Profil hráče

David Linhart

Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash Modrý svět W
Registrační číslo: 5300

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 488.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 488. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 15. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 62.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 62. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 29. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (12/2016)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 488 (53) 735 (225)
01.11.2019 541 (-17) 510 (-60)
01.10.2019 524 (-2) 570 (0)
01.09.2019 522 (-1) 570 (0)
01.08.2019 521 (2) 570 (0)
01.07.2019 523 (0) 570 (0)
01.06.2019 523 (-6) 570 (0)
01.05.2019 517 (24) 570 (0)
01.04.2019 541 (78) 570 (225)
01.03.2019 619 (-3) 345 (0)
01.02.2019 616 (132) 345 (285)
01.01.2019 748 (12) 60 (0)
01.12.2018 760 (-13) 60 (0)
01.11.2018 747 (-747) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20197486166195415175235235215225245414882019
20187477602018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 3. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
175
Pavel Šourek  3 : 0 75
Marek Ryneš  3 : 0 100
 3. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
225
Boris Lupták  3 : 0 100
Daniel Svoboda  3 : 0 125
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
500
Body celkem:
7195
Vojtěch Martinovský  1 : 3 40 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 160 semifinále
Adam Burget  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3160
Filip Walter  3 : 0 80 9. - 10.
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 9. - 12.
Matyáš Hrubý  3 : 0 80 9. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 16 1. - 16.
Mojmír Zálešák  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
396
Body celkem:
6479
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Adam Horák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Tomáš Holinka  3 : 0 72
František Procházka  0 : 3 0
Martin Suk  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Filip Walter  3 : 0 140 finále
David Eršil  3 : 0 112 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 3. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
150
Tomáš Pluhař  3 : 0 75
Kamil Papež  3 : 0 75
 3. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
75
Michael Pavel  3 : 0 75
 Junioři B-SBCentrum, (B19), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
149
Body celkem:
2559
Štěpán Hájek  3 : 0 49.6
Miron Krejčí  3 : 0 49.6
Lukáš Stupka  3 : 0 49.6
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Vojtěch Martinovský  3 : 2 60 finále
Tobiáš Kout  3 : 0 80 semifinále
Martin Suk  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Vojtěch Martinovský  3 : 0 156 5. - 6.
Filip Walter  3 : 0 156 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Filip Walter  3 : 0 208 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 41.6 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 3. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
150
Denisa Linhartová  3 : 0 75
Petr Altman  3 : 0 75
 3. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
135
Aleš Koudelka  3 : 1 60
Jan Kučera  3 : 0 75
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
300
Body celkem:
5404
Martin Štěpán ml.  1 : 3 32 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 32 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 96 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
372
Body celkem:
7067
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
Faríd Farrag  3 : 0 160 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 72 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
456
Body celkem:
4536
Vojtěch Martinovský  3 : 2 72 9. - 10.
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 0 120 9. - 16.
Faríd Farrag  2 : 3 48 1. - 16.
Max Gál  3 : 0 96 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Filip Walter  3 : 0 180 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3242
Jan Rutterle  3 : 2 48 3. - 4.
Viktor Nezveda  2 : 3 32 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 2 36 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4218
Vojtěch Martinovský  3 : 2 60 finále
Šimon Rynt  3 : 0 80 semifinále
Martin Mach  3 : 0 60 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 3. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
60
Jan Synek  1 : 3 15
Jan Skála  3 : 2 45
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
436
Body celkem:
5970
Faríd Farrag  2 : 3 70.4 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 35.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 132 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 110 1. - 16.
Alexej Izotov  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
328
Body celkem:
5559
Filip Walter  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28.8 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
453
Body celkem:
6697
Filip Walter  3 : 0 176 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 35.2 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 132 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 110 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2293
Lukáš Krejčí  2 : 3 28 11. - 12.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Veselý  3 : 0 70 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Vojtěch Martinovský  3 : 1 128 finále
Šimon Rynt  3 : 0 128 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Vojtěch Martinovský  3 : 0 84 5. - 6.
Martin Mach  3 : 0 84 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Alfréd Nezveda  2 : 3 83.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Lukáš Rychtařík  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Matěj Bomba  3 : 0 80 3. - 4.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 60 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
540
Body celkem:
8616
Alfréd Nezveda  3 : 1 160 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 160 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
696
Body celkem:
10096
Mikuláš Dufek  3 : 0 240 finále
Jan Bravenec  3 : 0 192 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
420
Body celkem:
7115
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 160 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
504
Body celkem:
7206
Adam Burget  3 : 0 192 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Tobiáš Kout  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3008
Daniel Svoboda  3 : 2 48 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Tomáš Holinka  3 : 0 112 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Max Gál  3 : 0 144 semifinále
Adam Burget  3 : 0 108 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Matěj Bomba  3 : 0 84 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4956
Vojtěch Martinovský  2 : 3 56 finále
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Vojtěch Martinovský  3 : 0 60 5. - 6.
Vít Juříček  3 : 0 60 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4278
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Michalec  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4440
Daniel Svoboda  2 : 3 32
Jan Machač  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 0 96
Matěj Bomba  3 : 0 96
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
178
Body celkem:
2938
Lukáš Krejčí  2 : 3 20
Daniel Svoboda  3 : 0 50
Vojtěch Martinovský  3 : 1 48
Matyáš Roznětinský  3 : 0 60
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Vojtěch Martinovský  1 : 3 31.2 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
577
Body celkem:
7861
Filip Walter  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 83.2 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
306
Body celkem:
5537
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
131
Body celkem:
4768
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Max Gál  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
365
Body celkem:
6910
Jan Bravenec  3 : 0 80
Andrej Hausknotz  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  3 : 2 76.8
Filip Walter  3 : 0 128
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4916
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 1 96 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 80 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5598
Radovan Kulich  3 : 0 96
Vojtěch Martinovský  3 : 1 76.8
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Martin Štěpán ml.  1 : 3 24 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 120 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Andrej Hausknotz  3 : 0 108
Vojtěch Martinovský  3 : 1 86.4
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3175
Daniel Svoboda  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
David Priesel  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B11), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Filip Kryštof Januška  3 : 0 80
Adam Burget  3 : 0 80
Maxmilián Pišček  3 : 0 80
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2826
Matěj Bomba  3 : 0 80 11. - 12.
Ondřej Slanina  1 : 3 16 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 16.
Martin Mach  2 : 3 32 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
202
Body celkem:
6285
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 semifinále
Sean Vittek  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Vojtěch Martinovský  2 : 3 38.4 5. - 6.
Jan Machač  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Matěj Sedláček  3 : 0 96
Tomáš Holinka  3 : 0 96
Vojtěch Martinovský  1 : 3 32
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Antonín Eliášek  3 : 2 36 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 60 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Daniel Svoboda  3 : 0 130 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
263
Body celkem:
6719
Alfréd Nezveda  1 : 3 41.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3978
Martin Štěpán ml.  3 : 2 57.6 5. - 6.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 96 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
292
Body celkem:
7629
Matěj Kolpak  3 : 0 90
Vojtěch Martinovský  2 : 3 57.6
Martin Štěpán ml.  3 : 0 144
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Mach  1 : 3 16
Matěj Bomba  3 : 0 80
Ondřej Malina  3 : 0 80
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5924
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 70 finále
Adam Horák  3 : 0 112 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4165
Daniel Ivanco  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4956
Martin Štěpán ml.  2 : 3 56 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 89.6 semifinále
Adam Horák  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Matěj Bomba  3 : 0 80 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4161
Alfréd Nezveda  3 : 1 80 finále
Matěj Bomba  3 : 2 48 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Radek Stoklasa  3 : 0 80
Matěj Bomba  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  2 : 3 51.2
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
127
Body celkem:
4263
Vojtěch Martinovský  3 : 2 60.12
Alfréd Nezveda  2 : 3 40.08
Martin Štěpán ml.  1 : 3 26.72
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4962
Adam Horák  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 1 0
Martin Mach  0 : 3 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3203
Adam Lištanský  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Daniel Svoboda  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4940
Filip Walter  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Matěj Bomba  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot