Profil hráče

Dominik Forgač

hrac

Ročník: 2009
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7140

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 59.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 57. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 14. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 8. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (08/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 59 (-2) 10565 (-510)
01.02.2024 57 (3) 11075 (671)
01.01.2024 60 (32) 10404 (3100)
01.12.2023 92 (6) 7304 (540)
01.11.2023 98 (7) 6764 (0)
01.10.2023 105 (17) 6764 (1416)
01.09.2023 122 (1) 5348 (0)
01.08.2023 123 (0) 5348 (0)
01.07.2023 123 (1) 5348 (0)
01.06.2023 124 (-1) 5348 (0)
01.05.2023 123 (27) 5348 (1190)
01.04.2023 150 (50) 4158 (1270)
01.03.2023 200 (31) 2888 (510)
01.02.2023 231 (79) 2378 (879)
01.01.2023 310 (-310) 1499 (1499)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20246057592024
202331023120015012312412312312210598922023

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
10216
Mikuláš Dufek  3 : 0 0 finále
Adam Burget  3 : 0 0 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 16.
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Martin Schuller  0 : 2 0 9. - 10.
Ondřej Souhrada  2 : 1 0 9. - 12.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Kobera  3 : 1 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Max Pelikán  3 : 0 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 0 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 0 1. - 16.
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Jiří Pinka  3 : 0 0 7. - 8.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B19), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Václav Holuša  3 : 0 0
Adam Gerstdorf  3 : 2 0
Ondřej Hazucha  3 : 0 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Adam Gerstdorf  3 : 0 0 finále
Ondřej Hazucha  3 : 0 wo. 0 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Petr Marek  0 : 3 0 finále
Pavel Jakubů  3 : 1 0 semifinále
Václav Pavlovec  3 : 2 0 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 0 0 1. - 16.
Petr Volný  3 : 2 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
540
Jan Břeň  3 : 0 300
Daniel Ditrich  3 : 1 240
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Mikuláš Dufek  3 : 1 0 finále
Dominik Novák  3 : 0 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Patrik Edelmann  3 : 0 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
David Linhart  0 : 3 0 finále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Fons Poon  2 : 0 0 13. - 14.
Petr Podaný  2 : 1 0 13. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 16.
Vlastimil Kozák  1 : 3 0 1. - 16.
Jakub Strauss  3 : 1 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4890
Ondřej Hazucha  3 : 0 72
Tomáš Holinka  3 : 2 43.2
Matěj Bomba  3 : 1 96
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Ondřej Hazucha  3 : 0 120 finále
Antonín Kachlíř  3 : 0 96 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 72 čtvrtfinále
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1190
Petr Podaný  3 : 2 18.6 11. - 12.
Lukáš Matoušek  1 : 3 6.2 9. - 12.
Daniel Čech  3 : 0 31 9. - 16.
Tomáš Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Smíšek  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3038
Mikuláš Janda  1 : 3 16.8 5. - 6.
Patrik Závacký  3 : 2 50.4 5. - 8.
Lukáš Kučiak  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
349
Body celkem:
5580
Adam Burget  3 : 1 115.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 108 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4963
David Linhart  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 1 89.6 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
620
Body celkem:
8696
Mikuláš Dufek  3 : 0 200 finále
Antonín Kachlíř  3 : 0 160 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 120 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 18.03.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1270
Patrik Závacký  3 : 0 31 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 15.5 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 15.5 9. - 16.
Martin Sládeček  0 : 3 0 1. - 16.
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
300
Ondřej Hazucha  3 : 0 150
 bye  3 : 0 150
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
210
Pavel  Brichta  3 : 1 120
Tomáš Fořter  3 : 2 90
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Jan Líkař  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Víšek ml.  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
515
Body celkem:
8984
Adam Burget  1 : 3 52 finále
Dominik Novák  3 : 0 208 semifinále
Jakub Novák  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 130 1. - 16.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 22
Body za pořadí:
835
Body za soupeře:
44
Body celkem:
879
David Neugebauer  0 : 2 0 21. - 22.
Tomáš Tauš  2 : 0 24.8 21. - 24.
Boris Heneš  1 : 2 9.92 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
56
Body celkem:
3027
Lukáš Kučiak  1 : 3 14
Mojmír Zálešák  3 : 2 42
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
213
Body celkem:
5638
Šimon Rynt  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 2 76.8 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 96 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1499
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 5. - 6.
Jiří Pinka  3 : 2 22.32 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2792
Adam Gerstdorf  3 : 2 43.2 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 0 72 5. - 8.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
373
Body celkem:
6918
Adam Gerstdorf  3 : 0 160 finále
Adam Burget  3 : 2 76.8 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4976
Jan Gerstdorf  3 : 1 102.4 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
540
Body celkem:
7877
Jakub Novák  3 : 0 180 finále
Antonín Procházka  3 : 0 144 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
365
Body celkem:
5374
Jan Gerstdorf  3 : 1 105.6 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 1 105.6 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4900
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 28.8 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2502
Filip Walter  1 : 3 14 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 0 70 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 0 70 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Mikuláš Dufek  3 : 0 180 finále
Adam Burget  3 : 0 144 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
702
Body celkem:
10918
Jiří Hartmann  3 : 1 208 finále
Adam Burget  3 : 0 208 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5541
Mikuláš Dufek  3 : 2 86.4 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 28.8 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Jiří Hartmann  3 : 2 108 finále
Max Pelikán  3 : 0 144 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Antonín  Urban  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
406
Body celkem:
6951
Bedřich Beneš  3 : 2 96 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 102.4 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
448
Body celkem:
8524
Jiří Hartmann  3 : 2 120 finále
Mikuláš Dufek  3 : 1 128 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 1 80 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
255
Body celkem:
3492
Dominik Novák  3 : 0 84 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 84 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 0 70 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
432
Body celkem:
6977
Jiří Hartmann  3 : 1 128 finále
Antonín Procházka  3 : 0 128 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 80 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Marek Rybníček  3 : 0 60
Kristián Bořil  3 : 0 60
Patrik Závacký  2 : 3 40
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Peter Amzler  3 : 2 30
Matyáš Závacký  3 : 0 50
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
Martin Jašek  3 : 0 80
Dominik Novák  3 : 0 80
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
436
Body celkem:
7131
Attila Vince Czakó  2 : 3 80 finále
Fabijan Duran  3 : 2 96 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matěj Borisov  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
463
Body celkem:
8932
Jiří Hartmann  1 : 3 52 finále
Adam Burget  3 : 2 124.8 semifinále
Matěj Kročil  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4272
Adam Gerstdorf  3 : 1 89.6 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 semifinále
Kristián Bořil  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
450
Body celkem:
7787
Mikuláš Dufek  3 : 2 108 finále
Max Pelikán  3 : 0 144 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Jiří Hartmann  1 : 3 19.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
355
Body celkem:
5586
Max Pelikán  3 : 0 144 3. - 4.
Mikuláš Dufek  2 : 3 57.6 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
356
Body celkem:
5460
Antonín Procházka  1 : 3 32 3. - 4.
Jiří Hartmann  2 : 3 64 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 120 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4032
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 1 72 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2528
Antonín Procházka  1 : 3 16 13. - 14.
Adam Burget  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Igor Hroza  3 : 0 64 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4944
Antonín Beneš  3 : 1 102.4 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 80 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2929
Adam Cox  3 : 0 41
Jakub Trachta  3 : 0 41
Max Pelikán  3 : 2 39.36
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 7. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Andrej Hausknotz  3 : 2 93.6 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 156 5. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3764
Jiří Hartmann  0 : 3 0 3. - 4.
Bedřich Beneš  1 : 3 22.4 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
374
Body celkem:
5383
Kryštof Drapák  3 : 0 132 5. - 6.
Matyáš Závacký  3 : 0 132 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 110 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2870
Ondřej Hazucha  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 wo. 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Jakub Schorník  3 : 0 50
Jan Vaněk  3 : 0 50
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Antonín Kachlíř  3 : 1 64
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3096
Daniel Stypa  3 : 2 48 9. - 10.
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 9. - 12.
Josef Fanc  3 : 1 64 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 64 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6301
Jiří Hartmann  2 : 3 76.8 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4185
Jiří Hartmann  3 : 0 120 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 2 60 1. - 16.
Antonín Kachlíř  3 : 1 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5199
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 144 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 120 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
82
Body celkem:
2842
Matěj Kročil  1 : 3 16 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 2 36 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 2 30 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
336
Body celkem:
3889
Matěj Kročil  3 : 1 96 13. - 14.
Lukáš Hogen  3 : 0 120 13. - 16.
Andrej Butsa  1 : 3 24 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Hrušecký  3 : 0 96 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4507
Antonín Beneš  2 : 3 57.6 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Antonín Procházka  3 : 1 80 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1969
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1969
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6122
Andrej Hausknotz  3 : 1 128 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 96 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
235
Body celkem:
5170
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 2 86.4 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 120 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3206
Ondřej Hazucha  3 : 2 48 3. - 4.
Radek Ďurán  1 : 3 16 semifinále
Václav Holuša  3 : 2 36 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Andrej Hausknotz  1 : 3 20 finále
Max Pelikán  3 : 1 64 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
315
Body celkem:
6860
Andrej Hausknotz  3 : 2 96 finále
Dominik Hrušecký  3 : 1 102.4 semifinále
Antonín Beneš  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Matěj Kročil  3 : 0 80 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3016
Martin Jašek  3 : 0 80 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Antonín Kachlíř  1 : 3 16 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2641
Matyáš Zlý  3 : 1 48 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 2 36 5. - 8.
Andrej Butsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4372
Jan Vaněk  3 : 0 130 11. - 12.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 130 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3482
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 1 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2690
Šimon Borovička  3 : 0 60 5. - 6.
Sebastien Šíma  3 : 2 36 5. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 12 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3770
Max Pelikán  3 : 2 64.8 7. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 5. - 8.
Andrej Hausknotz  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3408
Max Pelikán  3 : 2 50.4 5. - 6.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 2 50.4 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2133
Filip Stuchlík  3 : 1 40 9. - 10.
Samuel Skyba  3 : 1 40 9. - 12.
Martin Porzer  3 : 0 50 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Zlý  3 : 2 24 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1845
Filip Stuchlík  0 : 3 0 11. - 12.
Ondřej Hazucha  1 : 3 10 9. - 12.
David Kniezek  3 : 2 30 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot