Profil hráče

Alex Kelar

hrac

Ročník: 2005
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži B
Registrační číslo: 5002

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 29.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 16. (11/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (09/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (05/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (12/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 5. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 29 (-3) 19521 (0)
01.05.2024 26 (0) 19521 (0)
01.04.2024 26 (-2) 19521 (-1498)
01.03.2024 24 (-2) 21019 (-900)
01.02.2024 22 (-4) 21919 (-610)
01.01.2024 18 (4) 22529 (773)
01.12.2023 22 (-6) 21756 (-813)
01.11.2023 16 (0) 22569 (-760)
01.10.2023 16 (2) 23329 (716)
01.09.2023 18 (0) 22613 (0)
01.08.2023 18 (0) 22613 (0)
01.07.2023 18 (0) 22613 (0)
01.06.2023 18 (-1) 22613 (0)
01.05.2023 17 (1) 22613 (0)
01.04.2023 18 (5) 22613 (1455)
01.03.2023 23 (3) 21158 (932)
01.02.2023 26 (4) 20226 (1320)
01.01.2023 30 (0) 18906 (348)
01.12.2022 30 (4) 18558 (1042)
01.11.2022 34 (8) 17516 (2402)
01.10.2022 42 (9) 15114 (2582)
01.09.2022 51 (-4) 12532 (-1532)
01.08.2022 47 (0) 14064 (0)
01.07.2022 47 (2) 14064 (0)
01.06.2022 49 (6) 14064 (1336)
01.05.2022 55 (-2) 12728 (-300)
01.04.2022 53 (8) 13028 (2235)
01.03.2022 61 (1) 10793 (-99)
01.02.2022 62 (21) 10892 (2358)
01.01.2022 83 (5) 8534 (0)
01.12.2021 88 (46) 8534 (2150)
01.11.2021 134 (39) 6384 (1953)
01.10.2021 173 (1) 4431 (0)
01.09.2021 174 (45) 4431 (1532)
01.08.2021 219 (3) 2899 (0)
01.07.2021 222 (5) 2899 (0)
01.06.2021 227 (0) 2899 (0)
01.03.2021 227 (0) 2899 (0)
01.11.2020 227 (119) 2899 (1360)
01.10.2020 346 (13) 1539 (300)
01.04.2020 359 (31) 1239 (0)
01.03.2020 390 (-25) 1239 (-115)
01.02.2020 365 (-56) 1354 (-467)
01.01.2020 309 (-65) 1821 (-1176)
01.12.2019 244 (-49) 2997 (-1021)
01.11.2019 195 (5) 4018 (0)
01.10.2019 200 (-38) 4018 (-1167)
01.09.2019 162 (0) 5185 (0)
01.08.2019 162 (0) 5185 (0)
01.07.2019 162 (-1) 5185 (0)
01.06.2019 161 (2) 5185 (0)
01.05.2019 163 (-15) 5185 (-733)
01.04.2019 148 (-8) 5918 (-433)
01.03.2019 140 (0) 6351 (177)
01.02.2019 140 (0) 6174 (34)
01.01.2019 140 (13) 6140 (488)
01.12.2018 153 (13) 5652 (496)
01.11.2018 166 (2) 5156 (0)
01.10.2018 168 (35) 5156 (1167)
01.09.2018 203 (-4) 3989 (0)
01.08.2018 199 (0) 3989 (0)
01.07.2018 199 (1) 3989 (0)
01.06.2018 200 (0) 3989 (0)
01.05.2018 200 (28) 3989 (733)
01.04.2018 228 (60) 3256 (1156)
01.03.2018 288 (89) 2100 (877)
01.02.2018 377 (-1) 1223 (0)
01.01.2018 376 (156) 1223 (698)
01.12.2017 532 (-532) 525 (525)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241822242626292024
20233026231817181818181616222023
20228362615355494747514234302022
2021227227222219174173134882021
20203093653903593462272020
20191401401401481631611621621622001952442019
20183763772882282002001991992031681661532018
20175322017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 31
Body za pořadí:
2288
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2288
Martin Kříž  3 : 1 0 31. - 32.
Pavel Jakubů  1 : 3 0 29. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 3 wo. 0 25. - 32.
Luboš Walter ml.  2 : 3 0 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Michal Jurášek  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Zapala  1 : 3 0 semifinále
Ladislav Burián  3 : 0 0 čtvrtfinále
Ondřej Souhrada  3 : 2 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Jakub Zapala  2 : 3 0 11. - 12.
David Linhart  2 : 3 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 14.01.2024 Body celkem:
0
Jáchym Mraček  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 Body celkem:
720
Joan Lezaud  0 : 3 wo. 0
Adolf Středa  3 : 1 720
 Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Tomáš Novák  3 : 2 0 13. - 14.
Luboš Walter ml.  3 : 1 0 13. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Michal Jurášek  3 : 1 0 7. - 8.
Jakub Zapala  2 : 3 0 5. - 8.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 1 0 1. - 16.
 Strahov - muži A, 11.11.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Luboš Walter ml.  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Adam Sinkule  2 : 3 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 03.10.2023 Body celkem:
900
Adolf Středa  3 : 0 900
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Martin Ředina  0 : 3 0 finále
Ladislav Procházka  3 : 0 0 semifinále
Martin Kříž  3 : 0 0 čtvrtfinále
Martin Sládeček  3 : 0 0 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Strahov - muži A, 23.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 10.
Petr Marek  3 : 0 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
 Finále smíšené ligy 2022/2023, 27.05.2023 Body celkem:
0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
720
Walter Herold  Veedla  3 : 1 720
 Extraliga muži 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
180
David Zeman  0 : 3 0
Matej Hrnčiřík  1 : 3 180
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
3085
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3371
Luboš Walter ml.  3 : 0 104 21. - 22.
Michal Jurášek  3 : 1 83.2 21. - 24.
Jaroslav Cerman  1 : 3 20.8 17. - 24.
Adolf Středa  3 : 0 78 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
 FAJNE Áčko muži, 11.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3747
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jaroslav Cerman  1 : 3 21.6 5. - 8.
David Zeman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Ryba  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 166.4 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 130 1. - 16.
 Extraliga muži 2022/2023, 29.01.2023 Body celkem:
0
Martin Volf  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
720
Jáchym Mraček  3 : 2 540
Michal Jadrníček  1 : 3 180
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3418
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 9. - 10.
Jakub Zapala  3 : 0 90 9. - 12.
Petr Marek  3 : 2 54 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2022/2023, 06.01.2023 Body celkem:
0
Petr Martin  0 : 3 0
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2580
Martin Ředina  3 : 1 49.6 finále
Aleš Kubíček  3 : 1 39.68 semifinále
Petr Rohun  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Smíšená liga 2022/2023, 13.12.2022 Body celkem:
0
Filip Kočárek  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
David Linhart  3 : 0 160 finále
Mojmír Zálešák  3 : 0 128 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1425
Václav Pavlovec  2 : 0 40 23. - 24.
Jakub Zapala  1 : 2 16 21. - 24.
David Linhart  0 : 2 0 17. - 24.
Jakub Strauss  2 : 0 40 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
120
Vojtěch Martinovský  1 : 3 120
František Procházka  0 : 3 0
 1. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
960
Miroslav Kolář  3 : 0 600
David Linhart  3 : 2 360
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
David Linhart  3 : 0 144 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2232
Michal Jadrníček  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 49.6 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2555
Tomáš Novák  3 : 2 37.2 finále
Michal Jurášek  3 : 1 39.68 semifinále
Adolf Středa  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 31 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
466
Body celkem:
8259
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Michal Jurášek  3 : 1 153.6 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 144 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 1. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
620
Jakub Vavřík  1 : 3 120
Martin Kříž  3 : 0 500
 1. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
1000
Ondřej Bořil  3 : 0 500
Jaroslav Novák  3 : 0 500
 Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
280
Pavel Jakubů  2 : 3 280
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2582
Michal Jurášek  3 : 1 49.6 finále
Benjamin Bergel  3 : 0 49.6 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
463
Body celkem:
8932
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Faríd Farrag  3 : 0 208 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR U23 2022, (), 21.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
346
Body celkem:
6190
Benjamin Bergel  3 : 1 124.8 5. - 6.
Daniel Šrámek  3 : 0 156 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Finále play off 2021/2022, 15.05.2022 Body celkem:
180
Petr Marek  1 : 3 180
 Semifinále play off 2021/2022, 14.05.2022 Body celkem:
0
Joan Lezaud  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2516
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 9. - 10.
Vlastimil Kozák  3 : 2 42 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 70 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
Boris Heneš  3 : 0 56 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2235
Martin Ředina  1 : 3 12.4 finále
Martin Sládeček  3 : 1 39.68 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Martin David  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Extraliga muži 2021/2022, 20.02.2022 Body celkem:
140
Lukáš Jelínek  1 : 3 140
 Extraliga muži 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
700
Luboš Walter st.  3 : 0 700
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 Extraliga muži 2021/2022, 15.02.2022 Body celkem:
0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 1. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
100
Radovan Kojecký  1 : 3 100
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4996
Lukáš Kučiak  3 : 0 128 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 25.6 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 1. - 16.
 ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2558
Aleš Kubíček  3 : 2 37.2 finále
Martin Kantor  3 : 0 49.6 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 0 31 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
251
Body celkem:
3995
Radim Jurášek  3 : 0 96 5. - 6.
Jan Holuša  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
240
Jakub Vavřík  3 : 2 240
 Extraliga muži 2021/2022, 21.11.2021 Body celkem:
360
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Martin Volf  2 : 3 360
 Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1443
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1550
Martin Kantor  3 : 0 37 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 29.6 semifinále
Adam Gacek  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 18.5 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
580
Body celkem:
8656
Vojtěch Martinovský  3 : 0 200 finále
Matěj Bomba  3 : 0 160 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 100 1. - 16.
 1. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
480
Ladislav Burián  1 : 3 80
Marek Ryneš  3 : 0 400
 1. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
160
Lukáš Matoušek  2 : 3 160
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Tomáš Holinka  3 : 0 156 5. - 6.
Faríd Farrag  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Kutý  3 : 0 130 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1313
Michal Vaněk  3 : 2 18.6 9. - 10.
Tomáš Vysloužil  3 : 1 24.8 9. - 12.
Vít Zachodil  3 : 0 31 9. - 16.
Martin Ředina  1 : 3 6.2 1. - 16.
Boris Heneš  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Ostrava Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1443
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1532
Lukáš Stupka  3 : 0 37 finále
Petr Stryja  3 : 0 29.6 semifinále
Jaroslav Štěpař  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1360
Lukáš  Kamp  3 : 1 26.88 3. - 4.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 semifinále
Martin Sládeček  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 0 21 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 0 16.8 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
David Linhart  3 : 0 160 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 128 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 2. liga muži D, 05.09.2020 Body celkem:
300
Roman Kujawa  3 : 0 150
Petr Masopust  3 : 0 150
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
67
Body celkem:
939
Pavel Holík  3 : 0 21 9. - 10.
Roman Moravec  3 : 1 16.8 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 0 21 9. - 16.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Pekárek   3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Karel Matoušek  2 : 3 83.2 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži D, 26.01.2020 Body celkem:
300
Tomáš Sadílek  3 : 0 150
Tomáš Vysloužil  3 : 0 150
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
František Procházka  1 : 3 36 finále
Matěj Bomba  3 : 0 144 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4322
Jan Netolička  3 : 0 112 3. - 4.
Jáchym Mraček  1 : 3 22.4 semifinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Gacek  3 : 0 70 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3147
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5742
František Procházka  0 : 3 0 finále
Lukáš Krejčí  3 : 0 128 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
František Procházka  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Tomáš Hrubý  3 : 0 84 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 70 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
346
Body celkem:
5012
Lukáš Krejčí  3 : 0 128 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 25.6 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 OLZA CUP, 09.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1054
Martin Sládeček  1 : 3 5.04 5. - 6.
Roman Moravec  3 : 1 20.16 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 21 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Martin Štěpán ml.  1 : 3 41.6 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 41.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4244
Martin Štěpán ml.  3 : 0 wo. 56 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Hazucha  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
548
Body celkem:
8624
Karel Matoušek  3 : 1 160 finále
David Linhart  3 : 1 128 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
693
Body za soupeře:
74
Body celkem:
767
Michal Šoman  2 : 0 24.8 29. - 30.
Vít Zachodil  2 : 0 24.8 29. - 32.
Lumír Klímek  0 : 2 0 25. - 32.
Roman Moravec  1 : 2 9.92 17. - 32.
Michal Vaněk  1 : 3 4.96 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3048
František Procházka  3 : 2 48 9. - 10.
Daniel Burkart  3 : 0 80 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 80 9. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
588
Body celkem:
8664
David Linhart  3 : 0 200 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 128 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1176
Marek Holuša  2 : 0 28.8 7. - 8.
Roman Moravec  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Sigmund  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 19.2 1. - 16.
Roman Marek  3 : 2 11.52 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4985
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Viktor Nezveda  3 : 0 112 semifinále
Martin Suk  3 : 0 84 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza   3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
422
Body celkem:
8215
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 192 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1021
Petr Hlisnikovský  2 : 0 25.2 7. - 8.
Marek Holuša  1 : 2 10.08 5. - 8.
Bogdan Staszko  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 1 16.8 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
78
Body celkem:
3075
Faríd Farrag  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
524
Body celkem:
9281
Martin Štěpán ml.  3 : 2 132 finále
Faríd Farrag  3 : 2 105.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 132 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1167
Tomáš Sigmund  2 : 1 17.28 7. - 8.
Tomáš Hanzelka  1 : 2 11.52 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 2 14.4 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 19.2 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3096
Jan Netolička  3 : 0 80 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 12.
Štěpán Hájek  3 : 0 80 9. - 16.
Adam Jiroušek  1 : 3 16 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4561
Matěj Bomba  3 : 0 108 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Martin Štěpán ml.  3 : 1 56 9. - 10.
David Linhart  3 : 0 70 9. - 12.
Filip Čepelák  3 : 0 70 9. - 16.
Jáchym Mraček  1 : 3 14 1. - 16.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
45
Body celkem:
733
Marika Doubravová  0 : 2 0 17. - 18.
Leoš Gjumija st.  2 : 1 10.08 17. - 20.
Václav Němec  2 : 0 16.8 17. - 24.
Aleš Tchuř  2 : 1 10.08 17. - 32.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Šimka  3 : 2 7.56 1. - 64.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1166
Petr Stryja  2 : 1 17.28 7. - 8.
Roman Moravec  0 : 2 0 5. - 8.
Aleš Kubíček  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 19.2 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
61
Body celkem:
877
Oldřich Kellner  2 : 1 11.52 17. - 18.
Aleš Tchuř  2 : 1 11.52 17. - 20.
David Neugebauer  2 : 0 19.2 17. - 24.
Jaroslav Bělohlávek  2 : 0 19.2 17. - 32.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6867
František Procházka  1 : 3 41.6 3. - 4.
Karel Matoušek  2 : 3 83.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Šimon Škurek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Martin Exner  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Hrubý  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5820
František Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 132 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
František Procházka  1 : 3 36 finále
Karel Matoušek  3 : 0 144 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
47
Body celkem:
688
Pavel  Brichta  2 : 1 10.08 21. - 22.
Boris Heneš  2 : 1 10.08 21. - 24.
Pavel Krajsa  1 : 2 6.72 17. - 24.
Aleš Tchuř  2 : 1 10.08 17. - 32.
Petr Rohun  1 : 3 3.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4929
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
Faríd Farrag  2 : 3 57.6 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 31
Body za pořadí:
497
Body za soupeře:
28
Body celkem:
525
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 8.4 31. - 32.
Jaroslav Hemelka  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Jiří Pinka  0 : 2 0 25. - 32.
Martin Honek  1 : 2 6.72 17. - 32.
Marek Holuša  0 : 3 0 1. - 32.
Boris Heneš  3 : 0 12.6 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
František Procházka  3 : 1 102.4 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5670
Karel Matoušek  1 : 3 32 finále
František Procházka  3 : 2 76.8 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Faríd Farrag  3 : 0 112 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
David Linhart  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4963
František Procházka  0 : 3 0 finále
Lukáš Krejčí  3 : 1 89.6 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 84 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Filip Šarboch  1 : 3 31.2 7. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 31.2 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Martin Štěpán ml.  3 : 0 208 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 41.6 semifinále
David Linhart  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3863
František Procházka  1 : 3 24 7. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Viktor Nezveda  3 : 0 100 finále
Daniel Ivanco  3 : 0 80 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
212
Body celkem:
3793
Viktor Nezveda  3 : 1 86.4 7. - 8.
Kristián Mraček  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Martin Štěpán ml.  3 : 1 144 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 144 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jakub Strapek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3353
Daniel Ivanco  3 : 0 100 13. - 14.
Lukáš Krejčí  3 : 0 100 13. - 16.
Filip Šarboch  1 : 3 20 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Čepelák  3 : 0 80 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
220
Body celkem:
5324
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Jakub Strapek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3314
Karel Matoušek  1 : 3 20 11. - 12.
Filip Šarboch  1 : 3 20 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 100 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7075
Jakub Gogol  0 : 3 0 finále
Martin Mach  3 : 0 160 semifinále
David Linhart  3 : 0 120 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 100 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B15), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Daniel Ivanco  3 : 0 72
Eliáš Bencúr  3 : 0 72
Jakub Stoniš  3 : 0 72
Filip Čepelák  3 : 0 72
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4991
Matyáš Hrubý  3 : 0 60
Adam Horák  3 : 0 60
Daniel Svoboda  3 : 0 96
Jakub Strapek  3 : 0 96
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
František Procházka  1 : 3 41.6 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Slanina  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
207
Body celkem:
3252
Matúš Maťas  2 : 3 36 9. - 10.
Matyáš Smetana  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Matěj Bomba  3 : 0 128 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3265
Kristián Mraček  1 : 3 18 9. - 10.
Pavel Konrád  3 : 1 72 9. - 12.
Filip Franc  3 : 1 72 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 1 57.6 1. - 32.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
David Linhart  3 : 0 80
Martin Mach  3 : 0 80
Faríd Farrag  1 : 3 25.6
František Procházka  1 : 3 25.6
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 28.8 semifinále
Martin Mach  3 : 0 108 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4541
Adam Otčenáš  3 : 0 132 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Kristián Mraček  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Ondřej Slanina  3 : 0 110 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
367
Body celkem:
6912
Matěj Bomba  3 : 0 100.2
Martin Štěpán ml.  3 : 0 100.2
Alfréd Nezveda  3 : 0 167
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4110
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
164
Body celkem:
4043
František Procházka  2 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
396
Body celkem:
8865
 bye  3 : 0
Filip Walter  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4156
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Jáchym Mraček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
268
Body celkem:
3604
Lukáš Hrbáček  3 : 0 0
Jáchym Mraček  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
307
Body celkem:
5732
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Leon Krysiak  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
206
Body celkem:
5141
Filip Šarboch  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 2 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
441
Body celkem:
6986
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Daniel Svoboda  3 : 0 0
David Linhart  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5693
Adam Horák  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 1 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
228
Body celkem:
3731
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Jáchym Mraček  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
300
Body celkem:
5725
Martin Mach  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
269
Body celkem:
3322
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
Tomáš Hrbáček  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
Jáchym Mraček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Filip Walter  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3531
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Kristián Mraček  1 : 3 0
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3121
Kristián Mraček  3 : 1 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
266
Body celkem:
6468
 bye  3 :  0
František Procházka  3 : 0 0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Faríd Farrag  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5677
Filip Walter  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 11.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4312
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4384
 bye  3 :  0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
František Procházka  1 : 3 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 02.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
246
Body celkem:
3690
Martin Mach  3 : 0 0
Alex Vrobel   3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
František Procházka  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 02.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
65
Body celkem:
2825
Filip Franc  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Otakar Polák  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 12.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4312
Adam Horák  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4005
 bye  3 :  0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Adam Horák  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot