Profil hráče

Jan Netolička

hrac

Ročník: 2002
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons
Registrační číslo: 6750

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 505.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 138. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 19. (05/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 5. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 93.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 28. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 2. (07/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 505 (10) 300 (0)
01.03.2024 515 (23) 300 (0)
01.02.2024 538 (6) 300 (30)
01.01.2024 544 (12) 270 (0)
01.12.2023 556 (11) 270 (0)
01.11.2023 567 (-121) 270 (-334)
01.05.2022 446 (-75) 604 (-447)
01.04.2022 371 (-7) 1051 (0)
01.03.2022 364 (-97) 1051 (-722)
01.02.2022 267 (-50) 1773 (-966)
01.01.2022 217 (-34) 2739 (-1057)
01.12.2021 183 (-19) 3796 (-912)
01.11.2021 164 (-19) 4708 (-1046)
01.10.2021 145 (6) 5754 (-78)
01.09.2021 151 (-3) 5832 (0)
01.08.2021 148 (0) 5832 (0)
01.07.2021 148 (0) 5832 (0)
01.06.2021 148 (0) 5832 (0)
01.03.2021 148 (0) 5832 (0)
01.11.2020 148 (-5) 5832 (-107)
01.10.2020 143 (-5) 5939 (120)
01.04.2020 138 (13) 5819 (-218)
01.03.2020 151 (1) 6037 (0)
01.02.2020 152 (-9) 6037 (-153)
01.01.2020 143 (1) 6190 (43)
01.12.2019 144 (-2) 6147 (230)
01.11.2019 142 (13) 5917 (492)
01.10.2019 155 (1) 5425 (43)
01.09.2019 156 (0) 5382 (0)
01.08.2019 156 (0) 5382 (0)
01.07.2019 156 (-1) 5382 (0)
01.06.2019 155 (11) 5382 (258)
01.05.2019 166 (10) 5124 (228)
01.04.2019 176 (9) 4896 (597)
01.03.2019 185 (-8) 4299 (0)
01.02.2019 177 (44) 4299 (1119)
01.01.2019 221 (46) 3180 (989)
01.12.2018 267 (3) 2191 (0)
01.11.2018 270 (45) 2191 (493)
01.10.2018 315 (-6) 1698 (0)
01.09.2018 309 (-2) 1698 (0)
01.08.2018 307 (2) 1698 (0)
01.07.2018 309 (4) 1698 (0)
01.06.2018 313 (39) 1698 (398)
01.05.2018 352 (36) 1300 (218)
01.04.2018 388 (74) 1082 (343)
01.03.2018 462 (-4) 739 (0)
01.02.2018 458 (-1) 739 (0)
01.01.2018 457 (13) 739 (25)
01.12.2017 470 (2) 714 (0)
01.11.2017 472 (21) 714 (44)
01.10.2017 493 (0) 670 (0)
01.09.2017 493 (0) 670 (0)
01.07.2017 493 (-81) 670 (-343)
01.06.2017 412 (-5) 1013 (0)
01.05.2017 407 (80) 1013 (343)
01.04.2017 487 (4) 670 (0)
01.03.2017 491 (30) 670 (0)
01.02.2017 521 (-82) 670 (-244)
01.01.2017 439 (4) 914 (0)
01.12.2016 443 (-32) 914 (-122)
01.11.2016 411 (66) 1036 (327)
01.10.2016 477 (-7) 709 (0)
01.09.2016 470 (100) 709 (343)
01.06.2016 570 (15) 366 (0)
01.05.2016 585 (-13) 366 (0)
01.04.2016 572 (-8) 366 (0)
01.03.2016 564 (-564) 366 (366)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20245445385155052024
20235675562023
20222172673643714462022
20211481481481481511451641832021
20201431521511381431482020
20192211771851761661551561561561551421442019
20184574584623883523133093073093152702672018
20174395214914874074124934934934724702017
20165645725855704704774114432016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
30
Robert Alexa  1 : 3 30
Dominik Blažíček  0 : 3 0
 2. liga muži C, 21.10.2023 Body celkem:
270
Lumír Klímek  3 : 1 120
Ludmila Šišková  3 : 0 150
 2. liga muži C, 30.01.2022 Body celkem:
0
Roman Švec  0 : 3 0
 2. liga muži C, 29.01.2022 Body celkem:
0
Jan Šťastník  0 : 3 0
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 24
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
10
Body celkem:
604
Petr Nesládek  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Dalibor Novák  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Michal Dvořák  0 : 2 0 17. - 24.
Aleš Tchuř  2 : 0 wo. 6.3 17. - 32.
Petr Hlisnikovský  1 : 3 3.36 1. - 32.
 2. liga muži D, 06.09.2020 Body celkem:
120
Michal Štěpán  0 : 3 0
Marcel Ujfaluši  2 : 3 120
 Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Petr Nesládek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Michal Farník  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Pavel Chodura  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 7. - 8.
Kristián Mraček  0 : 3 0 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 1. - 16.
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
43
Body celkem:
966
Lumír Klímek  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Pavel Cigánek  0 : 2 0 9. - 12.
Martin Janečka  2 : 0 24 9. - 16.
Martin Sládeček  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Ryšavý  3 : 0 19.2 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4248
Svatopluk Kreidl  3 : 0 112 3. - 4.
Kristián Mraček  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Stupka  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3695
Alex Kelar  0 : 3 0 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Stupka  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1057
David Juráň  0 : 2 wo. 0 9. - 10.
Robert Svrlansky  2 : 0 24 9. - 12.
Petr Šimeček  2 : 0 24 9. - 16.
Michal Farník  1 : 3 4.8 1. - 16.
Matěj Černý  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži D, 30.11.2019 Body celkem:
100
Bogdan Staszko  0 : 3 0
Martin Kantor  2 : 3 100
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B19), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3456
Štěpán Hájek  3 : 0 60
Tobiáš Kout  3 : 0 60
Šimon Makovský  0 : 3 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
 OLZA CUP, 09.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
37
Body celkem:
812
Petr Rohun  3 : 0 wo. 10.5 13. - 14.
Lubomír Cienciala  3 : 2 12.6 13. - 16.
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Ryšavý  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B19), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Martin Suk  3 : 0 100 finále
Tomáš Hrubý  3 : 0 80 semifinále
Ondřej Kutý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B19), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2677
Marek Panáček  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1073
Martin Dvořáček  2 : 3 10.08 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 25.2 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 2 12.6 1. - 16.
Marián Hauser  3 : 0 16.8 1. - 32.
 2. liga muži D, 06.10.2019 Body celkem:
50
Tomáš Sigmund  1 : 3 50
Pavel  Brichta  0 : 3 0
 2. liga muži D, 05.10.2019 Body celkem:
250
Milan Hamřík  3 : 0 250
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2488
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Teodor Čablík  3 : 0 70
Adam Gacek  3 : 0 70
Šimon Škurek  0 : 3 wo. 0
Martin Suk  0 : 3 wo. 0
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
657
Body za soupeře:
25
Body celkem:
682
Marián Hauser  1 : 3 3.36 19. - 20.
Aleš Tchuř  1 : 3 3.36 17. - 20.
Petr Nesládek  3 : 2 10.08 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Roman Kujawa  0 : 3 0 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
32
Body celkem:
656
Pavel  Brichta  1 : 2 7.68 27. - 28.
Viktor Urban  0 : 2 0 25. - 28.
Petr Rohun  2 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Petr Šimeček  1 : 2 7.68 17. - 32.
Miroslav Sikora  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
27
Body celkem:
789
Petr Šimeček  0 : 3 0 19. - 20.
Michal Farník  1 : 3 3.84 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Lumír Klímek  1 : 3 3.84 1. - 32.
 2. liga muži C, 30.03.2019 Body celkem:
200
Patrik Bolf  3 : 0 200
Petr Stryja  0 : 3 0
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
33
Body celkem:
740
Martin Pekárek   2 : 1 11.52 23. - 24.
Viktor Urban  1 : 2 7.68 21. - 24.
Michal Farník  0 : 2 0 17. - 24.
Milan Hamřík  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Petr Hlisnikovský  1 : 3 3.84 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4201
Tomáš Holinka  3 : 0 100 finále
Matyáš Hrubý  3 : 0 80 semifinále
Karel Wanke ml.  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Jan Rutterle  0 : 3 0 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži C, 27.01.2019 Body celkem:
150
Marián Hauser  3 : 2 90
Dominik Riška  2 : 3 60
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
225
Martin Janečka  3 : 1 100
Pavel  Brichta  3 : 0 125
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
22
Body celkem:
744
Milan Hamřík  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Marián Hauser  0 : 2 0 13. - 16.
Jaroslav Štěpař  1 : 2 8.4 9. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 3 0 1. - 16.
Boris Heneš  3 : 1 13.44 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2838
Adam Horák  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4181
Martin Suk  3 : 0 100 finále
Viktor Nezveda  3 : 2 48 semifinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3612
Kristián Mraček  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Ivanco  3 : 0 96 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gacek  3 : 0 80 1. - 16.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
31
Body celkem:
889
Kateřina Pavlusová  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
Petr Stryja  1 : 2 9.6 13. - 16.
Petr Nesládek  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Rohun  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 3. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
125
Boris Heneš  0 : 3 0
Jaroslav Krátký  3 : 0 125
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2690
Martin Suk  0 : 3 0 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Martin Brňák  0 : 3 0 3. - 4.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Jarý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
250
Body celkem:
3694
Viktor Nezveda  2 : 3 40 finále
Jan Rutterle  3 : 0 80 semifinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Kolář  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 3. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
100
Petr Omelka  3 : 2 60
Vladimír Vaněk  2 : 3 40
 3. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
125
Jaroslav Bělohlávek  0 : 3 0
Roman Šišák  3 : 0 125
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
610
Body za soupeře:
29
Body celkem:
639
Barbora Brodová  2 : 0 wo. 8.4 23. - 24.
Jaroslav Hemelka  1 : 2 6.72 21. - 24.
Pavel Cigánek  1 : 2 6.72 17. - 24.
Michal Šoman  2 : 1 7.56 17. - 32.
Tomáš Tauš  0 : 3 0 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3612
Martin Štěpán ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Faríd Farrag  3 : 0 96 5. - 8.
Kristián Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2961
Matyáš Dufek  3 : 0 wo. 50 15. - 16.
Martin Brňák  1 : 3 20 13. - 16.
Matěj Sezemský  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2820
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 10.
Daniel Svoboda  3 : 1 64 9. - 12.
Kristián Mraček  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B19), 05.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2543
Matyáš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 72
Martin Brňák  1 : 3 14.4
 5. kolo D-TOUR FAJNE, 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 3. Liga Muži E, 07.04.2018 Body celkem:
100
Petr Pejčoch  3 : 0 100
Vladimír Jirka  0 : 3 0
 4. kolo D-TOUR FAJNE, 03.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 18.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3383
Cedric Berger  3 : 0 wo. 32.8
Adam Gacek  3 : 0 65.6
Martin Exner  3 : 0 65.6
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 17.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jakub Slavíček  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Michal Macíček   0 : 3 0
 3. Liga Muži E, 28.01.2018 Body celkem:
0
Zdeněk Brož  0 : 3 0
Michal Farník  0 : 3 0
 3. Liga Muži E, 27.01.2018 Body celkem:
0
Luděk Král  0 : 3 wo. 0
Larry Massignan  0 : 3 wo. 0
Tomáš Drozd  0 : 3 wo. 0
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2417
Tomáš Hrubý  3 : 0 70 11. - 12.
František Procházka  1 : 3 14 9. - 12.
Šimon Škurek  3 : 0 70 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 3. Liga Muži E, 02.12.2017 Body celkem:
25
Pavel Holinka  1 : 3 25
Martin Kantor  0 : 3 0
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B17), 05.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
83
Body celkem:
2333
Filip Čepelák  1 : 3 13.12 3. - 4.
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 20.5 1. - 16.
 3. Liga Muži E, 22.10.2017 Body celkem:
20
Robert Turský  0 : 3 0
Vladimír Vaněk  1 : 3 20
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior B17, (B17), 21.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2358
Filip Čepelák  2 : 3 32 15. - 16.
Vojtěch Mohelník  1 : 3 16 13. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 D-tour junior 4.kolo B17, (B17), 13.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Mistrovský turnaj mužů D, 22.04.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B17), 25.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Michal Macíček   0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Filip Čepelák  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Tomáš Holinka  3 : 0 80 3. - 4.
Filip Čepelák  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krišica  3 : 0 60 čtvrtfinále
Vojtěch Volák  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2315
Alfréd Nezveda  3 : 1 48 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alesio Carducci  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B15), 19.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Mistrovský turnaj mužů D, 01.10.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2849
František Procházka  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Lukáš Krejčí  2 : 3 32 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 04.06.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Karel Tetur  3 : 0 60 7. - 8.
Pavel Konrád  0 : 3 0 5. - 8.
Kristián Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 19.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2397
Viktor Nezveda  0 : 3 0
Jakub Stoniš  3 : 0 50
Filip Čepelák  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů D, 30.01.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
244
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
 Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015
Pořadí: 54
Body za pořadí:
122
Body za soupeře:
0
Body celkem:
122
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 02.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
13
Body celkem:
2773
Filip Čepelák  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot