Profil hráče

Martin Sládeček

hrac

Ročník: 1988
Klub: Corkers Ostrava
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "A"
Registrační číslo: 1323

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 28.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 25. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 3. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 28 (-3) 19945 (14)
01.05.2024 25 (4) 19931 (2430)
01.04.2024 29 (3) 17501 (1205)
01.03.2024 32 (3) 16296 (752)
01.02.2024 35 (5) 15544 (1651)
01.01.2024 40 (3) 13893 (561)
01.12.2023 43 (8) 13332 (1776)
01.11.2023 51 (2) 11556 (0)
01.10.2023 53 (13) 11556 (1613)
01.09.2023 66 (0) 9943 (0)
01.08.2023 66 (0) 9943 (0)
01.07.2023 66 (1) 9943 (0)
01.06.2023 67 (31) 9943 (2794)
01.05.2023 98 (91) 7149 (4022)
01.04.2023 189 (48) 3127 (802)
01.03.2023 237 (-78) 2325 (-1537)
01.02.2023 159 (2) 3862 (0)
01.01.2023 161 (-2) 3862 (0)
01.12.2022 159 (25) 3862 (537)
01.11.2022 184 (-5) 3325 (0)
01.10.2022 179 (-27) 3325 (-765)
01.09.2022 152 (-1) 4090 (0)
01.08.2022 151 (4) 4090 (0)
01.07.2022 155 (-37) 4090 (-1995)
01.06.2022 118 (-13) 6085 (-1168)
01.05.2022 105 (-6) 7253 (-415)
01.04.2022 99 (17) 7668 (1788)
01.03.2022 116 (-23) 5880 (-1937)
01.02.2022 93 (-21) 7817 (-2156)
01.01.2022 72 (-5) 9973 (-680)
01.12.2021 67 (6) 10653 (0)
01.11.2021 73 (4) 10653 (0)
01.10.2021 77 (1) 10653 (0)
01.09.2021 78 (-1) 10653 (0)
01.08.2021 77 (0) 10653 (0)
01.07.2021 77 (-2) 10653 (216)
01.06.2021 75 (0) 10437 (0)
01.03.2021 75 (-1) 10437 (0)
01.11.2020 74 (-5) 10437 (-646)
01.10.2020 69 (-6) 11083 (0)
01.04.2020 63 (1) 11083 (-707)
01.03.2020 64 (4) 11790 (546)
01.02.2020 68 (-1) 11244 (420)
01.01.2020 67 (3) 10824 (234)
01.12.2019 70 (-1) 10590 (0)
01.11.2019 69 (1) 10590 (0)
01.10.2019 70 (5) 10590 (149)
01.09.2019 75 (0) 10441 (0)
01.08.2019 75 (0) 10441 (0)
01.07.2019 75 (0) 10441 (0)
01.06.2019 75 (4) 10441 (635)
01.05.2019 79 (21) 9806 (1219)
01.04.2019 100 (42) 8587 (2287)
01.03.2019 142 (15) 6300 (1144)
01.02.2019 157 (50) 5156 (1518)
01.01.2019 207 (57) 3638 (1405)
01.12.2018 264 (70) 2233 (825)
01.11.2018 334 (329) 1408 (1228)
01.10.2018 663 (-18) 180 (0)
01.09.2018 645 (-4) 180 (0)
01.08.2018 641 (-2) 180 (0)
01.07.2018 639 (3) 180 (0)
01.06.2018 642 (-1) 180 (0)
01.05.2018 641 (40) 180 (0)
01.04.2018 681 (3) 180 (0)
01.03.2018 684 (3) 180 (0)
01.02.2018 687 (-1) 180 (0)
01.01.2018 686 (-110) 180 (-180)
01.04.2017 576 (6) 360 (0)
01.03.2017 582 (-91) 360 (-420)
01.02.2017 491 (-19) 780 (0)
01.01.2017 472 (-95) 780 (-540)
01.12.2016 377 (-10) 1320 (0)
01.11.2016 367 (-90) 1320 (-840)
01.10.2016 277 (-2) 2160 (0)
01.09.2016 275 (-3) 2160 (0)
01.06.2016 272 (-16) 2160 (-240)
01.05.2016 256 (-53) 2400 (-641)
01.04.2016 203 (-47) 3041 (-1482)
01.03.2016 156 (-11) 4523 (-420)
01.02.2016 145 (-30) 4943 (-1315)
01.01.2016 115 (14) 6258 (3743)
01.12.2015 129 (-34) 2515 (-759)
01.11.2015 95 (14) 3274 (540)
01.10.2015 109 (-34) 2734 (-1305)
01.09.2015 75 (0) 4039 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20244035322925282024
202316115923718998676666665351432023
20227293116991051181551511521791841592022
202175757777787773672021
20206768646369742020
201920715714210079757575757069702019
20186866876846816416426396416456633342642018
20174724915825762017
20161151451562032562722752773673772016
201575109951292015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 O pohár starosty města Uherské Hradiště Muži B, 25.05.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Jan Břeň  2 : 3 0 finále
Michal Vaněk  3 : 2 0 semifinále
Radovan Kojecký  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Muži B - Morenďácké B-čko, 27.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Petr Kopecký  3 : 1 0 finále
Josef Šebek  3 : 0 0 semifinále
Boris Heneš  3 : 0 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
1200
Luboš Walter ml.  3 : 0 600
Petr Volný  3 : 0 600
 Prima Stavebniny Cup - Muži A, 06.04.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 9. - 10.
Petr Veselý st.  3 : 0 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Muži B, 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Aleš Kubíček  3 : 0 0 semifinále
Tereza Široká  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M35+), 06.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Ondřej Ertl  0 : 3 0 finále
Petr Veselý  3 : 1 0 semifinále
Michal Štěpán  3 : 1 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 0 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2901
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2901
Tomáš Novák  3 : 0 0 23. - 24.
Jakub Zapala  2 : 3 0 21. - 24.
Filip Richtárech  0 : 3 0 17. - 24.
Václav Pavlovec  3 : 0 0 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jan Šťastník  3 : 1 0 5. - 6.
Petr Volný  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Šimon Rynt  1 : 2 0 5. - 6.
Martin Kříž  2 : 0 0 5. - 8.
Michal Bodiš  1 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Šťastník  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
1200
Jiří Dušek  3 : 0 600
Ondřej Pavelka  3 : 0 600
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Michal Štěpán  2 : 0 0 5. - 6.
Lukáš  Kamp  2 : 1 0 5. - 8.
Josef Šebek  1 : 3 0 čtvrtfinále
Jaroslav Kaleta  3 : 0 0 1. - 16.
Ondřej Dostál  3 : 1 0 1. - 32.
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Ladislav Burián  3 : 1 0 9. - 10.
Martin Kantor  3 : 0 0 9. - 12.
Pavel Cigánek  3 : 1 0 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
700
Matyáš Dufek  2 : 3 200
Stanislav Jurčík  3 : 0 500
 Masters FAJNE OSTRAVA, (M35+), 18.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Ondřej Souhrada  2 : 3 0 finále
Michal Štěpán  3 : 0 0 semifinále
Daniel Čech  3 : 0 0 čtvrtfinále
Lukáš  Kamp  3 : 1 0 1. - 16.
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Pavel Cigánek  3 : 0 0 9. - 10.
Aleš Kubíček  3 : 0 0 9. - 12.
Michal Štěpán  3 : 0 0 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 0 1. - 32.
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Jiří Dušek  2 : 0 0 9. - 10.
Ondřej Souhrada  2 : 0 0 9. - 12.
Jan Šťastník  2 : 0 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Široká  3 : 2 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2794
Tomáš Novák  3 : 1 64 11. - 12.
Adam Sinkule  2 : 3 32 9. - 12.
Václav Pavlovec  3 : 1 64 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 16 1. - 16.
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2220
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Michal Vaněk  3 : 0 49.6 semifinále
Michal Štěpán  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 0 31 1. - 16.
 3. liga muži D, 23.04.2023 Body celkem:
450
David Vágner  3 : 0 150
Jaroslav Kaleta  3 : 0 150
Petr Hlisnikovský  3 : 0 150
 3. liga muži D, 22.04.2023 Body celkem:
300
David Vágner  3 : 0 150
Petr Rohun  3 : 0 150
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1052
Viktor Nezveda  2 : 0 24.8 17. - 18.
Lukáš Matoušek  2 : 0 24.8 17. - 20.
Miloslav Felkl  2 : 0 24.8 17. - 24.
Daniel Vrána  2 : 0 24.8 17. - 32.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 18.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2590
Jan Lempart  3 : 0 62 finále
Petr Nesládek  3 : 0 49.6 semifinále
Martin Kantor  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 31 1. - 16.
 Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1788
Petr Kopecký  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 9.92 semifinále
Tomáš Tauš  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Aleš Kubíček  3 : 0 31 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1537
Tomáš Hanzelka  2 : 3 16.8 finále
Pavel Cigánek  3 : 0 33.6 semifinále
Petr Nesládek  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
757
Body za soupeře:
8
Body celkem:
765
Milan Hamřík  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Patrik Pelech  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
130
Body celkem:
1995
Jiří Dušek  3 : 0 49.6 3. - 4.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 semifinále
Michal Jirka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1168
Petr Hlisnikovský  2 : 0 25.2 5. - 6.
Jiří Pinka  2 : 0 25.2 5. - 8.
Alex Kelar  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Michal Farník  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
39
Body celkem:
1348
Martin Štěpán ml.  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Ladislav Burián  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Vítězslav Lazar  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Jan Ryba  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 1 26.24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1696
Body za soupeře:
210
Body celkem:
1906
Jakub Slavíček  2 : 0 60 33. - 34.
Michal Jirka  2 : 0 60 33. - 36.
Aleš Kubíček  2 : 0 wo. 30 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Kristián Mraček  0 : 3 0 1. - 64.
 Extraliga Muži 2019/2020, 02.02.2020 Body celkem:
220
Petr Marek  1 : 3 220
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2019/2020, 01.02.2020 Body celkem:
0
Martin Švec  0 : 3 0
David Zeman  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1580
Tomáš Sigmund  3 : 0 38.4 3. - 4.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 semifinále
Filip Nosek  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1756
Jan Ryšavý  2 : 1 24.6 9. - 10.
Jiří Dušek  2 : 1 24.6 9. - 12.
Marcel Ujfaluši  2 : 0 41 9. - 16.
Petr Kopecký  1 : 3 8.2 1. - 16.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1398
Milan Matějka  2 : 1 19.68 17. - 18.
Tomáš Tauš  2 : 0 32.8 17. - 20.
Jiří Pinka  2 : 0 32.8 17. - 24.
Tomáš Sigmund  2 : 0 32.8 17. - 32.
Petr Kopecký  1 : 3 6.56 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
137
Body celkem:
1798
Martin Ředina  2 : 3 19.2 finále
Tomáš Sigmund  3 : 0 38.4 semifinále
Petr Rohun  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Robert Svrlansky  3 : 0 24 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Extraliga Muži 2019/2020, 17.11.2019 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2019/2020, 16.11.2019 Body celkem:
0
Mahesh Mangaonkar  0 : 3 0
Ondřej Ertl  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1375
Martin Vaněk  3 : 0 33.6 3. - 4.
Martin Ředina  1 : 3 6.72 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Extraliga Muži 2019/2020, 13.10.2019 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Martin Švec  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2019/2020, 12.10.2019 Body celkem:
0
Petr Marek  0 : 3 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1377
Roman Kujawa  3 : 0 33.6 3. - 4.
Martin Ředina  2 : 3 13.44 semifinále
Martin Kantor  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Ondřej Bořil  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1779
Roman Švec  0 : 3 0 finále
Miroslav Sikora  3 : 0 38.4 semifinále
Filip Nosek  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Veronika Malinowská  3 : 0 24 1. - 16.
Viktor Urban  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
149
Body celkem:
2044
David Juráň  3 : 0 48 finále
Lukáš  Kamp  3 : 0 38.4 semifinále
Martin Němec  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Petr Stryja  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
540
Kamil Jankovič  3 : 0 300
Pavel Jakubů  3 : 1 240
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1747
Roman Švec  0 : 3 0 finále
Vítězslav Lazar  3 : 2 23.04 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 1 19.2 1. - 16.
Vojtěch Mohelník  3 : 1 15.36 1. - 32.
 OLZA CUP, 09.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1144
Alex Kelar  3 : 1 20.16 5. - 6.
Marek Holuša  3 : 0 25.2 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Robert Svrlansky  3 : 0 21 1. - 16.
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1518
Tomáš Hanzelka  1 : 3 8.4 finále
Vítězslav Lazar  3 : 1 26.88 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 1 16.8 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1585
Tomáš Sigmund  3 : 0 38.4 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Marek Holuša  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Lukáš  Kamp  3 : 1 19.2 1. - 16.
Michal Farník  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
50
Body celkem:
825
Jiří Pinka  2 : 0 21 13. - 14.
Petr Šimeček  2 : 0 21 13. - 16.
Miroslav Sikora  0 : 2 0 9. - 16.
Patrik Pelech  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
63
Body celkem:
1228
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Gogol  0 : 3 0 semifinále
Michal Štěpán  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 0 21 1. - 16.
Matěj Černý  3 : 0 16.8 1. - 32.
 1. liga muži C, 03.12.2017 Body celkem:
180
Jakub Strouhal  1 : 3 60
Petr Paleta  2 : 3 120
 2. liga Muži F 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
0
Petr Stryja  0 : 3 0
 2. liga Muži F 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
360
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 300
Aleš Kubíček  1 : 3 60
 2. liga Muži F 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
300
Tomáš Kosíř  3 : 0 300
 2. liga Muži F 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
120
Lukáš  Kamp  2 : 3 120
 2. liga Muži F 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
540
Lukáš  Kamp  3 : 1 240
Libor Koďousek  3 : 0 300
 2. liga Muži F 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
480
Vlastimil Vyroubal  3 : 1 240
Aleš Kubíček  3 : 1 240
 2. liga Muži F 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
360
Tomáš Kosíř  3 : 0 300
Patrik Rohun  1 : 3 60
 2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
300
Marek Sýkora  3 : 0 300
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
33
Body celkem:
941
 bye  3 :  0
Richard Červinka  3 : 0 0
Patrik Rohun  2 : 3 0
Petr Stryja  0 : 3 0
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1482
Marek Červek  3 : 0 0
Miroslav Sikora  3 : 0 0
Josef Fanta  3 : 0 0
Vojtěch Babišta  2 : 3 0
 bye  3 : 0
 2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
600
Marcel Ujfaluši  3 : 0 300
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 300
 2. liga muži F, 14.02.2015 Body celkem:
240
David Hálek  3 : 1 240
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
35
Body celkem:
1315
 bye  3 : 0
Roman Marek  3 : 0 0
Daniel Vojtovič  3 : 0 0
Patrik Žák  1 : 3 0
Roman Moravec  3 : 2 0
 2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
600
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 300
Roman Moravec  3 : 0 300
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1747
 bye  3 : 0
Roman Marek  3 : 0 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Michal Zoubek  3 : 0 0
David Hálek  3 : 0 0
 2.liga F, 19.10.2014 Body celkem:
600
Roman Moravec  3 : 0 300
 bye  3 : 0 300
 2.liga - muži F, 18.10.2014 Body celkem:
600
Jaroslav Štěpař  3 : 0 300
Pavel Řehák  3 : 0 300
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1363
Patrik Žák  2 : 3 0
Lukáš  Kamp  3 : 0 0
Miroslav Ondruška  3 : 0 0
Martin Dvořáček  3 : 1 0
Libor Přibyl  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1443
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1491
Vítězslav Lazar  3 : 2 0
Miroslav Ondruška  3 : 0 0
Radovan Kojecký  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Karolína Holinková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1443
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1485
 bye  3 : 0
Adam Janíček  3 : 1 0
Milan Matějka  3 : 1 0
Dan Teuchner  3 : 0 0
Patrik Žák  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
29
Body celkem:
1160
 bye  3 :  0
Tomáš Drozd  3 : 0 0
Viktor Byrtus  1 : 3 0
Miroslav Sikora  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot