Ročník: 2002
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "A"
Registrační číslo: 6962
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 324 | (-94) | 1303 | (-1175) | ||
01.02.2024 | 230 | (-8) | 2478 | (0) | ||
01.01.2024 | 222 | (10) | 2478 | (222) | ||
01.12.2023 | 232 | (6) | 2256 | (0) | ||
01.11.2023 | 238 | (-15) | 2256 | (-240) | ||
01.10.2023 | 223 | (1) | 2496 | (0) | ||
01.09.2023 | 224 | (1) | 2496 | (0) | ||
01.08.2023 | 225 | (0) | 2496 | (0) | ||
01.07.2023 | 225 | (-1) | 2496 | (0) | ||
01.06.2023 | 224 | (-1) | 2496 | (0) | ||
01.05.2023 | 223 | (10) | 2496 | (95) | ||
01.04.2023 | 233 | (-49) | 2401 | (-855) | ||
01.03.2023 | 184 | (68) | 3256 | (1175) | ||
01.02.2023 | 252 | (-62) | 2081 | (-1055) | ||
01.01.2023 | 190 | (51) | 3136 | (956) | ||
01.12.2022 | 241 | (-48) | 2180 | (-871) | ||
01.11.2022 | 193 | (12) | 3051 | (240) | ||
01.10.2022 | 205 | (-45) | 2811 | (-942) | ||
01.09.2022 | 160 | (3) | 3753 | (0) | ||
01.08.2022 | 163 | (2) | 3753 | (0) | ||
01.07.2022 | 165 | (6) | 3753 | (0) | ||
01.06.2022 | 171 | (-15) | 3753 | (-586) | ||
01.05.2022 | 156 | (-3) | 4339 | (30) | ||
01.04.2022 | 153 | (20) | 4309 | (855) | ||
01.03.2022 | 173 | (7) | 3454 | (0) | ||
01.02.2022 | 180 | (53) | 3454 | (1055) | ||
01.01.2022 | 233 | (10) | 2399 | (0) | ||
01.12.2021 | 243 | (91) | 2399 | (871) | ||
01.11.2021 | 334 | (17) | 1528 | (0) | ||
01.10.2021 | 351 | (188) | 1528 | (942) | ||
01.09.2021 | 539 | (-3) | 586 | (0) | ||
01.08.2021 | 536 | (3) | 586 | (0) | ||
01.07.2021 | 539 | (1) | 586 | (0) | ||
01.06.2021 | 540 | (0) | 586 | (0) | ||
01.03.2021 | 540 | (0) | 586 | (0) | ||
01.11.2020 | 540 | (-540) | 586 | (586) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 222 | 230 | 324 | 2024 | |||||||||
2023 | 190 | 252 | 184 | 233 | 223 | 224 | 225 | 225 | 224 | 223 | 238 | 232 | 2023 |
2022 | 233 | 180 | 173 | 153 | 156 | 171 | 165 | 163 | 160 | 205 | 193 | 241 | 2022 |
2021 | 540 | 540 | 539 | 536 | 539 | 351 | 334 | 243 | 2021 | ||||
2020 | 540 | 2020 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1178 |
David Neugebauer | 1 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Dominik Blažíček | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 23.04.2023 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Oswald | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 22.04.2023 | Body celkem: 125 | ||
Marek Přikryl | 3 : 0 | 125 | |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 19.02.2023 | Body celkem: 125 | ||
Radim Horák | 3 : 0 | 125 | |
3. liga muži D, 18.02.2023 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Oswald | 0 : 3 | 0 | |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1050 |
František Gurecký | 3 : 0 | 31 | 15. - 16. |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Seif Tamer | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 956 |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 19. - 20. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 16.10.2022 | Body celkem: 240 | ||
Zdeněk Šefl | 3 : 0 | 200 | |
Petr Šimeček | 1 : 3 | 40 | |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4744 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
3. liga muži E, 09.04.2022 | Body celkem: 30 | ||
Petr Nesládek | 1 : 3 | 30 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 855 |
Petr Rohun | 2 : 0 | 24.8 | 23. - 24. |
Daniel Šrámek | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Lumír Klímek | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Ladislav Švábek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži E, 30.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Petr Šimeček | 0 : 3 | 0 | |
František Gurecký | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži E, 29.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Šimeček | 0 : 3 | 0 | |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 1055 |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 16. |
Boris Heneš | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 842 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 871 |
bye | 3 : 0 wo. | 11.1 | 7. - 8. |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 8.88 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 3914 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
Svatopluk Kreidl | 2 : 3 | 52 | |
Karel Wanke ml. | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Céčko muži, 18.09.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 942 |
Ondřej Ryšavý | 1 : 3 | 5.04 | 7. - 8. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Patrik Pelech | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 565 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 586 |
Adam Škrobánek | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Aleš Tchuř | 2 : 0 wo. | 6.3 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 6.3 | 25. - 32. |
Dalibor Novák | 1 : 2 | 5.04 | 17. - 32. |
Martin Janečka | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
František Procházka | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 2153 |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Hájek | 1 : 3 | 14 | |
Josef Růžek | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Kout | 0 : 3 wo. | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 wo. | 0 | |
MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2453 |
Matouš Fiala | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2265 |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
Teodor Čablík | 0 : 3 wo. | 0 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 42 |
Filip Uvíra | 3 : 2 | 30 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Svatopluk Kreidl | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Krišica | 1 : 3 | 12 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2076 |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karel Wanke ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Macíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2861 |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 3837 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Adam Horák | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2448 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Vojtěch Haluza | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junior D B17 26.11., (B17), 26.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 2137 |
David Priesel | 2 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Adam Otčenáš | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B17), 06.05.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2356 |
Teodor Čablík | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Cedric Berger | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 18.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 2524 |
Cedric Berger | 3 : 0 wo. | 32.8 | |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | |
Martin Exner | 0 : 3 | 0 | |
Ostravský Permoník turnaj D junior B15, (B15), 24.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Ostravský Permoník turnaj D junior B17, (B17), 20.10.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2001 |
Cedric Berger | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Jakub Planka | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.