Profil hráče

Vojtěch Valovič

hrac

Ročník: 2009
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8766

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 19. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 15. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Junioři A, (B17), 23.03.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Václav Boukal  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Jeřábek  3 : 0 0 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 23.03.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Tomáš  Tošovský  3 : 1 0 7. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Borisov  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Dominik Fukar  0 : 3 0 15. - 16.
Patrik Cvak  0 : 3 0 13. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Antonín Kachlíř  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Jan Líkař  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 2 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Benedikt Bořil  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Dominik Fukar  1 : 3 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 1 0 9. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Jan Líkař  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Fukar  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Štěpán Holman  3 : 1 0 11. - 12.
Matěj Borisov  1 : 3 0 9. - 12.
Radim Heger  3 : 0 0 9. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Doležel  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Jakub Schorník  1 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 11. - 12.
Alexander Tolico Bonilla  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Procházka  3 : 0 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
 bye  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Dominik Fukar  0 : 3 0 5. - 8.
Patrik Cvak  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Matyáš Nedvěd  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Heger  3 : 0 0
Matěj Borisov  3 : 0 0
Alex Jaromij  3 : 0 0
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 18.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Václav Holuša  0 : 3 0
Lukáš Zoufalý  0 : 3 0
Jakub Schorník  1 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 18.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Benedikt Bořil  2 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Zapletal  0 : 3 0 semifinále
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2282
Patrik Cvak  0 : 3 0 19. - 20.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2282
Adam Cox  0 : 3 0 19. - 20.
Thomas Koukola  0 : 3 0 17. - 20.
Antonín  Urban  3 : 2 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Jan Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2348
Alex Jaromij  3 : 0 0 19. - 20.
Dominik Fukar  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Jakub Ivanič  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2216
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 0 21. - 24.
Alexander Tolico Bonilla  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Yelysey Udodov  0 : 3 0 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Lukaš Tuček  0 : 3 0 11. - 12.
Václav Boukal  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Ondřej Sklenář  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 07.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Matěj Šádek  0 : 3 0 7. - 8.
Matyáš Nedvěd  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Jeřábek  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2084
 bye  3 : 0 wo. 0 23. - 24.
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 21. - 24.
Lukas Pári  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2018
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2018
Jakub Schorník  1 : 3 0 23. - 24.
Antonín  Urban  2 : 3 0 21. - 24.
Dominik Fukar  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Ondřej Němec  0 : 3 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1855
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 0 50
Ondřej Zapletal  0 : 3 0
Martin Kurka  2 : 3 20
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1969
Body za soupeře:
28
Body celkem:
1997
Ondřej Němec  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Lukáš Zoufalý  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2744
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Ondřej Němec  2 : 3 36 13. - 16.
Jakub Schorník  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AB Squash Cup - junioři B, (B15), 18.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1732
Matěj Kudr  2 : 3 19.68 7. - 8.
Christian Carini  0 : 3 0 5. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 20.5 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot