 3 0 3. - 4.
Filip Varga  0 : 3 0 semifinále
Šimon Herodes  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Antonín Pekárek  3 : 0 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Filip Šámal  3 : 0 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Filip Varga  1 : 3 0 7. - 8.
Jakub Schorník  0 : 3 0 5. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Pekárek  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
David Varga  0 : 3 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Přádka  3 : 1 0 čtvrtfinále
Eduard Bořil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Ostrava JD říjen pokročilí B11, (G11), 11.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 Velká cena Prahy, (B11), 07.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Tomáš Vavřík  3 : 1 0 3. - 4.
Kryštof Liška  2 : 3 0 semifinále
Ondřej Nedbálek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Antonín Pekárek  3 : 1 0 13. - 14.
Tomáš Vavřík  3 : 1 0 13. - 16.
Antonín  Urban  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Tomáš Vavřík  1 : 3 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Antonín Pekárek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Jakub Schorník  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Procházka  3 : 1 48 5. - 8.
Ondřej Němec  1 : 3 12 čtvrtfinále
Tomáš Vavřík  3 : 0 50 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3581
Štěpán Holman  0 : 3 0 finále
Ondřej Přádka  3 : 1 64 semifinále
Lumír Klímek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Leon Weidenhausen  0 : 3 0 9. - 10.
Jáchym  Daněk  3 : 1 64 9. - 12.
Lukáš Procházka  3 : 0 80 9. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 06.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2809
Ondřej Nedbálek  3 : 0 60
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
Antonín Pekárek  3 : 0 72
Filip Varga  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Tomáš Vavřík  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Šimek  0 : 3 0 semifinále
Kryštof Liška  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3920
Jan Matějka  3 : 0 80
Jan Šimek  0 : 3 0
Tomáš Vavřík  3 : 0 96
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2432
Kryštof Liška  1 : 3 12 5. - 6.
Michaela Líkařová  3 : 1 48 5. - 8.
Jan Šimek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 1. - 16.
Jonáš Drapák  3 : 0 130
Thomas Říha  3 : 0 130
Štěpán Holman  0 : 3 0
Jan Šimek  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2432
Matěj Kudr  0 : 3 0 5. - 6.
Jáchym  Daněk  3 : 0 60 5. - 8.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bartl ml.  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2872
Štěpán Holman  0 : 3 0
Filip Moltaš  0 : 3 0
Antonín Pekárek  2 : 3 32
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3516
Jonáš Drapák  3 : 0 80
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Oskar Humlíček   0 : 3 0
Filip Moltaš  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B11), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2993
Oskar Humlíček   3 : 0 wo. 36
Přemysl Prokop  0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Leon Weidenhausen  0 : 3 0
 MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4029
Nolan Gaultier  0 : 3 0 11. - 12.
Ondřej Němec  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Ondřej Přádka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
10
Body celkem:
1989
Oskar Humlíček   0 : 3 0
Ondřej Němec  0 : 3 0
Antonín Pekárek  0 : 3 0
Jitka Zelenková  1 : 3 10
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3635
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Ondřej Přádka  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Matěj Kudr  0 : 3 0
Ondřej Němec  0 : 3 0
 Prima Cup - Junioři B, (B11), 08.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Ondřej Přádka  0 : 3 0
Matěj Kudr  0 : 3 0
Ondřej Němec  0 : 3 0
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
43
Body celkem:
3000
Ondřej Němec  0 : 3 0 3. - 4.
Max Pelikán  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Přádka  3 : 2 43.2 čtvrtfinále

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot