Profil hráče

Svatopluk Kreidl

Ročník: 2003
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7163

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 22. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 12. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3761
Štěpán Hájek  3 : 1 104 15. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 13. - 16.
Martin Suk  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Netolička  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4044
Radim Jurášek  3 : 1 104 13. - 14.
Adam Horák  3 : 2 78 13. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Jan Netolička  0 : 3 0 3. - 4.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 2 42 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3009
Jan Gerstdorf  1 : 3 18 11. - 12.
Radim Jurášek  1 : 3 18 9. - 12.
David Linhart  3 : 0 90 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B19), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
79
Body celkem:
2570
Ondřej Kutý  3 : 1 39.36
Lukáš Stupka  0 : 3 0
Štěpán Hájek  3 : 1 39.36
Kristián Mráček  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2383
Radim Jurášek  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Kutý  3 : 2 36 5. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
52
Body celkem:
2644
Tomáš Hrubý  1 : 3 16.8 7. - 8.
Lukáš Stupka  0 : 3 0 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Priesel  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2378
Ondřej Kutý  3 : 2 38.4 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 20.
Dominik Davies  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2918
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 50
Adam Gacek  3 : 0 60
Lukáš Krišica  3 : 1 48
 Prima stavebniny Cup, (B19), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3015
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Daniel Burkart  0 : 3 0
Marek Paták  3 : 1 57.6
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
122
Body celkem:
3079
Daniel Svoboda  0 : 3 0 3. - 4.
Matyáš Hrubý  1 : 3 19.2 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 60 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2444
Mojmír Zálešák  1 : 3 12 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliáš Bencúr  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B19), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2113
Petr Kahle  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 49.2
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2830
Viktor Nezveda  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Suk  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 1 40 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2272
Michal Jurášek  3 : 0 70 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Vojtěch  Haluza   0 : 3 0 9. - 16.
Martin Suk  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2616
Martin Brňák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 2 36
Leoš Gjumija ml.  3 : 1 48
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1642
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 32.
 Turnaj junioři D B15 Moravská Slavia, (B15), 09.06.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
209
Body celkem:
3519
Lukáš Krišica  3 : 0 wo. 55 13. - 14.
Šimon Škurek  3 : 0 110 13. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2674
Filip Walter  3 : 1 57.6 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Leoš Gjumija ml.  2 : 3 28.8 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot