Profil hráče

Petr Rohun

Ročník: 1969
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:Squash v Pohodě
Registrační číslo: 4650

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 82.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 69. (10/2015)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 9. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 9. (06/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 82 (-7) 9571 (-480)
01.10.2019 75 (5) 10051 (173)
01.09.2019 80 (0) 9878 (0)
01.08.2019 80 (0) 9878 (0)
01.07.2019 80 (0) 9878 (0)
01.06.2019 80 (-2) 9878 (0)
01.05.2019 78 (-1) 9878 (-180)
01.04.2019 77 (4) 10058 (0)
01.03.2019 81 (8) 10058 (332)
01.02.2019 89 (-4) 9726 (-185)
01.01.2019 85 (4) 9911 (261)
01.12.2018 89 (11) 9650 (1161)
01.11.2018 100 (-1) 8489 (0)
01.10.2018 99 (-4) 8489 (-62)
01.09.2018 95 (0) 8551 (0)
01.08.2018 95 (0) 8551 (0)
01.07.2018 95 (0) 8551 (0)
01.06.2018 95 (-5) 8551 (-652)
01.05.2018 90 (-8) 9203 (-604)
01.04.2018 82 (1) 9807 (-40)
01.03.2018 83 (-2) 9847 (-301)
01.02.2018 81 (3) 10148 (200)
01.01.2018 84 (7) 9948 (226)
01.12.2017 91 (-3) 9722 (0)
01.11.2017 88 (10) 9722 (650)
01.10.2017 98 (-1) 9072 (303)
01.09.2017 97 (0) 8769 (0)
01.07.2017 97 (1) 8769 (0)
01.06.2017 98 (6) 8769 (1047)
01.05.2017 104 (15) 7722 (629)
01.04.2017 119 (1) 7093 (196)
01.03.2017 120 (4) 6897 (-52)
01.02.2017 124 (26) 6949 (1687)
01.01.2017 150 (43) 5262 (1534)
01.12.2016 193 (-3) 3728 (0)
01.11.2016 190 (-6) 3728 (0)
01.10.2016 184 (1) 3728 (0)
01.09.2016 185 (-2) 3728 (0)
01.06.2016 183 (2) 3728 (0)
01.05.2016 185 (38) 3728 (892)
01.04.2016 223 (-31) 2836 (-432)
01.03.2016 192 (-58) 3268 (-1918)
01.02.2016 134 (19) 5186 (801)
01.01.2016 153 (318) 4385 (4085)
01.12.2015 471 (-306) 300 (-1540)
01.11.2015 165 (-96) 1840 (-2282)
01.10.2015 69 (1) 4122 (-2)
01.09.2015 70 (0) 4124 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201985898177788080808075822019
201884818382909595959599100892018
20171501241201191049897979888912017
20161531341922231851831851841901932016
201570691654712015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 OLZA CUP, 09.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
757
Body za soupeře:
27
Body celkem:
784
Jan Netolička  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Robert Svrlansky  3 : 0 wo. 10.5 13. - 16.
Michal Farník  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Bogdan Staszko  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 16.8 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
76
Body celkem:
948
Petr Šimeček  3 : 0 21 9. - 10.
Petr Nesládek  3 : 0 21 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 1 16.8 9. - 16.
Michal Zoubek  2 : 3 8.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1133
Roman Marek  3 : 2 15.12 5. - 6.
Martin Kantor  3 : 2 15.12 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1310
Tomáš Havlík  0 : 2 0 7. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 2 0 5. - 8.
Petr Kopecký  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 32
Body za pořadí:
562
Body za soupeře:
15
Body celkem:
577
Sofie Hausknotzová  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Michal Dvořák  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Jan Netolička  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Jakub Šťastný  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Martin Kantor  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
22
Body celkem:
901
Roman Moravec  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Vítězslav Lazar  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Marián Hauser  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Marek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 31.03.2019 Body celkem:
0
Martin Kantor  0 : 3 0
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
 2. liga muži C, 30.03.2019 Body celkem:
120
Martin Dvořáček  0 : 3 0
Vítězslav Lazar  2 : 3 120
 MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
341
Body celkem:
6282
Václav Uhlíř  2 : 3 76.8 3. - 4.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 semifinále
Symon Vongbounthanh  3 : 0 144 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 120 1. - 16.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
38
Body celkem:
961
Petr Hlisnikovský  1 : 2 9.6 11. - 12.
Kristýna Vykouřilová  0 : 2 0 9. - 12.
Aleš Tchuř  2 : 1 14.4 9. - 16.
Martin Sládeček  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1426
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 13. - 16.
Václav Uhlíř  1 : 2 16.4 9. - 16.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 OLZA CUP, 09.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
4
Body celkem:
726
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Robert Svrlansky  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Michal Farník  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Bogdan Staszko  1 : 3 4.2 1. - 16.
 2. liga muži C, 27.01.2019 Body celkem:
300
Libor Koďousek  3 : 1 240
Marcel Ujfaluši  1 : 3 60
 2. liga muži C, 26.01.2019 Body celkem:
360
Jakub Slavíček  1 : 3 60
Josef Nakládal  3 : 0 300
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
50
Body celkem:
893
Marek Holuša  1 : 2 8.4 9. - 10.
Jaroslav Štěpař  2 : 0 21 9. - 12.
Marián Hauser  2 : 1 12.6 9. - 16.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1104
Aleš Kubíček  0 : 2 0 13. - 14.
Michal Vaněk  2 : 1 18.6 13. - 16.
Lukáš  Kamp  1 : 2 12.4 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 6.2 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1331
Roman Moravec  2 : 1 17.28 5. - 6.
Marek Holuša  2 : 0 28.8 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 02.12.2018 Body celkem:
360
Lukáš  Kamp  1 : 3 60
Vladimír Jirka  3 : 0 300
 2. liga muži C, 01.12.2018 Body celkem:
540
Milan Hamřík  3 : 1 240
Roman Moravec  3 : 0 300
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1335
Lukáš  Kamp  1 : 2 14.88 7. - 8.
Štefan  Hudák  1 : 2 14.88 5. - 8.
Ladislav Burián  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Dušek  3 : 2 18.6 1. - 16.
Martin Němec  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1307
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1356
Aleš Kubíček  0 : 2 0 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 28 29. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 2 0 25. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Steiner  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 2. liga muži C, 14.10.2018 Body celkem:
240
Libor Koďousek  1 : 3 60
Jaroslav Štěpař  3 : 2 180
 2. liga muži C, 13.10.2018 Body celkem:
420
Miroslav Sikora  2 : 3 120
Josef Nakládal  3 : 0 300
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
7
Body celkem:
631
Milan Hamřík  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Michal Šoman  0 : 2 wo. 0 25. - 28.
Oldřich Kellner  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Martin Dvořáček  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Petr Stryja  0 : 3 0 1. - 32.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1106
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1166
Miroslav Ondruška  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
Michal Štěpán  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
David Neugebauer  0 : 2 0 25. - 32.
Pavel Bodiš  1 : 2 16 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
Vít Zachodil  3 : 1 24 1. - 64.
 , 12.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
41
Body celkem:
1094
Roman Marek  1 : 2 11.52 7. - 8.
Marek Holuša  0 : 2 0 5. - 8.
Michal Vaněk  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Libor Koďousek  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 07.04.2018 Body celkem:
360
Marcel Ujfaluši  3 : 1 240
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
Libor Koďousek  2 : 3 120
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
41
Body celkem:
899
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
Martin Vaněk  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Petr Hlisnikovský  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Roman Marek  2 : 3 9.6 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 0 19.2 1. - 32.
 MČR masters, (M45+), 02.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4483
Kamil Jankovič  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Radek Hlobík  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jaroslav Sezemský  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Daniel Vrána  3 : 0 120 1. - 16.
 2. Liga Muži E, 28.01.2018 Body celkem:
420
Roman Moravec  3 : 1 240
Jan Říha  3 : 2 180
 2. Liga Muži E, 27.01.2018 Body celkem:
240
Lukáš  Kamp  1 : 3 60
Libor Koďousek  3 : 2 180
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
24
Body celkem:
617
Vít Zachodil  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Botond-Töhötöm Nagy   0 : 2 wo. 0 25. - 32.
David Doležel  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Roman Pross  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1349
Jaroslav Štěpař  0 : 2 0 15. - 16.
Michal Štěpán  0 : 2 0 13. - 16.
Miroslav Sikora  0 : 2 0 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 8.2 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 2 19.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1070
Martin Kollár  1 : 2 10.08 5. - 6.
Michal Štěpán  2 : 1 15.12 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šromová  3 : 1 16.8 1. - 16.
Alex Kelar  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 03.12.2017 Body celkem:
360
Roman Moravec  3 : 0 300
David Juráň  1 : 3 60
 2. Liga Muži E, 02.12.2017 Body celkem:
540
Libor Koďousek  3 : 1 240
Miroslav Ondruška  3 : 0 300
 2. Liga Muži E, 22.10.2017 Body celkem:
350
Jaroslav Štěpař  3 : 1 200
Roman Marek  3 : 2 150
 2. Liga Muži E, 21.10.2017 Body celkem:
300
Jaroslav Krátký  3 : 0 250
Vítězslav Lazar  1 : 3 50
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1242
Filip Strouhal  0 : 2 0 9. - 10.
Martin Vaněk  2 : 0 31 9. - 12.
Lumír Klímek  2 : 1 18.6 9. - 16.
Michal Zoubek  1 : 3 6.2 1. - 16.
Pavel  Brichta  3 : 0 24.8 1. - 32.
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1658
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1746
Miloš Liška  0 : 3 wo. 0 21. - 22.
Martin Kollár  3 : 0 56 21. - 24.
Jakub Zapala  1 : 3 11.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 21 17. - 32.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 32.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1161
Michal Vaněk  3 : 1 20.16 5. - 6.
Pavel  Brichta  3 : 2 15.12 5. - 8.
Martin Kollár  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Václav Němec  3 : 0 21 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 09.04.2017 Body celkem:
300
Martin Vaněk  3 : 0 300
 2. Liga Muži E, 08.04.2017 Body celkem:
60
Vlastimil Vyroubal  1 : 3 60
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
67
Body celkem:
939
Tomáš Sigmund  3 : 2 12.6 9. - 10.
Viktor Urban  3 : 1 16.8 9. - 12.
Petr Stryja  3 : 0 21 9. - 16.
David Juráň  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Strauss  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 04.03.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4081
Milan Tecl  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Marek Červek  3 : 0 wo. 60 9. - 12.
Oldřich Václavek  3 : 1 96 9. - 16.
Jan Daňsa  1 : 3 24 1. - 16.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1240
Ota Lizna  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Jiří Borovička  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jiří Dušek  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 2 14.4 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 29.01.2017 Body celkem:
240
Vítězslav Lazar  1 : 3 40
Petr Šimeček  3 : 0 200
 2. Liga Muži E, 28.01.2017 Body celkem:
320
Jakub Strouhal  3 : 1 160
Tomáš Satke  3 : 1 160
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
10
Body celkem:
699
Filip Hurta  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Martin Němec  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Pavel Popelka  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Tomáš Holub  0 : 3 0 1. - 32.
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1229
Marcel Ujfaluši  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Libor Přibyl  3 : 2 18.6 9. - 12.
Michal Štěpán  3 : 1 24.8 9. - 16.
Jakub Wasilewski  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 24.8 1. - 32.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 36
Body za pořadí:
1431
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1534
Zdeněk Suchan  0 : 3 0 35. - 36.
Roman Kubričan  1 : 3 10.8 33. - 36.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 64.
Petr Marek  1 : 3 10.8 1. - 64.
 2. liga Muži F 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
120
Michal Kubíček  3 : 2 120
 2. liga Muži F 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
50
Jakub Trličík  0 : 3 0
Jiří Kašpárek  1 : 3 50
 SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Patrik Bolf  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Patrik Bolf  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Viktor Urban  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Martin Němec  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 40
Body za pořadí:
692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
692
Tomáš Zach  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
36
Body celkem:
743
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 9.6 23. - 24.
Adrian Sobisz  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Aleš Tchuř  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
Filip Rozprým  3 : 2 11.52 17. - 32.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 1. - 32.
Krzysiek Malicki  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 03.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
302
Body celkem:
6243
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 3. - 4.
David Orálek  1 : 3 38.4 semifinále
Vít Zachodil  3 : 0 144 čtvrtfinále
Michal Šoman  3 : 0 120 1. - 16.
 2. liga Muži F 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
250
Petr Stryja  3 : 0 250
 2. liga Muži F 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
350
Miroslav Sikora  3 : 1 200
Pavel Řehák  3 : 2 150
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 45
Body za pořadí:
747
Body za soupeře:
54
Body celkem:
801
Roman Marek  3 : 0 wo. 15 45. - 46.
Martin Olič  3 : 0 wo. 15 41. - 48.
Josef Fanta  1 : 3 6 41. - 48.
Milan Vlasák  2 : 3 12 33. - 48.
Václav Uhlíř  1 : 3 6 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1867
 bye  3 : 0
Tomáš Holub  3 : 0 0
Filip Nosek  3 : 2 0
Marek Hlaváč  0 : 3 0
Michal Bodiš  0 : 3 wo. 0
Luboš Walter st.  3 : 0 wo. 0
 Mistrovství republiky masters - M45, (M45+), 05.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3277
 bye  3 : 0
Vladislav Davídek  1 : 3 0
Milan Tecl  2 : 3 0
Ivo Koranda  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
129
Body celkem:
1978
Patrik Neuwirth  0 : 3 0
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
Dan Kolínský  3 : 1 0
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0
 2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
300
Vlastimil Vyroubal  3 : 1 240
Roman Moravec  1 : 3 60
 2. liga muži F, 14.02.2015 Body celkem:
240
Marcel Ujfaluši  3 : 1 240
 Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1644
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1711
 bye  3 :  0
Filip Richtárech  0 : 3 0
Radim Valášek  0 : 3 0
Ladislav Burián  0 : 3 wo. 0
Tomáš Strmiska  3 : 0 wo. 0
Dan Kolínský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
32
Body celkem:
1084
 bye  3 :  0
Tomáš Tlustý  0 : 3 0
Jan Bílý  3 : 2 0
Petr Volný  1 : 3 0
Pavel Beneš  0 : 3 wo. 0
Michael Schneider  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014
Pořadí: 43
Body za pořadí:
1308
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1430
Michal Bodiš  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ladislav Burián  0 : 3 0
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 0
Tomáš Herold  2 : 3 0
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 0
 2.liga - muži F, 18.10.2014 Body celkem:
60
Pavel Řehák  1 : 3 60
Vítězslav Lazar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1255
Jaroslav Sezemský  3 : 2 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
Filip Kočárek  1 : 3 0
Jan Hlavička  3 : 1 0
Michal Jirka  0 : 3 wo. 0
Kamil Staněk  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1276
 bye  3 : 0
David Zeman  0 : 3 0
Karel Kudláček  0 : 3 0
Martin Kubát  3 : 0 wo. 0
Josef Fanta  3 : 1 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2127
Marek Hlaváč  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Dominik Knap  3 : 0 wo. 0
Dominik Dubský  1 : 3 0
Vojtěch Babišta  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1337
Jiří Gottlieb  3 : 0 0
Michal Krautwurm  2 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Roman Hlaváč  0 : 3 0
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 0
Radomír Ungr  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
22
Body celkem:
1187
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Milan Matějka  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Miroslav Sikora  3 : 1 0
Michal Jirka  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1132
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 0
Kamil Staněk  1 : 3 0
Jakub Zahradník  1 : 3 0
Tomáš Fecák  3 : 0 wo. 0
Aleš Kubíček  3 : 2 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1321
Ondrej Mazanec  3 : 0 0
Jan Veselý  0 : 3 0
Pavel Popelka  3 : 0 0
Robert Michalec  3 : 1 0
Michal Krautwurm  3 : 0 wo. 0
Radek Hlobík  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
22
Body celkem:
974
Jaroslav Krátký  3 : 1 0
Milan Matějka  1 : 3 0
Vladimír Doležel  3 : 2 0
Kamil Jankovič  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 18
Body za pořadí:
608
Body za soupeře:
24
Body celkem:
632
Michal Zoubek  0 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Josef Šebek  2 : 3 0
Michal Šoman  3 : 0 0
Lumír Klímek  3 : 0 0
Kamil Stypa  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
622
Body za soupeře:
23
Body celkem:
645
Jiří Kašpárek  2 : 3 0
Pavel Holinka  3 : 1 0
Martin Hučka  3 : 2 0
Ludmila Klímková  3 : 1 0
Jan Ryšavý  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot