Ročník: 1971
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6776
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 169 | (20) | 3729 | (551) | ||
01.03.2024 | 189 | (40) | 3178 | (691) | ||
01.02.2024 | 229 | (19) | 2487 | (433) | ||
01.01.2024 | 248 | (42) | 2054 | (523) | ||
01.12.2023 | 290 | (-94) | 1531 | (-1636) | ||
01.11.2023 | 196 | (-50) | 3167 | (-1211) | ||
01.10.2023 | 146 | (-3) | 4378 | (0) | ||
01.09.2023 | 143 | (-6) | 4378 | (-384) | ||
01.08.2023 | 137 | (0) | 4762 | (-57) | ||
01.07.2023 | 137 | (0) | 4819 | (0) | ||
01.06.2023 | 137 | (-4) | 4819 | (0) | ||
01.05.2023 | 133 | (14) | 4819 | (592) | ||
01.04.2023 | 147 | (3) | 4227 | (0) | ||
01.03.2023 | 150 | (-7) | 4227 | (-291) | ||
01.02.2023 | 143 | (4) | 4518 | (0) | ||
01.01.2023 | 147 | (-2) | 4518 | (0) | ||
01.12.2022 | 145 | (17) | 4518 | (791) | ||
01.11.2022 | 162 | (57) | 3727 | (1111) | ||
01.10.2022 | 219 | (-78) | 2616 | (-1703) | ||
01.09.2022 | 141 | (6) | 4319 | (164) | ||
01.08.2022 | 147 | (16) | 4155 | (384) | ||
01.07.2022 | 163 | (5) | 3771 | (0) | ||
01.06.2022 | 168 | (-44) | 3771 | (-2178) | ||
01.05.2022 | 124 | (-4) | 5949 | (96) | ||
01.04.2022 | 120 | (-2) | 5853 | (0) | ||
01.03.2022 | 118 | (-5) | 5853 | (-477) | ||
01.02.2022 | 113 | (3) | 6330 | (-330) | ||
01.01.2022 | 116 | (3) | 6660 | (-406) | ||
01.12.2021 | 119 | (3) | 7066 | (-173) | ||
01.11.2021 | 122 | (-4) | 7239 | (-110) | ||
01.10.2021 | 118 | (8) | 7349 | (143) | ||
01.09.2021 | 126 | (-2) | 7206 | (0) | ||
01.08.2021 | 124 | (-2) | 7206 | (0) | ||
01.07.2021 | 122 | (-4) | 7206 | (0) | ||
01.06.2021 | 118 | (0) | 7206 | (0) | ||
01.03.2021 | 118 | (0) | 7206 | (0) | ||
01.11.2020 | 118 | (10) | 7206 | (766) | ||
01.10.2020 | 128 | (-3) | 6440 | (0) | ||
01.04.2020 | 125 | (9) | 6440 | (-239) | ||
01.03.2020 | 134 | (-4) | 6679 | (-288) | ||
01.02.2020 | 130 | (-13) | 6967 | (-323) | ||
01.01.2020 | 117 | (5) | 7290 | (271) | ||
01.12.2019 | 122 | (-2) | 7019 | (-1) | ||
01.11.2019 | 120 | (3) | 7020 | (210) | ||
01.10.2019 | 123 | (-1) | 6810 | (10) | ||
01.09.2019 | 122 | (0) | 6800 | (0) | ||
01.08.2019 | 122 | (0) | 6800 | (0) | ||
01.07.2019 | 122 | (0) | 6800 | (0) | ||
01.06.2019 | 122 | (-7) | 6800 | (-360) | ||
01.05.2019 | 115 | (0) | 7160 | (-303) | ||
01.04.2019 | 115 | (0) | 7463 | (138) | ||
01.03.2019 | 115 | (9) | 7325 | (295) | ||
01.02.2019 | 124 | (2) | 7030 | (74) | ||
01.01.2019 | 126 | (3) | 6956 | (83) | ||
01.12.2018 | 129 | (1) | 6873 | (239) | ||
01.11.2018 | 130 | (-1) | 6634 | (-135) | ||
01.10.2018 | 129 | (5) | 6769 | (143) | ||
01.09.2018 | 134 | (0) | 6626 | (0) | ||
01.08.2018 | 134 | (0) | 6626 | (0) | ||
01.07.2018 | 134 | (0) | 6626 | (0) | ||
01.06.2018 | 134 | (7) | 6626 | (583) | ||
01.05.2018 | 141 | (15) | 6043 | (546) | ||
01.04.2018 | 156 | (1) | 5497 | (96) | ||
01.03.2018 | 157 | (10) | 5401 | (249) | ||
01.02.2018 | 167 | (27) | 5152 | (821) | ||
01.01.2018 | 194 | (43) | 4331 | (1316) | ||
01.12.2017 | 237 | (124) | 3015 | (1602) | ||
01.11.2017 | 361 | (140) | 1413 | (777) | ||
01.10.2017 | 501 | (-501) | 636 | (636) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 248 | 229 | 189 | 169 | 2024 | ||||||||
2023 | 147 | 143 | 150 | 147 | 133 | 137 | 137 | 137 | 143 | 146 | 196 | 290 | 2023 |
2022 | 116 | 113 | 118 | 120 | 124 | 168 | 163 | 147 | 141 | 219 | 162 | 145 | 2022 |
2021 | 118 | 118 | 122 | 124 | 126 | 118 | 122 | 119 | 2021 | ||||
2020 | 117 | 130 | 134 | 125 | 128 | 118 | 2020 | ||||||
2019 | 126 | 124 | 115 | 115 | 115 | 122 | 122 | 122 | 122 | 123 | 120 | 122 | 2019 |
2018 | 194 | 167 | 157 | 156 | 141 | 134 | 134 | 134 | 134 | 129 | 130 | 129 | 2018 |
2017 | 501 | 361 | 237 | 2017 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
1. liga muži A, 14.04.2024 | Body celkem: 240 | ||
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | |
Radomír Hrdlička | 3 : 2 | 240 | |
1. liga muži A, 13.04.2024 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
SquashArena turnaj D 3/24, 22.03.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 433 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 433 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2024, 16.03.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 818 |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Petr Šimek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Bohuslav Zajkr | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Filip Hátle | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2024, (M50+), 06.03.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3964 |
Josef Fanta | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Martin Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Aleš Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 751 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 751 |
Milan Vlasák | 2 : 0 wo. | 0 | 37. - 38. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 37. - 40. |
Fons Poon | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 64. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 28.01.2024 | Body celkem: 0 | ||
Ondřej Jánský | 0 : 3 | 0 | |
Jan Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 27.01.2024 | Body celkem: 60 | ||
Jan Dřevíkovský | 1 : 3 | 60 | |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | |
SquashArena turnaj D 1/24, 19.01.2024 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 373 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 373 |
SquashArena turnaj D 12/23, 08.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
1. liga muži A, 25.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Trávníček | 0 : 3 | 0 | |
SquashArena turnaj D 11/23, 10.11.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 392 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 392 |
1. liga muži A, 22.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Jarní masters, (M50+), 13.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 3705 |
Aleš Novák | 2 : 3 | 44.8 | 3. - 4. |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Blažek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.8, 14.04.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 752 |
Josef Fanta | 2 : 0 wo. | 9.3 | 27. - 28. |
Štěpán Janega | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 32. |
Martin Sládeček | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M50+), 09.03.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3755 |
Vít Zachodil | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Josef Fanta | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Aleš Novák | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 19.02.2023 | Body celkem: 60 | ||
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | |
Vlastimil Zeman | 1 : 3 | 60 | |
1. liga muži A, 18.02.2023 | Body celkem: 0 | ||
Patrik Pluskal | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 26.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
Jan Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Podzimní masters, (M45+), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3432 |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | |
Adam Čumpel | 3 : 0 | 96 | |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 1029 |
Martin Pekárek | 3 : 0 wo. | 15.5 | 15. - 16. |
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Václav Pavlovec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 999 |
Vladimír Kolegar | 3 : 0 | 22.2 | 5. - 6. |
Martin Šimka | 3 : 2 | 13.32 | 5. - 8. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 2 | 11.1 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 1061 |
Lukáš Stupka | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 14. |
Miloš Liška | 3 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 16. |
Pavel Popelka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 150 | ||
Robert Svrlansky | 3 : 1 | 120 | |
Aleš Chytil | 1 : 3 | 30 | |
PNEUKOMPLET Cup - Masters, (M45+), 10.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2821 |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vladimír Kolegar | 3 : 0 | 72 | |
Dagmar Orálková | 3 : 0 | 72 | |
Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Prázdninové déčko na Viktorce I, 22.07.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
1. liga muži A, 10.04.2022 | Body celkem: 160 | ||
Miroslav Sikora | 2 : 3 | 160 | |
Adolf Středa | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M50+), 03.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 3382 |
Josef Fanta | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Štěpán Marko | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.5, 25.02.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
1. liga muži A, 29.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.2, 19.11.2021 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 220 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 220 |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 1017 |
Jakub Strauss | 2 : 0 wo. | 12.3 | 27. - 28. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 9.84 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 9.84 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M50+), 21.10.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 2363 |
Michal Šoman | 3 : 0 wo. | 36 | 7. - 8. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Miloš Pospíšil | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
1. liga muži A, 17.10.2021 | Body celkem: 0 | ||
Michal Viktora | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Kožina | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 16.10.2021 | Body celkem: 100 | ||
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Novák | 2 : 3 | 100 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS, (M45+), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3490 |
David Doležel | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Blažek | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 912 |
Václav Pavlovec | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Miloš Pospíšil | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Tomáš Divák | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1011 |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
David Neugebauer | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Muži C Tornádo cup, 10.10.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 889 |
Radomír Ungr | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Lukáš Stupka | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Martin Mazur | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1509 |
René Barník | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Lukáš Matoušek | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Bohuslav Zajkr | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Miloš Pospíšil | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Dietz Cup muži D, 14.08.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour finále, 27.06.2020 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 226 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 226 |
D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 262 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 262 |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M45+), 05.03.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Pavel Brichta | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Doležel | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, 22.02.2020 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 830 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 892 |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 34. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 720 |
Petr Hubatka | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Botond-Töhötöm Nagy | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M45+), 01.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4032 |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Doležel | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
3. liga muži B, 26.01.2020 | Body celkem: 30 | ||
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 30 | |
3. liga muži B, 25.01.2020 | Body celkem: 300 | ||
David Doležel | 3 : 0 | 150 | |
Štěpán Holub | 3 : 0 | 150 | |
Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 648 |
Filip Šilhavý | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Tomáš Kolár | 1 : 2 | 7.68 | 25. - 28. |
Pavel Trávníček | 2 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Michal Franta | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Prague United D turnaj leden, 10.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Vánoční D Squashové akademie, 23.12.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Muži B, 14.12.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 1085 |
Martin Brňák | 1 : 2 | 13.12 | 23. - 24. |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR Muži C, 07.12.2019 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 618 |
Petr Charvát | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Richard Hron | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
René Barník | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Motalík | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Štěpán Holub | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
3. liga muži B, 01.12.2019 | Body celkem: 210 | ||
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 150 | |
Jakub Strauss | 2 : 3 | 60 | |
3. liga muži B, 30.11.2019 | Body celkem: 240 | ||
Štěpán Holub | 3 : 0 | 150 | |
Miloš Liška | 3 : 2 | 90 | |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 925 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 950 |
Jan Roll | 2 : 0 wo. | 12.3 | 29. - 30. |
Michal Viktora | 2 : 0 wo. | 12.3 | 29. - 32. |
Josef Fanta | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - listopadové Masters, (M45+), 16.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3666 |
Michal Tůma | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Martin Štěpán | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 840 |
Petr Šimeček | 2 : 3 | 8.4 | 11. - 12. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Vladimír Kolegar | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Máca | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 747 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 792 |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 45. - 46. |
Jan Daňsa | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Miloš Pospíšil | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
3. liga muži B, 06.10.2019 | Body celkem: 210 | ||
Pavel Trefný | 2 : 3 | 60 | |
David Svoboda | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži B, 05.10.2019 | Body celkem: 0 | ||
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Strauss | 0 : 3 | 0 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 891 |
Jan Nožka | 0 : 2 wo. | 0 | 39. - 40. |
Bohuslav Zajkr | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Radek Dudešek | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
SquashAréna Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 686 |
Lukáš Glimmer | 2 : 0 | 19.2 | 27. - 28. |
Michal Tůma | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Jan Nožka | 2 : 1 | 11.52 | 25. - 32. |
Robert Alexa | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Strauss | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 31.03.2019 | Body celkem: 120 | ||
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 120 | |
1. liga muži A, 30.03.2019 | Body celkem: 0 | ||
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3271 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3319 |
Vít Zachodil | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Martin Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Tůma | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 911 |
Alexander Kuklovský | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
David Orálek | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 16. |
Radek Dudešek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Filip Nosek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Jan Jícha | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1180 |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 13.12 | 21. - 22. |
David Neugebauer | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 24. |
Josef Fanta | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Šoman | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Erin´s Flag Cup, (M45+), 16.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
1. liga muži A, 27.01.2019 | Body celkem: 0 | ||
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 600 | ||
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 411 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 425 |
Wojcziech Janusz | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Karel Koubek | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
Tomáš Valta | 2 : 0 wo. | 7.2 | 41. - 48. |
Štěpán Holub | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Robert Alexa | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 878 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 893 |
David Doležel | 2 : 1 | 14.76 | 31. - 32. |
Pavel Popelka | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Vratislav Morkus | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 922 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1024 |
Michal Šoman | 2 : 1 | 18 | 37. - 38. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 30 | 37. - 40. |
Radek Dudešek | 1 : 2 | 12 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Kříž | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 3 | Body celkem: 3 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Michal Tůma | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 02.12.2018 | Body celkem: 0 | ||
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 01.12.2018 | Body celkem: 0 | ||
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | |
Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1164 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 1191 |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Radek Dudešek | 1 : 2 | 12 | 25. - 28. |
Alexander Kuklovský | 2 : 0 wo. | 15 | 25. - 32. |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 47 |
Body za pořadí: 708 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 738 |
Radek Dudešek | 2 : 0 wo. | 15 | 47. - 48. |
Jakub Román | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Jan Nožka | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Boris Heneš | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters, (M45+), 20.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 3301 |
Marek Červek | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Martin Bašta | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Michal Tůma | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 14.10.2018 | Body celkem: 0 | ||
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 842 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 881 |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 2 | 13.32 | 7. - 8. |
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Pavel Trávníček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matouš Musil | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 766 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 796 |
Vít Zachodil | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Martin Němec | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Milan Beránek | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 1241 |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 40 | 29. - 30. |
Chris Owen | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jan Ryšavý | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 0 | ||
Petr Ščučinský | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1156 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 29. - 30. |
Filip Nosek | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Milan Hamřík | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 07.04.2018 | Body celkem: 40 | ||
Matěj Slabý | 0 : 3 | 0 | |
Kristián Kott | 1 : 3 | 40 | |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 47 |
Body za pořadí: 708 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 738 |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 15 | 47. - 48. |
Václav Uhlíř | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Martin Kříž | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
MČR masters, (M45+), 02.03.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3976 |
David Svoboda | 3 : 2 | 72 | 11. - 12. |
Michal Tůma | 1 : 3 | 24 | 9. - 12. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 885 |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 42. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Pavel Popelka | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
MASTERS HAMR sport, (M45+), 17.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2624 |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Jiří Jílek | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
MASTERS HAMR sport, (M40+), 17.02.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1918 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2008 |
Radomír Hrdlička | 1 : 3 | 12.8 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 21. - 24. |
Adam Čumpel | 1 : 3 | 12.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Martin Bašta | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Zbyněk Bašta | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 28.01.2018 | Body celkem: 40 | ||
Lukáš Krupička | 1 : 3 | 40 | |
2. Liga Muži B, 27.01.2018 | Body celkem: 80 | ||
Radim Valášek | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Novotný | 2 : 3 | 80 | |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 1218 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1299 |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 41. - 42. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 27 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 41. - 48. |
Jan Sluka | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D, 14.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 609 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 658 |
Ondrej Mazanec | 2 : 0 wo. | 12.3 | 45. - 46. |
Aleš Novák | 2 : 0 | 24.6 | 41. - 48. |
Pavel Vlášek | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Pavel Popelka | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Chris Owen | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 577 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 598 |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 31. - 32. |
Václav Kubát | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Vlášek | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
3. Liga Muži A, 02.12.2017 | Body celkem: 60 | ||
Petr Altman | 1 : 3 | 30 | |
Ondrej Mazanec | 1 : 3 | 30 | |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 897 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 952 |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 37. - 38. |
Kamil Staněk | 2 : 0 wo. | 15 | 37. - 40. |
Martin Kříž | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
Milan Vlasák | 2 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Poděbradské "Céčko", 11.11.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 650 |
Jiří Jílek | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Botond-Töhötöm Nagy | 2 : 0 | 16.8 | 21. - 24. |
Zbyněk Bašta | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. Liga Muži A, 22.10.2017 | Body celkem: 135 | ||
Tomáš Jirsa | 3 : 0 | 75 | |
Tomáš Huček | 3 : 1 | 60 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 642 |
Luboš Walter st. | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 30. |
Milan Tecl | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Jakub Román | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Anton Giertli | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
David Svoboda | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - 1. masters 2017/2018, (M45+), 30.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3470 |
Pavel Rynt | 3 : 0 | 96 | |
David Svoboda | 1 : 3 | 19.2 | |
Michal Tůma | 1 : 3 | 19.2 | |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 636 |
Martin Muller | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 30. |
Aleš Hantl | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Adolf Středa | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Radek Hlobik | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Vlášek | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
Masters Holešovice, (M45+), 17.12.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2418 |
Marek Červek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Franta | 1 : 3 | 14 | |
Michal Šoman | 3 : 1 | 56 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.