Profil hráče

Michal Noel Zoubek

hrac

Ročník: 2012
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 7128

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 42.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 41. (06/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (10/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 24. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Alex Jaromij  3 : 0 0 15. - 16.
Dominik Fukar  1 : 3 0 13. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 9. - 10.
Filip Varga  3 : 1 0 9. - 12.
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 9. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (B15), 23.03.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Lukáš Jeřábek  3 : 0 0 9. - 10.
Matěj Borisov  3 : 0 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři A, (B13), 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jan Jašek  0 : 3 0 finále
Matěj Šádek  3 : 0 0 semifinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 čtvrtfinále
Iakov Kadishnov  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Antonín Procházka  0 : 3 0
Jan Líkař  0 : 3 0
Thomas Koukola  0 : 3 0
Jakub Schorník  3 : 0 0
 Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Jan Jašek  0 : 3 0 3. - 4.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 semifinále
Thomas Koukola  3 : 2 0 čtvrtfinále
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 1. - 16.
 JD 2/24 B13 pokročilí, (B13), 14.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Jan Šimek  3 : 0 0 3. - 4.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 semifinále
Matěj Šádek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 1. - 16.
 JD 1/24 B13 pokročilí, (B13), 17.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 finále
Filip Varga  3 : 1 0 semifinále
David Varga  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tobiáš Tománek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 JD 12/23 B13 pokročilí, (B13), 20.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Tobiáš Tománek  3 : 0 0 finále
Filip Moltaš  3 : 2 0 semifinále
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Alex Jaromij  3 : 0 0
Radim Heger  3 : 0 0
Vojtěch Valovič  3 : 0 0
Matěj Borisov  3 : 1 0
 Ostrava JD listopad pokročilí B13, (B13), 15.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 finále
Leon Weidenhausen  3 : 0 0 semifinále
Filip Varga  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Štěpán Holman  3 : 0 0 finále
David Varga  3 : 0 0 semifinále
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 čtvrtfinále
Vojta Kašpařík  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Ostrava JD říjen pokročilí B13, (B13), 11.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 17. - 18.
Alexander Tolico Bonilla  3 : 1 0 17. - 20.
Benedikt Bořil  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Thomas Koukola  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Matěj Šádek  3 : 0 0 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 čtvrtfinále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B17), 20.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1973
Václav Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  2 : 3 19.68
Alexander Tolico Bonilla  3 : 1 39.36
 CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Lukáš Zoufalý  1 : 3 12 5. - 6.
Ondřej Němec  3 : 0 60 5. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4344
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 3. - 4.
Max Pelikán  0 : 3 0 semifinále
Jan Zapletal  3 : 0 96 čtvrtfinále
Leon Weidenhausen  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
254
Body celkem:
4133
David Varga  3 : 0 60
Filip Varga  3 : 0 60
Tobiáš Tománek  2 : 3 38.4
Štěpán Holman  3 : 0 96
 Strahov - junioři B, (B15), 29.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1850
Ondřej Němec  3 : 0 49.2 7. - 8.
Matyáš Nedvěd  1 : 3 9.84 5. - 8.
Petr Líkař  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
281
Body celkem:
4960
Oskar Humlíček   3 : 1 48
Štěpán Holman  3 : 0 60
Benedikt Bořil  3 : 1 76.8
Matěj Šádek  3 : 0 96
 HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Tobiáš Tománek  3 : 0 80
Antonín Pekárek  3 : 0 80
Štěpán Holman  3 : 0 128
Jan Šimek  3 : 0 128
 Strahov - junioři B, (B13), 25.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
Filip Vosický  3 : 0 49.2
Přemysl Prokop  3 : 0 49.2
Matěj Šádek  3 : 0 49.2
Oskar Humlíček   3 : 0 49.2
 Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Jan Šimek  3 : 0 100 finále
Štěpán Holman  3 : 0 80 semifinále
Kryštof Liška  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Oskar Humlíček   3 : 1 104 9. - 10.
Matěj Šádek  3 : 0 130 9. - 12.
Antonín  Urban  3 : 0 130 9. - 16.
Přemysl Prokop  1 : 3 26 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
512
Body celkem:
7796
Oskar Humlíček   3 : 0 208 3. - 4.
Přemysl Prokop  2 : 3 83.2 semifinále
Tobiáš Tománek  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
193
Body celkem:
4141
Oskar Humlíček   3 : 2 60 finále
Jiří Hadrava  3 : 2 48 semifinále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
138
Body celkem:
4274
Thomas Koukola  0 : 3 0 3. - 4.
Přemysl Prokop  1 : 3 25.6 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
Oskar Humlíček   3 : 1 64 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2924
Jiří Hadrava  1 : 3 16 9. - 10.
Štěpán Holman  3 : 0 80 9. - 12.
Oskar Humlíček   3 : 1 64 9. - 16.
Ondřej Zapletal  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
246
Body celkem:
5671
Tobiáš Tománek  3 : 0 80
Oskar Humlíček   3 : 1 64
Filip Moltaš  3 : 1 102.4
Jan Jašek  0 : 3 0
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4826
Martin Leon Zoubek  3 : 0 80
Jonáš Drapák  3 : 0 80
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0
Jan Jašek  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2696
Benedikt Bořil  2 : 3 33.6 7. - 8.
Petr Líkař  0 : 3 0 5. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Šádek  3 : 0 70 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B11), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4073
Martin Leon Zoubek  3 : 0 72
Přemysl Prokop  1 : 3 14.4
Oskar Humlíček   3 : 0 wo. 36
Leon Weidenhausen  3 : 0 72
 MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
408
Body celkem:
6252
Matěj Šádek  3 : 0 156 5. - 6.
Leon Weidenhausen  3 : 0 156 5. - 8.
Tadeáš Kvěch  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Jan Jašek  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Němec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3630
Tobiáš Tománek  3 : 1 40
Jitka Zelenková  3 : 0 50
Leon Weidenhausen  2 : 3 32
Oskar Humlíček   3 : 1 64
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2638
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Zapletal  3 : 1 56
Ondřej Němec  3 : 0 70
Jakub Schorník  3 : 1 56
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
162
Body celkem:
4359
Ondřej Přádka  3 : 0 108 5. - 6.
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2610
Ondřej Němec  3 : 0 80 13. - 14.
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Dominik Fukar  1 : 3 16 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4023
Matěj Kudr  3 : 0 72
Martin Leon Zoubek  3 : 0 72
Max Pelikán  0 : 3 0
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2641
Benedikt Bořil  3 : 1 48 5. - 6.
Tadeáš Kvěch  3 : 2 36 5. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2778
Jakub Schorník  3 : 0 80 11. - 12.
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Raška  3 : 0 80 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Ondřej Němec  3 : 0 96 semifinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2104
Ondřej Němec  3 : 0 50 9. - 10.
Jakub Schorník  3 : 0 50 9. - 12.
Ondřej Zapletal  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 20.11.2021
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Tobiáš Tománek  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 Czech junior open 2021, (B11), 06.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2957
Max Pelikán  0 : 3 0
Ákos Lörinczi  0 : 3 0
Jan Jašek  0 : 3 0
 Velká cena Prahy, (B11), 16.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3600
Přemysl Prokop  3 : 2 36
Pavel Dolejš  3 : 0 60
Jan Jašek  0 : 3 0
Matěj Šádek  3 : 0 60
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
221
Body celkem:
5584
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 6.
Benedikt Bořil  3 : 0 156 5. - 8.
Jan Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Martin Jašek  0 : 3 0
Max Pelikán  0 : 3 0
Matěj Kudr  3 : 0 72
Jan Jašek  0 : 3 0
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3533
Ondřej Němec  3 : 0 120 15. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 13. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
25
Body celkem:
1718
Hugo Humlíček   0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Jan Jašek  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Oskar Humlíček   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2850
Ondřej Zapletal  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 13. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
208
Body za soupeře:
0
Body celkem:
208
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot