Profil hráče

Lukáš Kučiak

hrac

Ročník: 2004
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT X
Registrační číslo: 7038

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 69.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 69. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 13. (06/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 31. (11/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 20. (09/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6. (10/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 69 (4) 9396 (648)
01.05.2024 73 (-1) 8748 (-100)
01.04.2024 72 (-2) 8848 (0)
01.03.2024 70 (4) 8848 (-150)
01.02.2024 74 (0) 8998 (391)
01.01.2024 74 (11) 8607 (811)
01.12.2023 85 (24) 7796 (1640)
01.11.2023 109 (6) 6156 (8)
01.10.2023 115 (24) 6148 (1626)
01.09.2023 139 (1) 4522 (0)
01.08.2023 140 (1) 4522 (0)
01.07.2023 141 (0) 4522 (0)
01.06.2023 141 (-35) 4522 (-1915)
01.05.2023 106 (-16) 6437 (-1476)
01.04.2023 90 (-4) 7913 (0)
01.03.2023 86 (3) 7913 (150)
01.02.2023 89 (3) 7763 (0)
01.01.2023 92 (0) 7763 (0)
01.12.2022 92 (0) 7763 (148)
01.11.2022 92 (8) 7615 (1125)
01.10.2022 100 (7) 6490 (271)
01.09.2022 107 (1) 6219 (0)
01.08.2022 108 (0) 6219 (0)
01.07.2022 108 (4) 6219 (0)
01.06.2022 112 (18) 6219 (629)
01.05.2022 130 (50) 5590 (2229)
01.04.2022 180 (-3) 3361 (0)
01.03.2022 177 (38) 3361 (809)
01.02.2022 215 (11) 2552 (0)
01.01.2022 226 (61) 2552 (569)
01.12.2021 287 (58) 1983 (517)
01.11.2021 345 (147) 1466 (717)
01.10.2021 492 (-492) 749 (749)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20247474707273692024
202392898690106141141140139115109852023
202222621517718013011210810810710092922022
20214923452872021

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži B, 12.05.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Fons Poon  0 : 3 0 9. - 10.
Václav Pavlovec  3 : 2 0 9. - 12.
Petr Krejčí  3 : 0 0 9. - 16.
Michal Jirka  1 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
300
Miroslav Kolář  3 : 2 300
 1. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
0
Tereza Široká  0 : 3 0
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
0
Mikuláš Dufek  0 : 3 0
Petr Zlámal  0 : 3 0
 3. liga muži C, 27.01.2024 Body celkem:
300
Antonín Procházka  3 : 0 150
Tomáš Hájek  3 : 0 150
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 30
Body za pořadí:
902
Body za soupeře:
0
Body celkem:
902
Roman Kmínek  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
Patrik Kobera  2 : 0 wo. 0 29. - 32.
Petr Podaný  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Lukáš Stupka  0 : 2 0 17. - 32.
Rudolf Korbelář  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 34
Body za pořadí:
811
Body za soupeře:
0
Body celkem:
811
Filip Nosek  0 : 2 0 33. - 34.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 64.
Jan Daňsa  1 : 3 0 1. - 64.
 Strahov - muži B, 12.11.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Václav Pavlovec  2 : 1 0 13. - 14.
Chris Owen  2 : 0 0 13. - 16.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 9. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1242
Pavel Jakubů  0 : 2 0 17. - 18.
Filip Nosek  2 : 0 wo. 0 17. - 20.
Petr Podaný  2 : 1 0 17. - 24.
David Svoboda  2 : 1 0 17. - 32.
Rudolf Korbelář  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1242
Petr Podaný  0 : 2 0 17. - 18.
Radim Valášek  2 : 1 0 17. - 20.
Martin Šimka  2 : 0 0 17. - 24.
Ondřej Souhrada  2 : 0 wo. 0 17. - 32.
Václav Pavlovec  2 : 3 0 1. - 32.
 3. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
300
Josef Fanta  3 : 0 150
Michal Caudr  3 : 0 150
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
400
Adam Gacek  3 : 0 400
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1147
Filip Hátle  2 : 0 0 21. - 22.
Norbert Paňko  2 : 0 0 21. - 24.
Josef Růžek  1 : 2 0 17. - 24.
Viktor Nezveda  2 : 1 0 17. - 32.
Pavel Bodiš  1 : 3 0 1. - 32.
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Ondřej Souhrada  2 : 1 0 11. - 12.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Podaný  2 : 1 0 9. - 16.
Adolf Středa  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Mastný  3 : 1 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 23.04.2023 Body celkem:
200
Stanislav Jurčík  1 : 3 100
Martin Kříž  1 : 3 100
 1. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
200
Miroslav Kolář  2 : 3 200
 HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4230
Matěj Bomba  3 : 0 112 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 84 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3053
Filip Walter  3 : 2 43.2
Tomáš Holinka  1 : 3 14.4
Matěj Bomba  2 : 3 38.4
 3. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
150
Viktor Nezveda  3 : 2 90
Jan Zavadil  2 : 3 60
 1. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
0
Martin Vostatek  0 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
26
Body celkem:
3581
Patrik Závacký  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 26 13. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2732
Dominik Forgač  3 : 1 56
Mojmír Zálešák  0 : 3 0
Radim Jurášek  1 : 3 14
Patrik Edelmann  3 : 0 70
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
38
Body celkem:
1018
Miroslav Ondruška  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Boris Heneš  1 : 3 6.2 13. - 16.
Petr Nesládek  2 : 3 12.4 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Cigánek  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4827
Radim Jurášek  3 : 0 wo. 72 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 3. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
300
Petr Brňák  3 : 0 150
David Svoboda  3 : 0 150
 3. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
180
Viktor Nezveda  1 : 3 30
Wojcziech Janusz  3 : 0 150
 SBCentrum muži B, 08.10.2022
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1454
Adolf Středa  0 : 2 0 21. - 22.
Lukáš Stupka  2 : 0 40 21. - 24.
Miloš Liška  1 : 2 16 17. - 24.
Petr Vosátka  2 : 0 30 17. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 32.
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B19), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
66
Body celkem:
2874
David Linhart  0 : 3 0
Jakub Felenda  3 : 0 65.6
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1020
Martin Pekárek   3 : 0 24.8 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Petr Rohun  1 : 3 4.96 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4174
Jan Holuša  3 : 0 130 13. - 14.
Jakub Felenda  3 : 0 130 13. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  2 : 3 52 1. - 16.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 26
Body za pořadí:
997
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1045
Jaroslav Sezemský  1 : 2 9.84 25. - 26.
Radek Hlobik  2 : 0 wo. 12.3 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 25. - 32.
Jakub Strauss  1 : 2 13.12 17. - 32.
Michal Kareš  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži C, 07.05.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
53
Body celkem:
870
Marek Malý  3 : 0 wo. 10.5 11. - 12.
Rubén Medina Sabino  1 : 3 4.2 9. - 12.
Štěpán Janega  3 : 1 16.8 9. - 16.
Václav Pavlovec  1 : 3 4.2 1. - 16.
Štěpán Holub  3 : 0 16.8 1. - 32.
 iRadio21_muži C, 23.04.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1038
Aleš Knotek  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Vosátka  2 : 0 24 9. - 12.
Alfréd Nezveda  2 : 0 24 9. - 16.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Nezveda  3 : 2 11.52 1. - 32.
 3. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
180
Mario Vozár  3 : 0 150
Václav Pavlovec  1 : 3 30
 3. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
240
Jakub Strauss  3 : 1 120
Kamil Horáček  3 : 1 120
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1288
Michal  Kulhánek  2 : 0 32.8 19. - 20.
Dominik Wojtucki  0 : 2 0 17. - 20.
Tomáš Zach  2 : 0 32.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 17. - 32.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Jan Gerstdorf  3 : 1 86.4 7. - 8.
Dominik Wojtucki  2 : 3 43.2 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benjamin Brookie  3 : 0 90 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
65
Body celkem:
809
Milan Tecl  2 : 1 11.52 21. - 22.
Boris Lupták  2 : 1 11.52 21. - 24.
Tomáš Vondráček  1 : 2 7.68 17. - 24.
Pavel Dytrych  2 : 0 19.2 17. - 32.
Miloš Pospíšil  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2713
David Linhart  0 : 3 0
Michal Jurášek  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 36
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Alex Kelar  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Holuša  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jakub Felenda  3 : 0 80 1. - 16.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 35
Body za pořadí:
520
Body za soupeře:
49
Body celkem:
569
Bedřich Beneš  2 : 0 14.4 35. - 36.
Dominik Wojtucki  0 : 2 0 33. - 36.
Adam Gerstdorf  2 : 0 14.4 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Filip Walter  2 : 3 5.76 1. - 64.
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 38
Body za pořadí:
481
Body za soupeře:
36
Body celkem:
517
Mikuláš Dufek  1 : 2 5.76 37. - 38.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 37. - 40.
Štěpán Janega  1 : 2 5.76 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Tomáš Zach  1 : 3 2.88 1. - 64.
 Czech junior open 2021, (B19), 06.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Martin Mach  3 : 0 84 5. - 6.
František Gurecký  3 : 0 84 5. - 8.
Jan Cerovac  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B19), 16.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Tobiáš Kout  3 : 0 60
Jakub Felenda  3 : 0 60
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
Mojmír Zálešák  0 : 3 0
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
45
Body celkem:
717
David Svoboda  3 : 0 16.8 19. - 20.
Vladimír Hotový  1 : 3 3.36 17. - 20.
Jan Jícha  3 : 0 16.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Filip Nosek  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2056
Dominik Wojtucki  2 : 3 24 9. - 10.
František Gurecký  3 : 0 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 22
Body za pořadí:
725
Body za soupeře:
24
Body celkem:
749
Barnabáš Školoud  0 : 2 0 21. - 22.
Filip Michalský  2 : 0 wo. 9.6 21. - 24.
Josef Fanta  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 17. - 32.
Daniel Vrána  2 : 3 7.68 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B19), 12.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 semifinále
Tobiáš Kout  3 : 0 60 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B17), 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
56
Body celkem:
3112
Dominik Wojtucki  1 : 3 16
Jan Gerstdorf  0 : 3 0
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 40
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3047
Body za soupeře:
92
Body celkem:
3139
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Šimon Rynt  1 : 3 22 13. - 16.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 70.4 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2301
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Filip Walter  2 : 3 24 5. - 8.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 50 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
Martin Veselý  0 : 3 wo. 0 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot